Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

dusenie
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
razor893



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 50
Bydliště - POVINNÉ *: Slovensko-Nitra

PříspěvekZaslal: 26.05.09 12:41    Předmět: dusenie Citovat

zdraviim, tak mam nasledovny problem. V poslednej dobe mi velmi zle startuje a to takym stylom ze tociii asi 3 sekundy, potom chyti ale nejake blbe otacky motor len tak skacka cca 400ot/min a po 2 sekundach normalne vyleze na ot kolko maju byt-nerobi to vzdy. potom neviem ci to stym suvisi, ale ked mu na volnobehu pridam plyn v momente na plne tak ho prve pridusi a az potom sa zobere do otacok.inak volnobeh drzi ok, len sa mi zda ze je to malinko nepravidelne, trocha kolisu otacky. co mam zle: hadica od vzduchoveho filtru je taka pochybna uz a netesni dobre, tesnenie pod hlavou neviem v akom je stave pretoze je to take utecene od oleja trocha, len neviem ci to nieje od viecka. inak je tam novy olejovy filter, vzduchovy filter, nove sviecky, hadica od podtlakoveho cidla je skontrolovana. dufam ze ste to vydrzali citat az do konca a ze mi pomozete Smile
_________________
Renault 19. PH2, 1.8i 81Kw Baccara
http://razor893.rajce.idnes.cz/r19/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan1



Založen: 21.3.2009
Příspěvky: 16777215
Bydliště - POVINNÉ *: Slovensko

PříspěvekZaslal: 02.06.09 16:49    Předmět: Citovat

Tak pravdepodobne tento istý problém mám aj ja na R19... Po dlhšom státi alebo cez noc , sa ráno motoru moc nechce, síce chytí ale na brnknutie na plyn sa pridúša , keby som to skúsil viac krát tak začne ísť nepravidelne, ked sa nechá zohraiť cca 3 min ide bezproblémov, svičky sú nové, vymenili sme tú srandu pri indučke. Očistili sme snímač otáčok a je to to isté... Napadlo ma či by to nemohla robiť lambda, ale spotreba podla palubáku je normálna. Nemal niekto podobnýproblém ?
_________________
Renault 19 1.8i 65kW, ABS, palubný pc, 4x kotúče, el okná... Na aute sa stále pracuje... http://img528.imageshack.us/img528/1994/renaultr19.jpg
Renault Scénic 1.9DTi 72kW, phase II ... http://img59.imageshack.us/img59/7703/picssceniclo7.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 15.06.09 19:24    Předmět: Re: dusenie Citovat

razor893 napsal:
zdraviim, tak mam nasledovny problem. V poslednej dobe mi velmi zle startuje a to takym stylom ze tociii asi 3 sekundy, potom chyti ale nejake blbe otacky motor len tak skacka cca 400ot/min a po 2 sekundach normalne vyleze na ot kolko maju byt-nerobi to vzdy. potom neviem ci to stym suvisi, ale ked mu na volnobehu pridam plyn v momente na plne tak ho prve pridusi a az potom sa zobere do otacok.inak volnobeh drzi ok, len sa mi zda ze je to malinko nepravidelne, trocha kolisu otacky. co mam zle: hadica od vzduchoveho filtru je taka pochybna uz a netesni dobre, tesnenie pod hlavou neviem v akom je stave pretoze je to take utecene od oleja trocha, len neviem ci to nieje od viecka. inak je tam novy olejovy filter, vzduchovy filter, nove sviecky, hadica od podtlakoveho cidla je skontrolovana. dufam ze ste to vydrzali citat az do konca a ze mi pomozete Smile

Tak s tím prvotním přidušením mám také problém a ten spočívá ve snímači polohy škrtící klapky. Jinak startuju zhruba stejně dlouho jako ty, jen mi naopak vylítnou otáčky. Navíc jen vyčistit snímač polohy škrtící klapky nepomůže, protože jak se vyšoupe ten potenciometr v něm, tak je to final. Taky zkus startovat s plynem. Navíc mě napadlo ještě že bys mohl vyměnit palivovej filtr, protože ten dlouhej start a krátký trápení by mohlo být i z toho, že má čepradlo prvotní problém dotlačit po startu do prázdých hadic benzín.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
razor893



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 50
Bydliště - POVINNÉ *: Slovensko-Nitra

PříspěvekZaslal: 15.06.09 22:11    Předmět: pal. filter Citovat

nie, myslim ze ten bol meneny len pred pol rokom a nema vela najazdene Confused
_________________
Renault 19. PH2, 1.8i 81Kw Baccara
http://razor893.rajce.idnes.cz/r19/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 15.06.09 22:21    Předmět: Citovat

Tak potom jestli před startem běží podávací čerpadlo. Protože po otočení klíčku asi 2 sekundy hučí a pak ztichne. Pokud nehučí, startuješ vlastně bez benzínu a až když začneš točit s motorem, začne čerpadlo dodávat palivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
razor893



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 50
Bydliště - POVINNÉ *: Slovensko-Nitra

