Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Renault/ADAC sraz Stollberg (D), 17.5.2009 a 30.5.2010 !
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 07.05.09 06:32    Předmět: Renault/ADAC sraz Stollberg (D), 17.5.2009 a 30.5.2010 ! Citovat

Tak jsem se dozvěděl od kolegů z Drážďanského Renault clubu o zajímavé akci blízko severu ČR.

Jedná se o výstavní sraz vozů Renault. Podle jejich informací je to oficiální akce a jedna z velkých událostí pro Renault fandy v Německu.
Je to jednodenní sraz (neděle 17.5.2009, přičemž příjezd je možný už v sobotu).
Program: http://www.msc-stollberg.de/Ausschreibung_RT_2009.pdf

Nicméně mě a všechny z klubu zve Renault Club Dresden na společnou cestu na sraz. Vyráží se 17.5. v 9.00 od McDonalds za Drážďanami a pojede se v podstatě 90 km jen po dálnici (s téměř neomezenou rychlostí Twisted Evil ) Já tam budu už po 8:30, abych se stačil seznámit s německejma bláznama do Renaultů.
Tady je link na tema o sraze: http://www.renaultclub-dresden.de/forum/index.php?topic=10363.msg36751#msg36751

Nebudu tu složitě překládat program. Jedná se pouze o výstavní sraz, kdy každý z návštěvníků s vozem Renault má zdarma vjezd na výstavní/parkovací plochu a za poplatek 8 Euro se může případně přihlásit do soutěže o pohár. Určitě nebude nouze o občerstvení a ne drahé.
10 nejhezčích aut vyhraje poháry a ceny a podle informací tam mají být velmi pěkné kousky současné i minulé Renault Sport a tunning scény.

Na společnou jízdu je už přihlášeno 9 aut (+2 možná).
Já jsem rozhodnut na 90%, že jedu s nima Wink
Zatím se vyjádřil JeryP s Andine, že by jeli taky. Možná by se mnou jel i Dr. Cvak.
Plánovaný společný odjezd zpět s R Clubem Dresden je okolo 16 hod. nebo individuálně.

Pro případné další zájemce podám další informace.
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky


Naposledy upravil Ivon dne 23.03.10 08:10, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 07.05.09 06:54    Předmět: Citovat

pokud bude naraznik v laku tak bych se docela rad jel podivat na konkurenci Twisted Evil
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
duri_svk



Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 1580
Bydliště - POVINNÉ *: Zlate Moravce, SVK

PříspěvekZaslal: 07.05.09 12:20    Předmět: Citovat

, sakra priatelia. a to nieco blizsie nie je ? uz Nordic mam cez 1 a 1/3 republiky a este k tomu je to ani nie tyzden pred nordicom Sad
_________________
R19 Chamade 1,7 phase I/II,III under construction / R19 Cabrio phase II / R Megane Classic / R Laguna II ph2 http://durisvk.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 07.05.09 12:48    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
pokud bude naraznik v laku tak bych se docela rad jel podivat na konkurenci Twisted Evil

no pro tebe to je taky pěkný flák cesty, by se ti skoro nevyplatilo jet do Drážďan, ale rovnou tam...no uvidíš. Že bysme utratili 8 éček a třeba přivezli nějaký pohár?? ...cabro už má límcový 16"... ehm...tam asi budou jinačí adepti..., ale byl by to mazec mít pohár z Německa ve vitrínce Twisted Evil
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 07.05.09 13:03    Předmět: Citovat

to je teda v stollbergu?aha tak přes draždany to mam mam o 100km dal to už je dost Confused
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 07.05.09 13:28    Předmět: Citovat

ivon vy jedete teda jak v nedeli rano do tech draždan ? když nepojede nidko odtud což asi težko.. tak bych to možna v sobotu vzak k vam nahoru nekde bych přespal třeba u cvaka když me tam necha kamarad jeden Very Happy a valil bych s vama je to sice o kus dal ale sam se mi jet nechce obzvlašt s mojim me sejmou prvni poliši Evil or Very Mad a dostanu pokutu za přiliš nizky auto Laughing
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 07.05.09 13:51    Předmět: Citovat

