Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

starty:(
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MaRv3L



Založen: 16.3.2008
Příspěvky: 67
Bydliště - POVINNÉ *: Lešná, Jasenice 32

PříspěvekZaslal: 16.05.10 16:08    Předmět: starty:( Citovat

vim že je tu těch temat po kokot a psal sem asi na 3 ale odpovědi se mi nedostalo tak se omlouvám že zakládám nové ale už sem fakt zoufalý...mám 1.7 66kW motor F3N-L742. Při startování mi to startuje tak jako když je málo benzínu jako že to tak poškytává jak kdyby tam nešel benzín a pak postupně nasaje a chytne...zkoušel sem čerpadlo to je ok vyměnil sem palivový filtr měl sem vytáhlý aj plovák jelikož se zasekl a neukazoval tak sem to sítko taky vyčistil ikdyž moc zasrané nebylo v nádrži čisto. Palec rozdělovače s kabelama je rok starý ale díval sem se tam a všecko čisté nezaoxidované svíčky pěkně opálené zkoušel sem vyměnit cívku za jinout žádná změna restart řj taky nepomohl vzduchový filtr čistý akorát v té trubici co je na ní čidlo teploty vzduchu tak tam byla kalužka benzínu a to by asi neměla ne?...vyčistil sem hadičky co sou kolem těch vstřiků a byly trochu zanesené....a hadička od přívodu paliva je trochu zteřelá tak tu ještě zkusim vyměnit jestli nepřisává...napadlo mě ještě čidlo tlaku jestli není kaput ale jiné nemám nedá se nějak vyzkoušet?...no a jinak už mě napadá jenom regulátor tlaku paliva ale to asi taky nijak nevyzkoušim že? A je to celkem drahá sranda:D..poradte někdo pls nebo se z toho už asi zbláznim:D
_________________
R19 1.7 GTR 66kW
http://marv3l.rajce.idnes.cz/Nova_eRa_D/#album
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas1981



Založen: 19.5.2008
Příspěvky: 104
Bydliště - POVINNÉ *: Hlučín / Opava

PříspěvekZaslal: 16.05.10 17:35    Předmět: Citovat

no a jede to normalne za jizdy v sechno v pohode skus to nechat jeste na dj ridici jednotky volnobeh ti to drzi v pohode
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Víťa



Založen: 11.7.2009
Příspěvky: 3105
Bydliště - POVINNÉ *: Krnov, Bola, Opa, Ova a tak...

PříspěvekZaslal: 16.05.10 20:07    Předmět: Re: starty:( Citovat

MaRv3L napsal:
vim že je tu těch temat po kokot a psal sem asi na 3 ale odpovědi se mi nedostalo tak se omlouvám že zakládám nové ale už sem fakt zoufalý...mám 1.7 66kW motor F3N-L742. Při startování mi to startuje tak jako když je málo benzínu jako že to tak poškytává jak kdyby tam nešel benzín a pak postupně nasaje a chytne...zkoušel sem čerpadlo to je ok vyměnil sem palivový filtr měl sem vytáhlý aj plovák jelikož se zasekl a neukazoval tak sem to sítko taky vyčistil ikdyž moc zasrané nebylo v nádrži čisto. Palec rozdělovače s kabelama je rok starý ale díval sem se tam a všecko čisté nezaoxidované svíčky pěkně opálené zkoušel sem vyměnit cívku za jinout žádná změna restart řj taky nepomohl vzduchový filtr čistý akorát v té trubici co je na ní čidlo teploty vzduchu tak tam byla kalužka benzínu a to by asi neměla ne?...vyčistil sem hadičky co sou kolem těch vstřiků a byly trochu zanesené....a hadička od přívodu paliva je trochu zteřelá tak tu ještě zkusim vyměnit jestli nepřisává...napadlo mě ještě čidlo tlaku jestli není kaput ale jiné nemám nedá se nějak vyzkoušet?...no a jinak už mě napadá jenom regulátor tlaku paliva ale to asi taky nijak nevyzkoušim že? A je to celkem drahá sranda:D..poradte někdo pls nebo se z toho už asi zbláznim:D


