Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

LED NEONY - NEBRAT!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kormidelnik



Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 333
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 13.01.10 17:33    Předmět: LED NEONY - NEBRAT!! Citovat

Koupil jsem si led neony od p. Kilevníka. Objednal jsem 9.12.09 a dne 10.12.09 mi již přišlo potvrzení, že peníze dorazili na účet. Poté jsem s pánem komunikoval jak mailem, tak telefonicky ale marně. Buď téměř nereagoval. Nebo slíbil že zjistí a pak už se neozval. Teď, až po měsíci byla zásilka doručena, ale pár diod nesvítí. Když mu volám, je mimo provoz.

Proto radím velkým obloukem - vlastní tyto obchody:

http://www.led-tech.cz
http://led-neony.com/
http://vsehochut.all-store.eu/

jmenuje se Radek Kilevník
mail: kilevnik@email.cz
a telefon 777 618 898

kdyby náhodou někde vystupoval pod jinou firmou - opravdu mě namíchnul.. :-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 13.01.10 18:32    Předmět: Citovat

co k tomu řict ? diody sou mrtvy ? Laughing
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 13.01.10 18:35    Předmět: Citovat

ještě, že takový kraviny na autě nestrpím ...ale,když se to někomu líbí...
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 13.01.10 18:57    Předmět: Citovat

první věc, kterou jsem z kabria sundával, když jsem si ho přivezl domů Rolling Eyes
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kormidelnik



Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 333
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 13.01.10 22:19    Předmět: Citovat

jsou určený do malucha.. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KillDa



Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 14.01.10 06:11    Předmět: Re: LED NEONY - NEBRAT!! Citovat

Kormidelnik napsal:
Koupil jsem si led neony od p. Kilevníka. Objednal jsem 9.12.09 a dne 10.12.09 mi již přišlo potvrzení, že peníze dorazili na účet. Poté jsem s pánem komunikoval jak mailem, tak telefonicky ale marně. Buď téměř nereagoval. Nebo slíbil že zjistí a pak už se neozval. Teď, až po měsíci byla zásilka doručena, ale pár diod nesvítí. Když mu volám, je mimo provoz.

Proto radím velkým obloukem - vlastní tyto obchody:

http://www.led-tech.cz
http://led-neony.com/
http://vsehochut.all-store.eu/

jmenuje se Radek Kilevník
mail: kilevnik@email.cz
a telefon 777 618 898

kdyby náhodou někde vystupoval pod jinou firmou - opravdu mě namíchnul.. :-D



Je to proto že provozuji e-shopů k dnešnímu dni 12, mám kamenné prodejny, stánkový prodej a led-tech je jen jeden z mých shopů. Neony pro nás vyrábějí ve Dvoře Králové a bohužel nemám až takovou kontrolu nad tím co je od nich odeslané. Proto máte všude u telefonů napsáno že po tel. nejsme schopni zjistit stav objednávek !!!! Protože uvedené tel jsou přímo na mě. Já jsem velmi vytížený člověk a když si Váš dotaz napíšu na papírek, na 99% to někde založím.
Pokud máte se zbožím problémy, to mě moc mrzí, ale pokud mi kvůli tomu budete volat, dopadne to zase stejně. Pokud tedy nejste spokojen, POUŽIJTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NA SHOPU KDE JSTE ZBOŽÍ ZAKOUPIL

Věřím že nakonec vše dotáhneme do zdárného konce a i Vám se Váš projekt podaří. Také věřím že nebudu na netu nacházet další stopy Vašeho vzteku na mě

Ať se daří, Kilevník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNAX



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 14.01.10 11:38    Předmět: Citovat

Nojo no, klasika. Sice 12 e-shopů,ale evidentně kvantita převažuje nad kvalitou. Když nemáš kontrolu nad dodavatelem, tak je něco špatně a kor když víš,že stojí zahovno,tak ho máš změnit. Když máš na provoz dvanácti e-shopů, máš mít na člověka, kterej řeší reklamace a neztrácí papírky. A to že doufáš, že se po netu nebudou šířit známky vzteku na tvoji osobu, ti je prd platný - příčinou je nespokojenej zákazník a nespokojenej zákazník je výsledkem tvojí špatný práce. Tak vytíženej a pravděpodobně i zkušenej podnikatel za jakýho se považuješ, by měl vědět, že neoddělitelnou a nezbytnou součástí podnikání je péče o zákazníka a jeho spokojenost má přednost před tvojí tržbou. Howgh. Nakup si knihy a začni se jima řídit a třeba se po netu začnou šířit i kladný ohlasy.

