Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zahada zahad !!!!!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 02.01.08 17:40    Předmět: Zahada zahad !!!!!! Citovat

Cau chlapi tak jsem tady zase dnes jsem dal nove ty kabely ke svickam a myslel ze je to uz v pohode jenze ani ne po dvaceti km to zacalo jit zase na dva valce prvni a druhej proste netaha asi po dalsi minute na volnobeh scipl uplne a pak jsem tocil a tocil az nakonec chytil parkrat skubnul a jel zase 10 km pak mi zase scipl zrovna na krizovatce ale po dlouhem startovani zase chytil pak jsem se skubanim dojel na misto urceni asi po 6 minutach jsem ho zase natocil a rozjel se na dva valce po 50 m se chytily a ja pak v pohode pelasil misty i 160 km/h do servisu je to zhruba 25 km a motor sel jak svycary tak uz opravdu netusim co mu je uz se fakt nemam na co kouknout Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 02.01.08 18:05    Předmět: Citovat

co to je za motor? 1,8 66kw?? jestli jo tak podobnej problrm řeším na 16v, a mam dojem že to bude někde v elektrice jak kabeláž. zkoušel jsi měnit relátka?? nemusi ti tam totiž jít šťáva
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 02.01.08 18:15    Předmět: Citovat

zkus se ještě mrknout na víčko rozdělovače a na palec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 02.01.08 18:44    Předmět: Citovat

pokudje to 4 bod tak se podivej jestly maš dobře nacvakly konektory u vstřiku ..ted sem to řešil u jednoho 16v ..a delalo to to samy .. kus to jelo normalne a chvily to šlo na 2-3 valce..
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 02.01.08 19:53    Předmět: Citovat

chlapi relatka v pohode palec rozdelovace a rodelovac take ty konektory netusim ale mechos se tam taky motal tak na to urcite mrkl ale reknu mu o te krpe nekde v dratech se taky bavil ale pry to nemusi treba nikdy najit jinak je to 4 vstrik 66kw mam to auto rad ale uz me trapi 2 mesice a ja uz na to nemam nervy. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 02.01.08 20:06    Předmět: Citovat

no jak rika m1tv ty vstriky.....bud docvakly nebo je zkus dat nekam procistit treba to pomuze....duofam ze to najde... Wink
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 02.01.08 21:47    Předmět: Citovat

nebo mužou bejt vyhřaty ty vstřiky (konektory) . zkus nekde sehnat na pučeni celou lištu i s kabelama ..
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com