Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vypina radio
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Autohifi
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jarda



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2643
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 18.09.08 22:38    Předmět: Citovat

Herek: Pokud nemáš vadný nebo zkrat na některým repráku tak to tipuju na: buď nedotažený chladič koncového IO v rádiu nebo by to chtělo dát pod něj teplovodivou pastu. Zkoušels jestli to vypne i při minimální hlasitosti ???
_________________
Rozhodl jsem se,že budu žít věčně a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
HeReK



Založen: 29.10.2007
Příspěvky: 83
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 18.09.08 22:43    Předmět: Citovat

jarda napsal:
Herek: Pokud nemáš vadný nebo zkrat na některým repráku tak to tipuju na: buď nedotažený chladič koncového IO v rádiu nebo by to chtělo dát pod něj teplovodivou pastu. Zkoušels jestli to vypne i při minimální hlasitosti ???

Nevypne. Vypina to bud po par vterich za jizdy poslouchatny muziky, nebo okamzite kdyz zesiluji. Podotykam, ze i pri ty obrovsky hlasitosti a velkejch zkeslenich, si mezi sebou dva vedle sebou mohou povidat.
_________________
R19 16V 5D TMB HRV
http://herek.rajce.idnes.cz/Fotky_Hudba/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarda



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2643
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 18.09.08 22:49    Předmět: Citovat

Tak to je někde zakopaný pes protože já mám pionnera 4x50W a když dám hlasitost na 1/2 tak neslyším ani houkající sanitku stojící vedle mě. Nejrychlejší: zkus to rádio píchnout do jinýho auta se 4mi repráky. Pokud to bude dělat pořád tak platí co jsem psal nebo máš načnutej koncák,čemuž by nasvědčovalo velké zkreslení.
_________________
Rozhodl jsem se,že budu žít věčně a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
GT
KoTaSs


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 1815
Bydliště - POVINNÉ *: Vyškov na Moravě

PříspěvekZaslal: 19.09.08 10:25    Předmět: Citovat

Mňo ještě mě napadla varianta špatnýho (nedokonalýho) zapojení + případně ukostření na iso konektoru, kterej by při jízdě mohl mít nedokonalý kontakt a tím by způsoboval restart rádia.

Pokud by to byl Sencor tak bych věřil variantě, že je to šunt který funguje tak maximálně rok, dva .. pak už ne (ověřeno z více zdrojů) .. ale Blaupunkt je přeci jen renomovaná značka ..

Projít kabeláž, zkusit zapnout ve stojícím voze a vybudit hlasitost, zkontrolovat teplotu po určité době provozu .. pokud nic tak vytáhnout a odnést do opravny případně reklamovat /pokud je v záruce/ .. takhle se můžeme jen dohadovat a nevymyslíme nic ..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 19.09.08 20:31    Předmět: Citovat

GT napsal:
Mňo ještě mě napadla varianta špatnýho (nedokonalýho) zapojení + případně ukostření na iso konektoru, kterej by při jízdě mohl mít nedokonalý kontakt a tím by způsoboval restart rádia.

Pokud by to byl Sencor tak bych věřil variantě, že je to šunt který funguje tak maximálně rok, dva .. pak už ne (ověřeno z více zdrojů) .. ale Blaupunkt je přeci jen renomovaná značka ..

Projít kabeláž, zkusit zapnout ve stojícím voze a vybudit hlasitost, zkontrolovat teplotu po určité době provozu .. pokud nic tak vytáhnout a odnést do opravny případně reklamovat /pokud je v záruce/ .. takhle se můžeme jen dohadovat a nevymyslíme nic ..


taky me napadlo to same spatne udelane napajeni nebo kostra a pak to pri poklesu muze vypnout
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 20.09.08 07:58    Předmět: Citovat

Peca napsal:
jarda napsal:
18 Watové rádio dá do repráků pouze a jen 18W i kdyby tam měl 1000Watové repráky.
jak myslíš,dohadovat se stebou nebudu
jarda má svatou pravdu Wink měl bych nato mět maturu.. takže nedohadovati se..

hele nečet sem to celí tak pardon jestli to tu už bylo aalee

sem čet že máš repráky v plátu a ve předu nové? a dělalo ti to se starýma reprákama? nebo to taky může dělat pokud máš na každý reprák jinak polaritu.. neebo že máš pomíchané drátky mezi levým a pravým reprákem.. aaneeboo mě se stalo že nějake individuum předemnou tam měl rádio jen na 2repráky tak u ISO konektoru přepojil drátky přední se zadníma a když jsem rádio dal na více jak půl nebo mu přidal basy tak se vyplo a po chvíli zaplo.. jestli to tu nebylo jukni nato Wink nebo pokud máš měřák tak bych zkusil "propípat" kabeláž... vytáhnout rádio od konektoru a měřit jejich odpor a pokud by byl menší než 4Ohmy tak je někde zkrat ...
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Declaration
Anonymní





PříspěvekZaslal: 29.10.08 13:04    Předmět: Citovat

Cau bacha na ohm ja jsem byl taky stoho v pr....zmer jsi ohm v reprakach ale to je jeste zlatej problem Laughing Laughing Bylo hur a taky bude.
Návrat nahoru
cube



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 946
Bydliště - POVINNÉ *: Jížní morava

PříspěvekZaslal: 29.10.08 17:39    Předmět: Citovat

Taky to můžou dělat ty kably co se strkaji do radia. Ty co jsou origo renault na repraky. Tak sem tam měl takovu kravinu vždycky spojeny +a-na kablech k repraku propojene takovů vidličku v plastové spojce. Se my to taky furt vypinalo a to sem na tem radiu měl jenom přední repraky když sem to zesilil víc tak se to začalo vypinat. Po tem co sem vytahl ty vydličky tak už to nedělalo. Omluvte muj popis lepší to nedokažu popsat. Embarassed
_________________
Ph2,16v chamade-Project RED ENGINE-dead
weight: cca 890kg

http://cube1.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Autohifi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com