Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

jak snizit rencka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ssmookey



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 95
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 18.03.09 20:04    Předmět: Citovat

když to tu čtu tak bych se asi posral je to sice hezký když to sedí níž ale řezat pružiny nebo je nějak stahovat se mi zná jako blbost už jen kvůli tomu že si rozmrdáte celý uložení nápravy nejvíc trpí ložiska perování je tvrdý a když cejtíte každou díru tak ložista to maj ve 100% tvrdějc dle mě šel bych tak maximálně do pružin od výrobce určený pro tyhle auta oni to mají spočítaný tak aby to bylo vyvážený co mi pomůže když ušetřím pár korun na snížení podvozku a že to vypadá dobře když potom musím měnit půlku podvozku kvůli tomu že sem chtěl bejt in Laughing Laughing Laughing Laughing chlapi vyjdejte ty ruce ze záchodu a zbutte se





pokud se to někoho dotklo sorry Laughing Laughing ale je svoboda slova Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 18.03.09 20:10    Předmět: Citovat

ssmookey napsal:
když to tu čtu tak bych se asi posral je to sice hezký když to sedí níž ale řezat pružiny nebo je nějak stahovat se mi zná jako blbost už jen kvůli tomu že si rozmrdáte celý uložení nápravy nejvíc trpí ložiska perování je tvrdý a když cejtíte každou díru tak ložista to maj ve 100% tvrdějc dle mě šel bych tak maximálně do pružin od výrobce určený pro tyhle auta oni to mají spočítaný tak aby to bylo vyvážený co mi pomůže když ušetřím pár korun na snížení podvozku a že to vypadá dobře když potom musím měnit půlku podvozku kvůli tomu že sem chtěl bejt in Laughing Laughing Laughing Laughing chlapi vyjdejte ty ruce ze záchodu a zbutte se





pokud se to někoho dotklo sorry Laughing Laughing ale je svoboda slova Razz
když neviš o čem mluviš tak mlč Rolling Eyes proč by ti mely odchazel ložiska že daš jiny pružiny ?
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 18.03.09 20:14    Předmět: Citovat

tak tak, si to beztak někde četl nebo někde slyšel co? Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ssmookey



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 95
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 18.03.09 20:35    Předmět: Citovat

sem to hlavně viděl uřezaný pružiny a bylo to tvrdý jako prase par direk v asfaltu a měnil ložiska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 18.03.09 21:29    Předmět: Citovat

je to blbost .. protože jinak bych ja menil ložiska jak ne běžicim pasu a to se nedeje mam menil sem za 80t co sem najel s autem jedno zadni ložisko jinka sou všechny na aute kdo vi jak dlouho
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
barth88



Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 202
Bydliště - POVINNÉ *: Vrané nad vltavou

PříspěvekZaslal: 18.03.09 21:53    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
je to blbost .. protože jinak bych ja menil ložiska jak ne běžicim pasu a to se nedeje mam menil sem za 80t co sem najel s autem jedno zadni ložisko jinka sou všechny na aute kdo vi jak dlouho


souhlasim s tebou je to blbost jediný co sem viděl že se trhaly hrnce od auta Very Happy Very Happy ale to bylo total shnily fáčko na hp
_________________
laguna 2004 dci 74 kw chip na 96kw
r19 16v cabrio 129poctivejch,serviska, bez koroze, KLIMA S PAL PC VE STAVBĚ
http://barth888.rajce.idnes.cz/20110116/
r19 ph2 1.9dT 66kw brzděnejch klimou-minulost
r19 ph2 1.9d 47kw bez ničeho-minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 18.03.09 21:55    Předmět: Citovat

barth88 napsal:
m1tv napsal:
je to blbost .. protože jinak bych ja menil ložiska jak ne běžicim pasu a to se nedeje mam menil sem za 80t co sem najel s autem jedno zadni ložisko jinka sou všechny na aute kdo vi jak dlouho


souhlasim s tebou je to blbost jediný co sem viděl že se trhaly hrnce od auta Very Happy Very Happy ale to bylo total shnily fáčko na hp
asi tak no....nic to nekurvi ale o tom hornim ulozeni uz by se dalo debatovat ze to s nim nic nedela le loziska???.... Laughing
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
KUNAX



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 19.03.09 13:40    Předmět: Citovat

No snad řezání pružin nebo jinej druh jejich prasení neobhajujete....Nevim jak na R19,ale když jsem na fávu uřízl péra,bylo to přesně jak píše kolega o něco výše. Za dva roky se mi totálně rozsekaly dorazy,horní uložení rozmuchlaný na kaši,tlumiče vytekly,musel jsem vyměnit spodní čepy a silentbloky ramen a ložiska jsem dělal jako poslední.Našel bych i fotky toho jak to všecko vapadalo,když jsem to vyndal....Ty ložiska opravdu mohly bejt jen shoda náhod,ale kdyby jste viděli ten tlumič s pérem a miskama uznali by jste,že to je prasárna nejtěžšího kalibru. Po týhle zkušenosti jsem tam dal zpátky sériovej podovozek a když jsem koupil R19 už jsem nad takovou kravinou jako řezat péro ani nepřemejšlel.
_________________
R19 F3P N760 65kW r.v.94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 19.03.09 15:17    Předmět: Citovat

řezani je prasarna to nevyvracim ..ale řikam že to s ložiskama a podobnejma vecma nema nic společnyho ..je to spiš o tom jak jezdiš ..mam tlumiče z 16v koupil sem je už řizly jezdil sem na nic cca rok na mojim ..a ted cca 2 roky na pracovnim autě ..a tlumičum ani uloženim nic neni .. čep sou dobry jediny co sem menil tak tyčky řizeni (ty se vymačkaly stařim a taky širokejma kolama ) ale to je jediny co na autě vic trpi ..
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 19.03.09 15:33    Předmět: Citovat

...ložiska v kolech jsou součastí neodpružené hmoty,s tvrdostí,nebo snížením pérování nemají nic společného
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 19.03.09 16:30    Předmět: Citovat

goreff napsal:
...ložiska v kolech jsou součastí neodpružené hmoty,s tvrdostí,nebo snížením pérování nemají nic společného
jj presne tak ale podlozky pod kola a kola z malym ET davaji loziskum trosku vic zabrat.... Twisted Evil
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 19.03.09 16:33    Předmět: Citovat

..to je fakt Wink
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ssmookey



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 95
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 19.03.09 18:15    Předmět: Citovat

oki oki už mě nebijte jj ted už i já souhlasím jednak ste okrok dál než já ale už sem si otom přečetl njn mýlit se je lidské Laughing Laughing Laughing takže neva když mám na ropáku péra z focuse Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com