Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Historie auta

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 16.07.09 17:05    Předmět: Historie auta Citovat

Zdravím, trochu mě začala zajímat historie mého auta. Tudíž jsem vás chtěl poprosit o pomoc, jestli třeba někdo neznal předchozí majitele mého auta, nebo něco blíže o autě. Tady něco o autě z čeho by se dalo vycházet. SPZ auta je 1Z0 1059. Je to černá Chamada 16V. Původem ze Švýcarska. Ve kterém roce byla dovezena bohužel nevím. Poslední majitel od kterého jsem to kupoval ho měl 7 let, takže hledám předchozí majitele do 3.4.2002. Ale klidně i nějaké informace potom. Já jsem nový majitel od 9.4.2009. VIN auta je VF1L53D0507396186 v Renault databázi ho nemají. Ocením jakékoliv informace. Auto bylo bourané. Na zadek a na předek. Poslední majitel je z Nedašovi Lhoty u Valašských Klobouků, takže někdo ze Zlínska, kdo se pohybuje v servisech, možná tam to auto viděl. Další majitele právě nevím, protože tento je první v novém techničáku. Předcházející technický průkaz je uložen na úřadě. Díky moc za pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
duri_svk



Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 1580
Bydliště - POVINNÉ *: Zlate Moravce, SVK

PříspěvekZaslal: 16.07.09 20:57    Předmět: Citovat

ty joooooo, s tvojim dotazom ti ja asi velmi nepomozem, sorry ale pozrel som si fotecky a fakt je to kraaaaasavec ! fakt pecka !
_________________
R19 Chamade 1,7 phase I/II,III under construction / R19 Cabrio phase II / R Megane Classic / R Laguna II ph2 http://durisvk.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 16.07.09 21:16    Předmět: Citovat

No ona to uplne pecka neni... Je dost veci, ktere tam chce doresit a je tam par ne16V dilu, ktere kazi celkovy dojem z auta. Nemam bohuzel ted financni prostredky na to, abych udelal nejakou generalku, ale vse se snazim delat postupne. Co dokazu, delam sam a co ne, mam super kamarada, kterej je borec pres auta a ten mi pomuze vzdycky s necim... Ja jsem spis na ty drobny mechanicky prace a elektriku. Rozebrat do sroubku motor a pak ho slozit bych asi momentalne nedokazal, nemam tolik praxe... Nejsem vystudovanej automechanik. Postupne se ale snazim resit zavady na aute. Bohuzel ihned po koupi se toho na me ranec sesypal, takze ted snad mam od vaznych veci pokoj... Kdyby jsi mel zajem o podrobnejsi prupovidku k autu, rad s tebou pohovorim pres SZ nebo ICQ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com