PS: A vyměň toho amatéra,co ti dělá ty e-shopy. Nejsou w3c validní. Laughing
_________________
R19 F3P N760 65kW r.v.94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 14.01.10 12:32    Předmět: Citovat

Na jeho obranu tu vidím regulerní odpověď s řešením !!!
Takže bych se neukvapoval pokusil bych se to řešit dle podaných info Wink
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
KillDa



Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 14.01.10 13:28    Předmět: Citovat

KUNAX napsal:
Nojo no, klasika. Sice 12 e-shopů,ale evidentně kvantita převažuje nad kvalitou. Když nemáš kontrolu nad dodavatelem, tak je něco špatně a kor když víš,že stojí zahovno,tak ho máš změnit. Když máš na provoz dvanácti e-shopů, máš mít na člověka, kterej řeší reklamace a neztrácí papírky. A to že doufáš, že se po netu nebudou šířit známky vzteku na tvoji osobu, ti je prd platný - příčinou je nespokojenej zákazník a nespokojenej zákazník je výsledkem tvojí špatný práce. Tak vytíženej a pravděpodobně i zkušenej podnikatel za jakýho se považuješ, by měl vědět, že neoddělitelnou a nezbytnou součástí podnikání je péče o zákazníka a jeho spokojenost má přednost před tvojí tržbou. Howgh. Nakup si knihy a začni se jima řídit a třeba se po netu začnou šířit i kladný ohlasy.

PS: A vyměň toho amatéra,co ti dělá ty e-shopy. Nejsou w3c validní. Laughing


Jasně, nechám si rád poradit od někoho tak bohatého a zkušeného jako jsi ty ... nic ve zlém, jen jsem považoval za minimálně slušnost, nějak zareagovat. Vypadl nám člověk na zásilky, sehnat někoho schopného není dneska legrace. Kvůli tomu že ztrácím papírky, mám na shopech které si řídím ještě sám, to upozornění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kormidelnik



Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 333
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 15.01.10 10:30    Předmět: Citovat

když jsem v průběhu čekání na neony poslal dotaz kontaktním formulářem tak se mi nedostalo informace. 2 dny na to jsem volal jakože cože že mi pan Kilevník ještě neodpověděl a řekl mi ať znovu zapíšu dotaz do systému... tak kde to jsme.. :-) Vždy jsem do každého mailu uváděl telefon (pokud je tak vytížen je jistě rychlejší a jednodušší zavolat než mailovat)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kormidelnik



Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 333
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 15.01.10 10:44    Předmět: Citovat

teď jsem pánovi poslal dotaz jak to vyřešíme přez kontaktní formulář (aby nikde neztratil papírek :-D )
napsal jsem: Dobrý den, již jste narazil na můj rozhořčený příspěvek na fóru r19. Jak to vyřešíme s tím rozbitým neonem?! Samozřejmě mohu poslat fotky co se s ním stalo (nejspíš byly špatně připájené poslední 2 diody (u jedné se kontakt utrhnul - vodící drát se posunul a vyzkratoval druhou diodu - opřel se o kontakt za odporem) Doufám že si nepředstavujete že Vám ho budu posílat a vy mě zas zpět to by bylo jen na poštovném utraceno skoro 300kc. Navíc bysme tím strávili minimálně další měsíc.

budu samozřejmě dál informovat o průběhu řešení reklamace. Protože zastávám ten názor, že jedině reklama dělá dobrý obchod.....nebo špatný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukike



Založen: 16.11.2009
Příspěvky: 66
Bydliště - POVINNÉ *: SR - Kosice

PříspěvekZaslal: 25.02.10 06:54    Předmět: Citovat

Ono cez tie eshopy je loteria kupovat,... bud natrafis na dobry alebo na zly,..
Ja som tak rok dozadu kupoval 2 sady ziaroviek H4,boli v dobrej cene a ked nejaka vyhori tak budem mat nahradnu a nemusim rychlo zhanat a objednavat dalsie..
Vsetko prebiehalo v poriadku,zasielka prisla na dobierku,otvorim skatulku boli tam dane ziarovky ale iba jedno balenie, a pritom som zaplatil za dve... Laughing
Tak hned telefon do ruky,vytocil som eshop povedal som co sa stalo a kupodivu mi poslali dalsie ziarovky zadarmo (bez postovneho) a k tomu mi pribalili ako darcek modre diodi (namiesto parkovaciek)

kód:
http://www.auto-moto-shop.sk/1/


Takze nadmierna spokojnost,... kominukuju,priznaju si vinu,a maju ochotu to riesit,... a iba takymto sposobom si ziskaju zakaznikov....
_________________
Renault 19 1.8 16V 135ps rv 91
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kormidelnik



Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 333
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 25.02.10 09:17    Předmět: Citovat

kdyz se tu objevila reakce tak jen taky napisu jak to nakonec dopadlo. Po nekolika urgencich a omluvach pana Kilevnika mi prisel novy neon (samozrejme zdarma, takze ve vysledku spokojenost, ale kdybych vedel jak to bude probihat predem -> urcite bych nakoupil jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com