Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

dusenie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
beda



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 3330
Bydliště - POVINNÉ *: Rožnov p. R./Brno

PříspěvekZaslal: 08.05.12 20:06    Předmět: Citovat

dělají se na to sběrné nádobky, třeba goreff jí měl a nebo tam jební delší hadici k zemi Very Happy
_________________
www.89buildesign.cz www.levne-projekty.cz www.3dvize.cz - Projekční kancelář, vizualizace atd.

Auto : Volvo V70, D5 Ocean Race
Moto : Suzuki Bandit 600 N, Aprilia RSV Tuono, Amperia Caf e, Aprilia RS 125 Extrema :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maikee



Založen: 1.7.2010
Příspěvky: 59
Bydliště - POVINNÉ *: Tábor

PříspěvekZaslal: 08.05.12 20:26    Předmět: Citovat

beda napsal:
dělají se na to sběrné nádobky, třeba goreff jí měl a nebo tam jební delší hadici k zemi Very Happy


...prozatím tam mam pletenec (obal) z lana a na konec jsem dal jakýsi víčko od kapek do nosu Very Happy ..plus v tom pletenym obalu je drát abych to vytvaroval tak aby to směřovalo nahoru ...takže oddych to má a olej se bude lepit na ten pletenec Wink

...no ale nelíbí se mi to ...neni to extra pěkný ani extra hnusný Very Happy
_________________
R19 (SPI) - 1.7 GTS 54kW (1989)
Ford Mondeo - 2.5 V6 170HP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maikee



Založen: 1.7.2010
Příspěvky: 59
Bydliště - POVINNÉ *: Tábor

PříspěvekZaslal: 12.05.12 09:13    Předmět: Citovat

...tak motor škube a v kopcích při sešlápnutí plynu se dusí ...nejde na to dupnout Confused
_________________
R19 (SPI) - 1.7 GTS 54kW (1989)
Ford Mondeo - 2.5 V6 170HP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHAMELEON



Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 3832
Bydliště - POVINNÉ *: ČR-Vysočina

PříspěvekZaslal: 12.05.12 09:34    Předmět: Citovat

Maikee napsal:
..tak to byla ta hadice Twisted Evil ..teď to zase chodí jak víno Cool ...ještě musím pořešit kam nebo jak svedu ten oddech od klikovky Confused


Tak to hadicí nebylo??? O pár příspěvků vejš jsem Ti psal co projít, tak začni....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maikee



Založen: 1.7.2010
Příspěvky: 59
Bydliště - POVINNÉ *: Tábor

PříspěvekZaslal: 12.05.12 10:00    Předmět: Citovat

...nevím co řešit prvního Shocked ...oprava auta za cca 10-15 litru s tím že to auto bude v parádnim stavu ...nic méně tenhle měsíc ložiska a plus ještě asi tlumiče na předku..

A právě ta hadice co vede nad škrt. klapku (oddech klikovky) ..jak jsem to uzavřel ten otvor u SPI nad klapkou tak to bylo v pohoďe.. když sem to jel projet a pak se to zase zbláznilo Evil or Very Mad
_________________
R19 (SPI) - 1.7 GTS 54kW (1989)
Ford Mondeo - 2.5 V6 170HP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maikee



Založen: 1.7.2010
Příspěvky: 59
Bydliště - POVINNÉ *: Tábor

PříspěvekZaslal: 13.05.12 18:42    Předmět: Citovat

škrtící klapaka byla venku a je jako nová a motor stále nechodí jak má Evil or Very Mad Mad ...a chci se zeptat nemáte někdo fotku kde je zapikovanej palivovej filtr? Smile
_________________
R19 (SPI) - 1.7 GTS 54kW (1989)
Ford Mondeo - 2.5 V6 170HP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mato39



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 268
Bydliště - POVINNÉ *: Smolník,SR

PříspěvekZaslal: 13.05.12 19:02    Předmět: Citovat

o tom kde je palivovy filter je tu pisane strasne vela Wink ale poradim.... je pri pravom zadnom kolese pred nadrzou. Taky velky kovovy valec na ktory su napojene 2 hadice.
_________________
Renault 19 Chamade ph2,sialenych 54kw Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maikee



Založen: 1.7.2010
Příspěvky: 59
Bydliště - POVINNÉ *: Tábor

PříspěvekZaslal: 13.05.12 19:08    Předmět: Citovat

mato39 napsal:
o tom kde je palivovy filter je tu pisane strasne vela Wink ale poradim.... je pri pravom zadnom kolese pred nadrzou. Taky velky kovovy valec na ktory su napojene 2 hadice.


ty jo před půl rokem jsem zkoumal čerpadlo a to jsem tam našel a pak sem tam hledal i ten filtr a nikde nic... asi sem slepej ..zítra očíhnu a pak vyměním asi nebo nejdřív pořešim asi svíčky, káble, palec... Crying or Very sad

...koukám že máš taky 54kw ...máš s tím autem nějaký problémy? (motor, podvozek, elektrika,...) Question Confused
_________________
R19 (SPI) - 1.7 GTS 54kW (1989)
Ford Mondeo - 2.5 V6 170HP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mato39



