Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Elektrické stahování oken-zadních
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 15.07.11 21:36    Předmět: Citovat

Mám ti konektory vystříhat? Ještě je mám v té kastli z cabria...
_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 15.07.11 21:37    Předmět: Citovat

no nevím jestli to vydržím než si pro to dojedu Very Happy ale můžeš,kdyžtak bych to někdy předělal,zas taková hrůza už to nebude,stejně bych je musel napájet ;) já mám právě jen z druhé palubky z PHI,ale ten pasovat určitě nebude..ale dobré,už aspoň vím jak je to zapojení,eště že mám mulťák Very Happy
a je nutné vyhodit i sklo s celým tím pojezdem při té výměně?asi jo co?nevím jak to tam vypadá,jestli se dostanu k těm nýtkům
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 16.07.11 14:56    Předmět: Citovat

tak hotovo,jelikož mně to časově vytížilo a už se mi nechce,mám jenom jedno okno Very Happy ale možná ještě dodělám druhé,+ mám i vypínače,takže je to docela hračka,jen sem musel navrtat 3 dírky na uchycení motorku,jinak vše no problemo ;) až na to že motorky sou docela slabé a okno jede jak posrané Sad Very Happy
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
JansikM



Založen: 21.5.2010
Příspěvky: 524
Bydliště - POVINNÉ *: Chomutov

PříspěvekZaslal: 16.07.11 18:50    Předmět: Citovat

Scray napsal:
no taky to tak budu dělat,mám doma 3ku vrtáček tak možná i tím si to načnu Smile ale nakonec dám PHIIkové Very Happy sou menší a budou tam rozhodně vypadat líp Smile akorát nemám k nim konektory tak to budu muset bastlil fastonama Sad jenže nemám chytrou knihu pro PHII Very Happy ale vidím že JansikM sem dal popis vývodů,jen nevím z které strany je to brané na tom vypínači??a taky proč je tam 2x12V Very Happy
Taky newim proc je tam dvakrat +12 ale je to tak.Ze ktery strany to je ti z hlavy nereknu ale kdyz nasadis konektor tak to poznas.Vypinac a kabelaž je z PH2
_________________
Chamade Ph.II 1.8 16V po G.O. Štelovák Raceland,strongflex a nějakej ten posed s volantem.Hrozny,nechtel bych v tom jezdit kazdej den... :-)
Renault 19 5dv. Ph.II 1.8 16V .Spotřebák
http://jansikm.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 17.07.11 08:12    Předmět: Citovat

JansikM napsal:
Scray napsal:
no taky to tak budu dělat,mám doma 3ku vrtáček tak možná i tím si to načnu Smile ale nakonec dám PHIIkové Very Happy sou menší a budou tam rozhodně vypadat líp Smile akorát nemám k nim konektory tak to budu muset bastlil fastonama Sad jenže nemám chytrou knihu pro PHII Very Happy ale vidím že JansikM sem dal popis vývodů,jen nevím z které strany je to brané na tom vypínači??a taky proč je tam 2x12V Very Happy
Taky newim proc je tam dvakrat +12 ale je to tak.Ze ktery strany to je ti z hlavy nereknu ale kdyz nasadis konektor tak to poznas.Vypinac a kabelaž je z PH2
v poho,dá se to jednoduše zjistit pomocí multimetru ;) jo a 12V 2x je tam kvůli posunu nahoru a dolů,když odpojíš jeden 12V tak okno jede jen jedním směrem Very Happy sem se včera trochu vyhrál no Very Happy jinak okna jezdí perfektně,mám bohužel slabou baterku (40Ah Very Happy) což je směšné,takže při nakopnutém motoru lahoda Smile sem spokojený

jinak kdyby někdo chtěl.. http://myreczek.rajce.idnes.cz/Zadni_elektricke_okna
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Osly



Založen: 5.4.2011
Příspěvky: 5653
Bydliště - POVINNÉ *: Loučná nad Desnou okr. Šumperk

PříspěvekZaslal: 14.10.11 21:43    Předmět: Citovat

dotaz pasujou madla z 3dv. PHII na 5dv. PHI ? prý jsou delší či co...
_________________
Clio III ph2 Grandtour 94kw 09
R19 PH2 81kw 94 - Baccara - In progress

R19 PH2 81kw 95 - Baccara - sold
R19 PH1 54kw 92 - sold
Šáde 120 (sešrotovaná)

www.osly.rajce.idnes.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 14.10.11 21:57    Předmět: Citovat

podle mě by madla měly být stejné,delší je akorát tapec a ten výstupek na loket..
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Osly



Založen: 5.4.2011
Příspěvky: 5653
Bydliště - POVINNÉ *: Loučná nad Desnou okr. Šumperk