Hele já jedu na těch 90 procent, Cvakouš se jen zmínil, že by jel, ale neměl čím a já nevím, jestli nepojedu s rodinou (možná ne, ale nevím). A Jery s Léňou byli taky nadšení, že by jeli radši dokonce místo Mimoň.válek. Chtělo by to přesvědčit Cvakouše, aby jel s Tebou a tradááá... Německý admin mi už psal, jestli jedu, že se budou těšit, tak by čuměli, kdyby se tam objevilo např. 5x R19.
Tady jsem ještě udělal trasu, aby bylo jasno: A - sraz na společnou cestu s Renault Club Dresden. B - místo konání ADAC/Renault srazu

_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky


Naposledy upravil Ivon dne 07.05.09 14:01, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 07.05.09 13:59    Předmět: Citovat

ja sem ted popohnal lakyru tak bych naraznik mel mit ve středu doma takže ja jedu taky na tech 90% ..u me je problem že 2 lidi do auta težko narvu (nemam dořešenou zadni napravu a sedim skoro na dorazech,musim nechat navařit jiny držaky na napravu ) Embarassed a že by jel cvak bez mlady se mi nechce veřit
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JeryP
Želva


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2023
Bydliště - POVINNÉ *: DE

PříspěvekZaslal: 07.05.09 14:03    Předmět: Citovat

Jo ja jedu urcite.. A teda nevim jeste jaky auto vezmu, ale kola budou uz na obou...
_________________
Renault Scenic PH2 2.0 16v F4R 740 (plan F4R 736 132kW)
1.8 16v Ph1 Renault Chip :-) 15" Borbet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 07.05.09 14:04    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
... a že by jel cvak bez mlady se mi nechce veřit

No a právě to se musí domluvit-přemluvit. Neděli snad bez něj vydrží. Já jdu taky oznámit, že pojedu sám... uvidíme! Dneska mu volám. ...a Johnymu taky...
...JeryP - co ty plecháče v podpisu..bych hned smazal... Laughing
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JeryP
Želva


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2023
Bydliště - POVINNÉ *: DE

PříspěvekZaslal: 07.05.09 14:18    Předmět: Citovat

No jeste tam jsou.. Vcera jsem prijel az v 8 dom.. Dnes se budou prehazovat a dam i nove fotky aut a fotky do prof. A jak pojedes do Drazdan?? Mozna bych i dal spicha a jel jako kolona uz v CR.. Very Happy
_________________
Renault Scenic PH2 2.0 16v F4R 740 (plan F4R 736 132kW)
1.8 16v Ph1 Renault Chip :-) 15" Borbet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 07.05.09 14:47    Předmět: Citovat

dobry tak domluv cvaka toho bych do auta nacpal ja a pak by sme daly spicha někde u tebe nebo jak ?
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Peca



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 2794
Bydliště - POVINNÉ *: Hlavní Hrad Brno-Vlezprdelkov,ináč Breclavsko

PříspěvekZaslal: 07.05.09 16:47    Předmět: Citovat

Tam je výhoda, že jsou dálnice s neomezenou rychlostí Smile Tam můžeš v klidu provětrat ventily a nic se neděje, navíc ty jejich krásný rovný 3-4 proudý dálnice.
_________________
www.computery.7x.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 07.05.09 20:47    Předmět: Citovat

JeryP: Normálně jezdím zkratkou Č.Kamenice-Hřensko-Pirna-Dresden, ale klidně se můžeme srazit na staré přípojce do Pirny za Jílovým, trochu si zajedem oba, no...teda jestli tam ještě ta silnice je, když hned za ní je nová dálnice...
m1tv: Cvakouš už všechno ví, ale zatím se bude rozmýšlet, jak to dopadne s jeho polovičkou a s ním vůbec, ale chtěl jet moc...
To ráno je potřeba z toho Mělníka vyjet fakt brzo, když si vezmu, že Mělník-Děčín je nějaká 1,25 hod. a necelou hodinku do Drážďan, kde máme být aspoň v 8:45, tak aspoň hned po 6 h., aby se vyjelo z ME, aby byla rezerva.
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 07.05.09 20:51    Předmět: Citovat

tak povali někdo z jižnich čech ? že by sme to vzaly přes plzen a nahoru ? je to z pisku 250 km
http://jdem.cz/bd856

nebo mi nezbude nic jinyho než jet nahoru k ivonovy to je sice o 100km dal ale zas celou dobu po dalnici takže to stejne asi vyhraje Laughing
http://jdem.cz/bd867
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 1 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com