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 268
Bydliště - POVINNÉ *: Smolník,SR

PříspěvekZaslal: 13.05.12 19:43    Předmět: Citovat

ako si skumal cerpadlo???? ty nemas cerpadlo v nadrzi???
K mojmu autu... motor mal 301000 km ked som ho vymenil a nemal ziaden problem teraz po vymene motora vsetko pomenene cez kable sviecky palec... a nemam problem ani teraz az na spotrebu (asi lambda) podvozok v zadu vymenene tlmice v predu po GO + vsetky kotuce(v predu vetrane z 66kw) vyfuk meneny tiez. Pred zimou som osetril celu podlahu s BODY a mam po problemoch Smile ale uz zacina kvitnut pekne po zime ale na moje jazdenie to staci.... v lete po skole sa mu kusok povenujem a jazdim do konca STK Very Happy
_________________
Renault 19 Chamade ph2,sialenych 54kw Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
joyo



Založen: 16.2.2010
Příspěvky: 269
Bydliště - POVINNÉ *: Zlaté Moravce

PříspěvekZaslal: 05.06.12 22:26    Předmět: Citovat

Nazdar nechcem zakladať novú temu tak to dám sem... no tak podme k veci na mojom cabriu 1.8 16v sa mi dnes (teda nie len dnes ale dnes to už bolo vážnejšie ako doteraz) prejavila taká chyba že niekedy mi ho proste začne dusiť jak keby nedostával benzí alebo nejde iskra proste motor sa točí ale neodpaluje dusí ho až zastanem a zhasne... Potom naštartuje ale chytí velmi špatne (striela do výfuku, pridusí ho ako keby mal vela vzduchu dajme tomu a nevládze sa dostať do otáčok) Robí to väčšinou po zahriatí. Na aute som meni vstrekovaciu lištu myslel som že by to mohlo byť nou (dal som tam z PH1 hliníkovu pôvodne tam bola plastova ph2) Ale teraz to robí ešte viacej ako s tou pôvodnou ... čím by to mohlo byť ? Sviečky,Palivový filter,čerpadlo? alebo lambda ? inak auto má momentálene žial bohu vykuchaný katalizátor... ale s tým to asi nesúvisí ....
Ešte raz popíšem ako to robí: začne šklbať...chtí ešte ako tak chod...dusí ho dusí podradujem rýchlosti nič sa nechytá...až zastane.. potom naštartuje ale striela do výfuku (na 1.7 66kw sa mi podobne prejavovalo ked som tam mal nadrž s čerpadlom s 1,4ky) Dik za ochotu ked sa niekto najde čo by vedel poradiť ...
_________________
Renault 19 1.7 66kw
Renault 19 cabrio 1.8 16v
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
joyo



Založen: 16.2.2010
Příspěvky: 269
Bydliště - POVINNÉ *: Zlaté Moravce

PříspěvekZaslal: 06.06.12 22:44    Předmět: Citovat

nikomu sa nechce čítať taku dlhu spravu ? Very Happy
_________________
Renault 19 1.7 66kw
Renault 19 cabrio 1.8 16v
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHAMELEON



Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 3832
Bydliště - POVINNÉ *: ČR-Vysočina

PříspěvekZaslal: 06.06.12 22:53    Předmět: Citovat

Nekde zde uz podobnou vec resili, hledej a treba najdes.
Ja osobne bych zkusil nejdrive zjistit proc to zdecha. Tzn. po zdechnuti zjistit zda jde benuin a jiskra a od toho bych hledal dal.
Pochybuju ze ti takto nekdo poradi a vyleci ti auto, to leda bylinkari v devadesatejch letech lecili na dalku :-)......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zbynek_



Založen: 16.6.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 16.06.12 19:59    Předmět: Citovat

Dobrý večer..... mám renault 19 1.4 60kw energi. Problém mám ten, že jede jako by tam šlo málo benzínu, prostě lehce cuká a nemá plný výkon. Nedá se někde přidat trochu na bohatosti? čerpadlo je v pořádku, vstřikovač je vyměněn, lambda taky měřená a funguje, svíčky jsou také nové. Při nastartovaném motoru je vidět že vstřikovací tryska v určitých otáčkách přáší méně benzínu což je asi příčinou problému. neví zde někdo čím by to mohlo být a na co se zaměřit? Jinakchytá dobře a volnoběh je v pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adam221



Založen: 3.6.2011
Příspěvky: 54
Bydliště - POVINNÉ *: SR - Bratislava

PříspěvekZaslal: 17.06.12 20:59    Předmět: Citovat

Vyskusaj zmerat tlak cerpadla.... Mne tlacilo cerpadlo malo a auto sa dusilo...
_________________
Renault 19 rv.95 66kw cabrio
http://adam221.rajce.idnes.cz/R19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zbynek_



Založen: 16.6.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 18.06.12 14:10    Předmět: Citovat

Nevíte tedy kolik má takové čerpadlo tlačit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
Strana 17 z 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com