A nemuze byt slaboucka baterka? Ze by prvni start tohle delal? Nebo ti to dela i kdyz treba nastartujes ten den poprve, vypnes to po ucite dobe a pak to nakopnes? Del to proste pokazde nebo jen pri prvnim startu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaRv3L



Založen: 16.3.2008
Příspěvky: 67
Bydliště - POVINNÉ *: Lešná, Jasenice 32

PříspěvekZaslal: 16.05.10 20:10    Předmět: Citovat

no právě že tedka mi to začlo chcipávat jakože když jedu mám natočených treba 3tis otáček a přeřadim tak jak pustim plyn tak to spadne až dolu a chcipne...před tím mi to tak udělalo asi dvakrát a jenom za dnešek taky dvakrát...tak by to mohlo být volnoběžným motorkem ne?
_________________
R19 1.7 GTR 66kW
http://marv3l.rajce.idnes.cz/Nova_eRa_D/#album
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Víťa



Založen: 11.7.2009
Příspěvky: 3105
Bydliště - POVINNÉ *: Krnov, Bola, Opa, Ova a tak...

PříspěvekZaslal: 16.05.10 20:12    Předmět: Citovat

MaRv3L napsal:
no právě že tedka mi to začlo chcipávat jakože když jedu mám natočených treba 3tis otáček a přeřadim tak jak pustim plyn tak to spadne až dolu a chcipne...před tím mi to tak udělalo asi dvakrát a jenom za dnešek taky dvakrát...tak by to mohlo být volnoběžným motorkem ne?


Budoui tchyni tohle delalo na felici, stacilo pritahnot lanko at to drzi za volna o neco malinko vyssi otacky a pohoda i kdyz stoji nebo jede ( delalo ji to v obou dvou priapdech )...ale nevim jak to bude u nasich milacku Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaRv3L



Založen: 16.3.2008
Příspěvky: 67
Bydliště - POVINNÉ *: Lešná, Jasenice 32

PříspěvekZaslal: 16.05.10 20:13    Předmět: Citovat

nn baterka je dobrá minulý rok v létě nová a drží a altik taky dobijí dobře a to by při startu blbě točilo starterem ne...ale to točí dobře jenom jak kdyby tam nešel benzín...ale třeba když je to ůplně studené ráno tak to chytne skoro hned.
_________________
R19 1.7 GTR 66kW
http://marv3l.rajce.idnes.cz/Nova_eRa_D/#album
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Víťa



Založen: 11.7.2009
Příspěvky: 3105
Bydliště - POVINNÉ *: Krnov, Bola, Opa, Ova a tak...

PříspěvekZaslal: 16.05.10 20:14    Předmět: Citovat

MaRv3L napsal:
nn baterka je dobrá minulý rok v létě nová a drží a altik taky dobijí dobře a to by při startu blbě točilo starterem ne...ale to točí dobře jenom jak kdyby tam nešel benzín...ale třeba když je to ůplně studené ráno tak to chytne skoro hned.


Ku*va tak ja uz moc neporadim bo ani z moc nevim, pockej jak se ozve nekdo chytrejsi nez (coz jsou vseci ) nebo pohledat v tematech i kdyz nevim no...nebo nejak privod, rizeni benzinu, jako ze pres noc sedne a chytne a jinak to chcipa je zajimave...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Pergl



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1894
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 16.05.10 20:36    Předmět: Citovat

no mne po ránu právě točí déle než když už je auto ohřátý,možná že padá benzín.třeba je to v normě. poradí mi nikdo?
_________________
Renault 19 PH2 54kw
Hankook Optimo K 406 - 185/65 R14-už jsou zase koupené nové Smile

http://martinrenda.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slavo



Založen: 3.4.2008
Příspěvky: 2483
Bydliště - POVINNÉ *: Revúca SR, Karviná ČR

PříspěvekZaslal: 16.05.10 20:40    Předmět: Citovat

Martin Pergl napsal:
no mne po ránu právě točí déle než když už je auto ohřátý,možná že padá benzín.třeba je to v normě. poradí mi nikdo?
ked pada benal, tak vsunut dao hadicky len filtrac za 30Kč... - mne to pomohlo. ale hadať sa nebudem.
_________________
R19 Chamade, phII, L53Y, F7P D704-99kW po kompletnej GO
http://maximaco.rajce.net/
1. miesto Čumjízda Hlučín 2010
2. miesto Čumjízda MORÁVIA 2011 Plumlov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
MaRv3L



