Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

16v nestratuje

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Renault 19 Club -> Elektrika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Behi



Založen: 8.2.2009
Příspěvky: 92
Bydliště - POVINNÉ *: Dačice/Jihlava

PříspěvekZaslal: 11.10.12 19:19    Předmět: 16v nestratuje Citovat

Zdravím všechny,
dal jsem dohromady motor a elektriku s ním a to všechno to auta, připojil vše na stejné místo (konektory, štekry, dráty, kostry), všechno pěkné, ale když jsem chtěl nastartoval poprvé, co je to v kupě, tak nic.
Zkoušel jsem před tím, zda jde benzín a stříká pěkně, čerpadlo čerpadluje, v listě na vstřikovače benzín je a regulátor ho normálně pouští až ke vstřikům. Ale vstřiky už nevstřikují.
Mimo jiné, motor točí, svíčky jsou suché že jo, jiskru hážou, motor a vše je dobře ukostřeno a všude proměřeno, vzduchu je také dosti, pojistky jsou všechny ok, relétka jsou také ok, pokud neodešli tím, že půl roku do nich nešel proud, snímač otáček klikovky jsem vyměnil za jiný a ještě jeden a nic.
Měřil jsem proud do vstřiků a žádný tam nejde, ani nevím přesně, kolik ho tam má jít, ale asi 5V?
Nevím, zda jednotka nevypne přívod proudu do vstřiků, když nemá hodnotu o tlaku oleje či množství nebo tlaku vzduchu v sání či čidlo klepání nebo něco jiného.
Samozřejmně že to může být i shnilýma drátama po cestě, dosti jsem s nima hýbal, ale nikde nebylo znát, jestli jsou přeseknuté či špatně ohnuté, ale dráty (elektrika) až naspolední možnost, špatně se vyndavají a ještě hůř jdou zpět, když je motor v autě, málo místa, každý 16v to zná
Wink .

Tak prosím poraďte... Embarassed
_________________
Tajemství, jak sklízet největší radosti života, je žít nebezpečně.

Škoda Octavia III RS 2.0 TDI 162kW 07/15
Renault R19 Chamade 1.8 16v 101kW 01/91 - rekonstrukce - jezdí jak víno
Renault R19 Chamade 1.7 8v 54kW 03/91 - dead

Tel. 776393960
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 11.10.12 19:30    Předmět: Citovat

Ahoj, Na tohle tady máme téma KLIK. Protože to máš pěkně rozepsané, tak ti to tam hodím ale jen prodnešek, příště budu líný Laughing

Tohle zamykám Wink
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Renault 19 Club -> Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com