Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Roztržení kloubu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 10.04.09 10:03    Předmět: Roztržení kloubu Citovat

Zdravím, včera jsem koupil 16V Chamadu Ph1. Těšil jsem se, jak si ji dovezu domu. Bohužel moje nadšení předčasně skončilo ve Zlině, kdy při výjezdu z vedlejší na hlavní do kopce jsem ji při pravým rejdu trochu přišlápnul a roztrhnul tím vnitřní kloub na pravý straně. Auto jsem musel nechat ve Zlíně v servisu. Chtěl jsem se zeptat, jestli se někomu z Vás u 16V stalo něco podobného. Oprava s dílem z vrakoviště mě přijde na 2000 kroun. Co ale hlavně začínám mít strach, aby při každým větším zrychlením s kolama v rejdu se ten kloub zase neroztrhnul. Mechanik co to tam prohlížel řikal, že ložiska na kolech jsou dobrý, poloosy nemaj vůl. Řízení je přesné, nikde žádné vibrace nebo tlučení. Je to zralý na generálku přední nápravy nebo ne? Na jakou další opravu se mám připravit? Teď to budu mít opravený jen tak na dojezd, ale bojím se trochu ji přišlápnout, aby se mi to nestalo zase. Může na to mít vliv že u toho motoru na volnoběhu a v nižších otáčkách střídavě vynechával jeden válec, který tak mlátil do převodovky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 10.04.09 10:17    Předmět: Citovat

kloub se ti rozpadne kdyz je vymlety a ma velkou vuli takze nikde nemas zaruku ze ten z vrakace nebude ve stejnem stavu jak ten tvuj jedine novy nebo repasly abys mel jistotu
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megaliner



Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 151
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 10.04.09 10:21    Předmět: Citovat

Což to je mi jasný, že musím na ten kloub být teď opatrný. Jen mám obavu aby se po výměně za nový zase neroztrhnul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 10.04.09 10:24    Předmět: Citovat

jak pisu kdyz bude nový tak není důvod,kdyz bude z vrakace tak poznas podle zvuku jestli je KO nebo ne
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 2794
Bydliště - POVINNÉ *: Hlavní Hrad Brno-Vlezprdelkov,ináč Breclavsko

PříspěvekZaslal: 10.04.09 20:39    Předmět: Citovat

Válec ti mlátil do převodovky??? Neznám řeč rvého kmene, jestli ti vynechává válec, tak je to v lepším případě svíčka, nebo kabel, v horším případě ojnice, nebo šálek , anebo ventyl, asi si nekoupil zase až tak dobře, nech si to pořádně prohlídnout.
_________________
www.computery.7x.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 11.04.09 06:49    Předmět: Citovat

...to je kurva zajímavý,já mám ještě původní poloosy a žádnej takovej problém jsem nezaznamenal a to dědka nijak nešetřím,každopádně poloosu novou, nebo repasovanou,z vrákáče bych takovou věc nikdy nekoupil, jsou to drahý svině a stav ti nikdo nezaručí Evil or Very Mad ...jo a ještě netuším kde se dá sehnat samostatně vnitřní kloub,je to součást poloosy...a to mlácení do převodovky to bude asi omyl,ne Question ...jinak co tu čtu,tak koupit v současnosti ventila v česku musí být docela velká odvaha...když vidím co se prodává za vergly
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lord Bazzi



Založen: 11.10.2007
Příspěvky: 2680
Bydliště - POVINNÉ *: Uhřice okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: 11.04.09 21:03    Předmět: Citovat

goreff napsal:
...to je kurva zajímavý,já mám ještě původní poloosy a žádnej takovej problém jsem nezaznamenal a to dědka nijak nešetřím,každopádně poloosu novou, nebo repasovanou,z vrákáče bych takovou věc nikdy nekoupil, jsou to drahý svině a stav ti nikdo nezaručí Evil or Very Mad ...jo a ještě netuším kde se dá sehnat samostatně vnitřní kloub,je to součást poloosy...a to mlácení do převodovky to bude asi omyl,ne Question ...jinak co tu čtu,tak koupit v současnosti ventila v česku musí být docela velká odvaha...když vidím co se prodává za vergly

Jestli to není tím,že všechny dobrý ventily už jsou prodaný nebo rozebraný na díle...
A vrakáčům bych opravdu nevěřil...
_________________
VW Prassat Variant B4 TDI-pracant

Renaulty mám už jen pro zábavu:
16V ph2,3dv Mazlík
Nafoukané Kabrio kabrioletovič ph2kovič 8V ??kW

3x 16V na ND
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com