PříspěvekZaslal: 15.10.11 18:12    Předmět: Citovat

Díky, chtěl bych ve předu předělat stahování oken z PHI na PHII co všechno potřebuju? se tu píše jen co potřebuju když to budu dělat vzadu Laughing a jak je to s dojezdama?
_________________
Clio III ph2 Grandtour 94kw 09
R19 PH2 81kw 94 - Baccara - In progress

R19 PH2 81kw 95 - Baccara - sold
R19 PH1 54kw 92 - sold
Šáde 120 (sešrotovaná)

www.osly.rajce.idnes.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 03.05.12 11:37    Předmět: Citovat

tak i ja sem se rozhodl dodelat si elektricke stahovani zadnich oken ..
nasledujici "schema" ukazuje spinace v palubce (uprostred ph.1) a spinace na madlech dveri (ph.2) jak bych to chtel mit ..



jde o to, ze s elektrikou moc kamarad nejsem a naivne jsem si myslel, ze pouziju kompletni dverni elektriku z ph.2 a jen to prehodim za tu z ph.1, ale ejhle .. jaksi nepasuje ten koncovy konektor (ph.2 ma vetsi) ..
.. jak by ste to v tomhle pripade resili ? do vsech konektoru ke spinacum natahat novy draty ?
diky za postrehy
Wink
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 03.05.12 12:14    Předmět: Citovat

Taky plánuji na 3dveřa el. vyklopy z mégana, ale to je ještě moc daleko.

Já jsem na PHI dal do dveží z PHII a v palubce jsem vytrhal tu jedničkovou a natáhl dva nové dráty do řidičových dveří, myslím že to byl jdeden +, jedno - a pak jsem natáhl od řidičových dveří jeden ke spolujezdcovým. Jel jsem podle el. schéma na PHII, podobně bych to ale u zadních dveří neřešil, protože to jde přes spínač na spolujezdcovo okno, co máš na řidičově dveřích. Zadek bych udělal spínače u ručky, jak má kábro, aby jsi to mohl ovládat ty i ten vzadu.

Provo už to tak má, tak se zeptej jeho Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
beda



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 3330
Bydliště - POVINNÉ *: Rožnov p. R./Brno

PříspěvekZaslal: 03.05.12 12:32    Předmět: Citovat

já bych to natahal znova, jinak k tomu umístění, neměl by jsi lepší mít na svých dveří ovládání od obou předních a na palubce zadní ? pak samozřejmě dát spolujezdci taky na dveře jeho vlastní vypínač, na své dveře by sis mohl dást s dojezdama, pro ty přední okna
_________________
www.89buildesign.cz www.levne-projekty.cz www.3dvize.cz - Projekční kancelář, vizualizace atd.

Auto : Volvo V70, D5 Ocean Race
Moto : Suzuki Bandit 600 N, Aprilia RSV Tuono, Amperia Caf e, Aprilia RS 125 Extrema :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 03.05.12 22:13    Předmět: Citovat

beda napsal:
já bych to natahal znova, jinak k tomu umístění, neměl by jsi lepší mít na svých dveří ovládání od obou předních a na palubce zadní ? pak samozřejmě dát spolujezdci taky na dveře jeho vlastní vypínač, na své dveře by sis mohl dást s dojezdama, pro ty přední okna
takhle rozhodne ne ..
takhle mi to naramne vyhovuje a stahovani prednich okynek fakt predelavat nehodlam .. chci to presne tak jak je to na schematu Wink
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pivinek



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 3024
Bydliště - POVINNÉ *: na pivu v Čermné

PříspěvekZaslal: 08.05.12 21:14    Předmět: Citovat

kdyby jsi potřeboval s tím pomoci, tak dej vědět....
_________________
Renault 19 - 2.0 16V - phI Cœur de l'champion suisse
r.v. - 1991, 3dvířko...
-> http://www.pivinek.rajce.idnes.cz/Ventil_-_2017/
http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?t=9477
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 08.05.12 22:08    Předmět: Citovat

Nemám to úplně tak, já ty přepínače mám místo tlačítek na vyhřívání sedadel, takže panel kolem řadičky a ne kolem ručky, tam mám panel z megana a né z cabria a ten nemá díry na tlačítka...
_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Henry



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 951
Bydliště - POVINNÉ *: Moravská Třebová

PříspěvekZaslal: 14.05.12 16:25    Předmět: Citovat

PR0V0CATEUR napsal:
Nemám to úplně tak, já ty přepínače mám místo tlačítek na vyhřívání sedadel, takže panel kolem řadičky a ne kolem ručky, tam mám panel z megana a né z cabria a ten nemá díry na tlačítka...

kolem ručky bys musel použít z Megana kupé ten co jsem měl tam měl vládání zadních výklopných okýnek.
_________________
Suzuki V-Strom
R19 phII 54kw -> prodáno...Renault Megane Coupe 70kw -> prodáno...Citroën Xsara 2.0 TD 66kw -> prodáno...16v phI -> prodáno -> Citroën C5 2.2 HDI
www.henry19.rajce.net

autohifi???? ...závaží nevozím Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com