Založen: 16.3.2008
Příspěvky: 67
Bydliště - POVINNÉ *: Lešná, Jasenice 32

PříspěvekZaslal: 16.05.10 21:08    Předmět: Citovat

Slavo napsal:
Martin Pergl napsal:
no mne po ránu právě točí déle než když už je auto ohřátý,možná že padá benzín.třeba je to v normě. poradí mi nikdo?
ked pada benal, tak vsunut dao hadicky len filtrac za 30Kč... - mne to pomohlo. ale hadať sa nebudem.

Jaký filtrac? já sem právě myslel že to bude regulatorem tlaku ze to nedrzi a spadne to tak to pak blbe chyta protože když chcípnu a hned zas nastartuju tak chytí hnedka tak bych to vyzkoušel.
_________________
R19 1.7 GTR 66kW
http://marv3l.rajce.idnes.cz/Nova_eRa_D/#album
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Pergl



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1894
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 16.05.10 21:32    Předmět: Citovat

jj,mne to pomohlo na ostřikovačích...Kam jsi umístil ty zpětný klapky kvůly padání benzínu? Question
_________________
Renault 19 PH2 54kw
Hankook Optimo K 406 - 185/65 R14-už jsou zase koupené nové Smile

http://martinrenda.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 16.05.10 21:34    Předmět: Citovat

tak nevím ale padání benzínu by němělo mít takový vliv vždyť čerpadlo před startem natlakuje Question
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavo



Založen: 3.4.2008
Příspěvky: 2483
Bydliště - POVINNÉ *: Revúca SR, Karviná ČR

PříspěvekZaslal: 16.05.10 21:35    Předmět: Citovat

Martin Pergl napsal:
jj,mne to pomohlo na ostřikovačích...Kam jsi umístil ty zpětný klapky kvůly padání benzínu? Question
to je na mna? cca 5cm do hadičky privadzajucedj benal... a odvtedy uz nespadol. A ze bola ostara davat dole sacie koleno pred kapkou a rucne pomoct "í"čku aby tak dosiel benal... ale to bolo este na 8v , 16v ma svoje ine musky... ale nedam za nic. Very Happy
_________________
R19 Chamade, phII, L53Y, F7P D704-99kW po kompletnej GO
http://maximaco.rajce.net/
1. miesto Čumjízda Hlučín 2010
2. miesto Čumjízda MORÁVIA 2011 Plumlov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
Martin Pergl



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1894
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 16.05.10 21:37    Předmět: Citovat

jo to já taky nevím,ale když je motor studenej tak to točí tak asi 3 vteřiny než to chytne...když je to ohřátý tak to chytá okamžitě Wink Confused

Slavo : jako už na čerpadle?
_________________
Renault 19 PH2 54kw
Hankook Optimo K 406 - 185/65 R14-už jsou zase koupené nové Smile

http://martinrenda.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slavo



Založen: 3.4.2008
Příspěvky: 2483
Bydliště - POVINNÉ *: Revúca SR, Karviná ČR

PříspěvekZaslal: 16.05.10 21:40    Předmět: Citovat

Martin Pergl napsal:
jo to já taky nevím,ale když je motor studenej tak to točí tak asi 3 vteřiny než to chytne...když je to ohřátý tak to chytá okamžitě Wink Confused
to nebude "padaním" benálu, mne to nechcelo chytnut nikdy... teplo, studeno to bolo jedno... ak som s tým tak 36hod nejazdil tak proste to zavzdusnilo a uz so bral torx 20 aby som tomu pomohol... s nie na cerpadle, tam by to nemalo zmysel, pred vstrekovadlom - na moťoríku...
_________________
R19 Chamade, phII, L53Y, F7P D704-99kW po kompletnej GO
http://maximaco.rajce.net/
1. miesto Čumjízda Hlučín 2010
2. miesto Čumjízda MORÁVIA 2011 Plumlov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com