Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o pomoc,odcizení zlaté hondy crx
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galejda



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 484
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 5

PříspěvekZaslal: 19.04.09 18:58    Předmět: Citovat

hynek napsal:
Peca napsal:
reezy napsal:
Dan2 napsal:
Tak tedka v pátek byla ukradena další honda crx v Praze Modřanech což je kousek od místa kde ho odcizili hondu crx mě.Tentokrát prý dokonce za bílého dne.Třeba to nebude jenom náhoda.

To vypadá na organizovaný zločin a určitě v tom mají praxi jak bič.....bych se zkusil dívat do autobazarů, nic lepšího mě nenapadá Rolling Eyes
to tě napadla teda hodně blbá myšlenka.


co vím tak se tyhle auta kradou kruva že dost a to hlavně na díly, páč se s tím jezděj závody, tak že to nebyli asi jen amatéři co by se chtěli projet Wink



no nevim cece mam v tom jisty zkušenosti pac mi taky ukradli karu a vzhledem k tomu že sem měl neco podobnýho tak to neni v tom ze by to meli jací si tuneři na díly ty na to maj vetšinou peníze aby si je koupili sami ale je to v tom že tydle auta se daj bez jakýhokoli jinýho zabezpečení (imobilizer,tajnej vypínač atd.) ukrást ze šroubovákem (na zamek) a kladívkem (na spínacku) to u tědlech starších sportáků je holt problem.Vim o čem mluvim pač po navrácení mýho bejvalýho auta sem ho místo klícku taky startoval šroubovákem a zámky byli vylouplý jak nic.

Tím padá i dotaz na majitele ....Měl si to nak jinak zabezpěčený?? Pač pak už to většinou neni tak snadný pro tu čorku zkur..... to ukrást.Beru v potaz že si to auto měl jen chvíli mě ho taky čazli chvíli po koupi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 20.04.09 12:10    Předmět: Citovat

galejda napsal:
hynek napsal:
Peca napsal:
reezy napsal:
Dan2 napsal:
Tak tedka v pátek byla ukradena další honda crx v Praze Modřanech což je kousek od místa kde ho odcizili hondu crx mě.Tentokrát prý dokonce za bílého dne.Třeba to nebude jenom náhoda.

To vypadá na organizovaný zločin a určitě v tom mají praxi jak bič.....bych se zkusil dívat do autobazarů, nic lepšího mě nenapadá Rolling Eyes
to tě napadla teda hodně blbá myšlenka.


co vím tak se tyhle auta kradou kruva že dost a to hlavně na díly, páč se s tím jezděj závody, tak že to nebyli asi jen amatéři co by se chtěli projet Wink



no nevim cece mam v tom jisty zkušenosti pac mi taky ukradli karu a vzhledem k tomu že sem měl neco podobnýho tak to neni v tom ze by to meli jací si tuneři na díly ty na to maj vetšinou peníze aby si je koupili sami ale je to v tom že tydle auta se daj bez jakýhokoli jinýho zabezpečení (imobilizer,tajnej vypínač atd.) ukrást ze šroubovákem (na zamek) a kladívkem (na spínacku) to u tědlech starších sportáků je holt problem.Vim o čem mluvim pač po navrácení mýho bejvalýho auta sem ho místo klícku taky startoval šroubovákem a zámky byli vylouplý jak nic.

Tím padá i dotaz na majitele ....Měl si to nak jinak zabezpěčený?? Pač pak už to většinou neni tak snadný pro tu čorku zkur..... to ukrást.Beru v potaz že si to auto měl jen chvíli mě ho taky čazli chvíli po koupi.


to co jsem psal není z mé hlavy, ale z honada fora, kde se takový čórky řešej, nemaj to na tuning, ale jezděj s tím závody-slovensko, polsko, maďarsko....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
galejda



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 484
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 5

PříspěvekZaslal: 20.04.09 13:36    Předmět: Citovat

To Hynek: jj jasny je to samozřemně možný to neberu jinak koukejte co jsem dnes oběvil v inzerci

http://autobazar.hyperinzerce.cz/honda/inzerat/2304642-honda-crx-kastle-nabidka-jihlava/


nepředpokladam ze je to ona ale podobnoust je čiste shodná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dan2



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 348
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 20.04.09 13:56    Předmět: Citovat

bohužel jsem to nestihl zabezpečit,ale měl jsem v plánu tajnej vypínač bud na čerpadlo nebo na rozdělovač,ale už jsem to bohužel nestihl Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 20.04.09 14:47    Předmět: Citovat

galejda napsal:
To Hynek: jj jasny je to samozřemně možný to neberu jinak koukejte co jsem dnes oběvil v inzerci

http://autobazar.hyperinzerce.cz/honda/inzerat/2304642-honda-crx-kastle-nabidka-jihlava/


nepředpokladam ze je to ona ale podobnoust je čiste shodná
dobrej inzerat Laughing motor benzin a převodvka manualni a pak tam neni ani jedno
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 20.04.09 19:09    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
galejda napsal:
To Hynek: jj jasny je to samozřemně možný to neberu jinak koukejte co jsem dnes oběvil v inzerci

http://autobazar.hyperinzerce.cz/honda/inzerat/2304642-honda-crx-kastle-nabidka-jihlava/


nepředpokladam ze je to ona ale podobnoust je čiste shodná
dobrej inzerat Laughing motor benzin a převodvka manualni a pak tam neni ani jedno
myslim, ze za zkontrolovani by to stalo, pokud tam dan vidi nejakou podobnost, prece jen ta fotka co daval on taky neukazovala super lak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 20.04.09 19:12    Předmět: Citovat

když na to koukneš tak ta na fotkach nema předni blinkry ta jeho ma . tadle nema černy plastovy prahy nebo co to je ..je uplně jina Wink
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 20.04.09 19:13    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
když na to koukneš tak ta na fotkach nema předni blinkry ta jeho ma . tadle nema černy plastovy prahy nebo co to je ..je uplně jina Wink
ok, nezkoumal jsem to, jen jsem si na te co daval predtim vsiml skrabancu na zadnim narazniku, nic vic... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beda