PříspěvekZaslal: 16.06.09 10:52    Předmět: cerpadlo Citovat

cerpadlo ide ked dam kluc do tej polohy pred startovanim to viem, aj ho je pocut stale tak isto ako ked sa auto doviezlo, vtedy startovalo na brnk. nemoze napr padat benzin?
_________________
Renault 19. PH2, 1.8i 81Kw Baccara
http://razor893.rajce.idnes.cz/r19/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tandasek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 787
Bydliště - POVINNÉ *: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: 16.06.09 11:12    Předmět: Citovat

ahoj, vítej v klubu 81kw ;) jinak dival jsem se na fotky a moc pekna baccara!! Ale k tvemu problemu, hadice od airboxu ke klapce rada praska a prisava, pak to nejede jak ma. Ja nastesti uz sehnal novou naprosto perfektni. Tvuj problem bude spise v motorku volnobehu, ktery by chtel sundat a promaznout.....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
razor893



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 50
Bydliště - POVINNÉ *: Slovensko-Nitra

PříspěvekZaslal: 16.06.09 16:40    Předmět: motorcek volnobehu Citovat

diky, nevedel by si mi povedat kde presne ho najdem prosim ta? Tu hadicu mam ja fest popraskanu takze asi budem musiet tiez zohnat novu Confused Zas tak pekna neni, su veci ktore nevidet na fotkach Smile Zato ty ho mas jako nove Smile
_________________
Renault 19. PH2, 1.8i 81Kw Baccara
http://razor893.rajce.idnes.cz/r19/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
winterwolf



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 296
Bydliště - POVINNÉ *: Benešov

PříspěvekZaslal: 16.06.09 17:38    Předmět: Citovat

Taky se pridam ..... Confused

Kdyz nastartuju cca tak napodruhy tak musim pokazde na plyn opravdu ,ale opravdu z lehka jakmile pridam vic tak chcipne ( nekdy jen spadne tak na 200 a pak se zvedne) i kdyz pridavam pomalu tak je to jak kdybych mel ucpanej vyfuk.... Mad

Zjednodusene auto proste nechce jit do otacek absolutne vubec....

Je to F3N 66Kw
Svicky + kabely + rozdelovac meneny pred 3 mesici
palivovy filtr + lambda sonda v zime

JO a jeste kdyz to chvili bezi a pak to chcipnu tak fakt smrdi benzin..... Rolling Eyes
_________________
Lukáš

ex.R 19 cabrio Ph II 1,7 F3N 66Kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
razor893



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 50
Bydliště - POVINNÉ *: Slovensko-Nitra

PříspěvekZaslal: 16.06.09 17:44    Předmět: ... Citovat

to winterwolf: skontroluj si hadicku z podtlakoveho cidla. mne to robilo ked som ju mal odpadnutu, velmi mi to dymilo a samý benzin bolo citit a po zosliapnuti plynu ho dusilo. mozno ju budes mat len deravu resp. prasknutu
_________________
Renault 19. PH2, 1.8i 81Kw Baccara
http://razor893.rajce.idnes.cz/r19/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tandasek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 787
Bydliště - POVINNÉ *: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: 16.06.09 17:48    Předmět: Citovat

tohle je motorek volnobehu, je prichycen 2-ma torxy a vede k nemu konektor (v pravem hornim rohu, na tom sneku sani)

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
winterwolf



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 296
Bydliště - POVINNÉ *: Benešov

PříspěvekZaslal: 16.06.09 18:20    Předmět: Re: ... Citovat

razor893 napsal:
to winterwolf: skontroluj si hadicku z podtlakoveho cidla. mne to robilo ked som ju mal odpadnutu, velmi mi to dymilo a samý benzin bolo citit a po zosliapnuti plynu ho dusilo. mozno ju budes mat len deravu resp. prasknutu


OK testnu Wink

Diky
_________________
Lukáš

ex.R 19 cabrio Ph II 1,7 F3N 66Kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
razor893



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 50
Bydliště - POVINNÉ *: Slovensko-Nitra

PříspěvekZaslal: 16.06.09 18:29    Předmět: krokovy motorcek Citovat

myslis ze bude pasovat aj z 1.7 ph1 alebo bude odlisny Question
_________________
Renault 19. PH2, 1.8i 81Kw Baccara
http://razor893.rajce.idnes.cz/r19/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
winterwolf



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 296
Bydliště - POVINNÉ *: Benešov

PříspěvekZaslal: 16.06.09 18:34    Předmět: Re: krokovy motorcek Citovat

razor893 napsal:
myslis ze bude pasovat aj z 1.7 ph1 alebo bude odlisny Question


stara 1,7 ma vetsi tenhle je dost podobny na Lagunu
_________________
Lukáš

ex.R 19 cabrio Ph II 1,7 F3N 66Kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 16.06.09 18:43    Předmět: Re: krokovy motorcek Citovat

winterwolf napsal:
razor893 napsal:
myslis ze bude pasovat aj z 1.7 ph1 alebo bude odlisny Question


stara 1,7 ma vetsi tenhle je dost podobny na Lagunu
laguna je stejnej motor
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
Strana 1 z 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com