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 3330
Bydliště - POVINNÉ *: Rožnov p. R./Brno

PříspěvekZaslal: 20.04.09 19:19    Předmět: Citovat

podle me je to jina barva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barth88



Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 202
Bydliště - POVINNÉ *: Vrané nad vltavou

PříspěvekZaslal: 20.04.09 19:22    Předmět: Citovat

Dan2 napsal:
Ukradena byla kousek od Prahy-Zbraslav,zloděj ujížděl směrem na Vrané nad Vltavou,nebylo tam mnoho benzínu typuji tak na 70km,takže po sepsání protokolu s policisty,jsem se vydal směrem kterým pachatel jel.Ptal jsem se na hodně benzínových pumpách,ale bud otevírali až v 5:00 a nebo tam žádná zlatá honda netankovala.Ale nedaleko od místa krádeže je mnoho gáráží vedle sebe takovejch celkem opuštenejch,takže bych to viděl spíše možná,že to někdo někam zašil.Páč kdyby s tím někde jezdil tak by to musel být velký blázen,té crx si všimne každý.Ale možné je vše.


tak hlásim že mám oči na stopkách!!!! uložil jsem si na tebe číslokdyby něco tak volám!!!! Smile
_________________
laguna 2004 dci 74 kw chip na 96kw
r19 16v cabrio 129poctivejch,serviska, bez koroze, KLIMA S PAL PC VE STAVBĚ
http://barth888.rajce.idnes.cz/20110116/
r19 ph2 1.9dT 66kw brzděnejch klimou-minulost
r19 ph2 1.9d 47kw bez ničeho-minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dan2



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 348
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 20.04.09 20:02    Předmět: Citovat

díky moc kluci!bohužel ta v inzerátu je jiná,a jiný odstín barvy,ale děkuji za snahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dan2



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 348
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 24.04.09 18:02    Předmět: Citovat

tak jak jsem psal o té ukradené další hodně crx minulý týden v Modřanech tak jí našli dnes ráno kousek od Kladna.Bez litáků,ale jinak prý celkem neponíčená.Dotyčný má celkem štěstí,narozdíl odemně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan1



Založen: 21.3.2009
Příspěvky: 16777215
Bydliště - POVINNÉ *: Slovensko

PříspěvekZaslal: 24.04.09 20:13    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
když na to koukneš tak ta na fotkach nema předni blinkry ta jeho ma . tadle nema černy plastovy prahy nebo co to je ..je uplně jina Wink
Je iná ale, velmi podobná a majitelovi by sa mohla celkom hodiť nakolko tú svoju má značné hrzdzavú... Motor si nechá do rezervy, prevarí číslo na tej lopnutej a nemá žiaden problém s prepisom farby... Mojmu šéfovi z bývalej firmy takto kedysi ukradli Cromu rv93... Pár rokov dozadu bola úplne bežná prax preváranie VIN, kôli havárii, zlému tech. stavu (dovoz z EU s rovnakou/podobnou farbou, stačilo prevariť VIN a jazdiť veselo dalej) Dnes je u nás kontrola originality, tam by na to mali prísť a pri zmene majitela má starý majitel problémi a zhabané auto + likvidáciu dokladov. Ak sa nezistí že auto bolo kradnuté vrátia ho bývalému majitelovi ktorý ho ale bez TP môže akurát tak odovzdať do zberných surovín...
_________________
Renault 19 1.8i 65kW, ABS, palubný pc, 4x kotúče, el okná... Na aute sa stále pracuje... http://img528.imageshack.us/img528/1994/renaultr19.jpg
Renault Scénic 1.9DTi 72kW, phase II ... http://img59.imageshack.us/img59/7703/picssceniclo7.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavo



Založen: 3.4.2008
Příspěvky: 2483
Bydliště - POVINNÉ *: Revúca SR, Karviná ČR

PříspěvekZaslal: 24.04.09 22:04    Předmět: Citovat

kontrola originality je v celku naprd... všetko sa dá ojebabrať!
_________________
R19 Chamade, phII, L53Y, F7P D704-99kW po kompletnej GO
http://maximaco.rajce.net/
1. miesto Čumjízda Hlučín 2010
2. miesto Čumjízda MORÁVIA 2011 Plumlov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
barth88



Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 202
Bydliště - POVINNÉ *: Vrané nad vltavou

PříspěvekZaslal: 15.05.09 18:40    Předmět: Citovat

tak dneska jsem jí viděl Very Happy volal majiteli a ten mi řekl že se už našla Shocked aspon že tak
_________________
laguna 2004 dci 74 kw chip na 96kw
r19 16v cabrio 129poctivejch,serviska, bez koroze, KLIMA S PAL PC VE STAVBĚ
http://barth888.rajce.idnes.cz/20110116/
r19 ph2 1.9dT 66kw brzděnejch klimou-minulost
r19 ph2 1.9d 47kw bez ničeho-minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com