Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vadny diferencial?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kosti



Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 373
Bydliště - POVINNÉ *: Prešov - Slovensko

PříspěvekZaslal: 27.04.09 07:23    Předmět: Citovat

samozrejme ze bolo auto zdvihnute, ako inak by som dal dole koleso Question Idea Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 27.04.09 08:00    Předmět: Citovat

a maš zvedlej celej zadek ?pak vyhod tlumiče vem palici nakou kulatinu v prumeru torzky a vymlat je ven sou dou vytlačit obe na jednu stranu nemusi se tahat každa zvlašt
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kosti



Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 373
Bydliště - POVINNÉ *: Prešov - Slovensko

PříspěvekZaslal: 27.04.09 08:13    Předmět: Citovat

no to je dobry napad a uz som to aj zvazoval, skusim to tak. nevedel som ako je to v strede nápravy, ci sa to dá. ale ak ano, bolo by to fajn, snad ta hrdza povoli. ake je riziko ze tym ze ich vybijem obe na jednej strane nieco v naprave rozbijem?

teda, chem podotknut ze je to dvojtorzka. v 4torzke su obe tyce v strede v spolocnom domceku a tym padom by sli vybit obe jednym smerom pomerne lahko. ale u 2torzky su dva domceky a oproti sebe sa pruzenim pohybuju, tazke sa pri pretlacani tyce skrz nemusi trafit do zubov v domceku druhej tyce. alebo to chapem zle?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosti



Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 373
Bydliště - POVINNÉ *: Prešov - Slovensko

PříspěvekZaslal: 29.04.09 14:55    Předmět: Citovat

taaaak. dvihol som auto, dole kolesa, dole tlmice a idem tahat torzku. nejde. idem tahat druhu. nejde. idem vybit jednu dovnutra. nepohne sa ani o milimeter. druha to iste. chvilu do toho busim, potom ma prejde trpezlivost a seriem na to, vsetko nahadzujem nazat a idem prec. je mozne ze je to tak hrdzave ze sa to neda vymlatit? ci do toho treba vazne ist velmi velkou silou? uz mi pomaly pride lepsie kupit novu napravu a dufat ze bude nizsia alebo rozobratelna. mal niekto az taky problem vytiahnut tie tyce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 29.04.09 15:04    Předmět: Citovat

mam na to 10kilovy kladivo a par ran to snese než se to hne Wink
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 29.04.09 15:07    Předmět: Citovat

kosti napsal:
No, tak mam update a novu otazku.

Oba predne silentbloky som vymenil, motor sa stale citelne hybe a pri dupnuti na plyn ako aj prudsom ubrati je citit na radicke pohyb. Tak asi bude v prdeli zadny silentblok, do ktoreho vymeny sa mi vobec nechce, ked ako vas tak pocuvam je treba rozobrat pol auta.

No ale co ma trapi viac, a to uz od kedy som auto kupil, je ze to niekde v prednej naprave klepe pri prechoden najmensou nerovnostou. Je to klepanie s rychlou frekvenciou, pomayl ako samopal, nie take silne, samozrejme Smile ale je to seria rychlych klepani a robi to naozaj na najmensej nerovnosti. ako prve som vymenil silentbloky stabiku, tie boli pomerne v prdeli, ale klepanie ostalo.

Mohli by to byt tlmice, no tie vyzeraju byt v pohode, pri toceni volantom ziadne cvakanie, ziadna vola. Capy riadenia su nove, s minimalnou volou. Preto chcem skusit vymenit komplet ramena a ak to bude v silentblokoch ramien alebo gulovom cape kolesa, tak sa to vyriesi. Snad.

Co ma ale este napadlo je, ci by to nemohol byt rozbity silentblok uchytenia ramu pod motorom ku karoserii. Este som nemal cas sa na to poriadne pozriet, tak sa chcem opytat, ci niekto z vas s tym nemal problem, ci by to klepanie nemohlo byt sposobeny tym, ze je medzi ramom a karoseriou vola. Niekde an Renault Club fore som videl ze na Cliu sa to stava a sposobuje to taketo klepanie.

Co vy na to?


Tohle mi dělaly zadní tlumiče, přesněji řečeno jejich horní gumové uložení šlo srát a cinkalo to o kastli.
Vypadalo to jako by to šlo z přední strany, nakonec to bylo ale vzadu. Přišel jsem na to, až jsem za jízdy měl hlavu v kufru a ruce na těch myskách.
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
jarda



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2643
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 29.04.09 15:20    Předmět: Citovat

Míro a čím jsi řídil, nohama ???? Jsi jak Mr. Bín.
_________________
Rozhodl jsem se,že budu žít věčně a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 29.04.09 15:26    Předmět: Citovat

Laniiin
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
jarda



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2643
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 29.04.09 15:44    Předmět: Citovat

Člověče ty nemít toho Lenina tak si ani myšky nepodržíš rukama.
_________________
Rozhodl jsem se,že budu žít věčně a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
kosti



Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 373
Bydliště - POVINNÉ *: Prešov - Slovensko

PříspěvekZaslal: 29.04.09 15:49    Předmět: Citovat

mirek napsal:
kosti napsal:
No, tak mam update a novu otazku.

Oba predne silentbloky som vymenil, motor sa stale citelne hybe a pri dupnuti na plyn ako aj prudsom ubrati je citit na radicke pohyb. Tak asi bude v prdeli zadny silentblok, do ktoreho vymeny sa mi vobec nechce, ked ako vas tak pocuvam je treba rozobrat pol auta.

No ale co ma trapi viac, a to uz od kedy som auto kupil, je ze to niekde v prednej naprave klepe pri prechoden najmensou nerovnostou. Je to klepanie s rychlou frekvenciou, pomayl ako samopal, nie take silne, samozrejme Smile ale je to seria rychlych klepani a robi to naozaj na najmensej nerovnosti. ako prve som vymenil silentbloky stabiku, tie boli pomerne v prdeli, ale klepanie ostalo.

Mohli by to byt tlmice, no tie vyzeraju byt v pohode, pri toceni volantom ziadne cvakanie, ziadna vola. Capy riadenia su nove, s minimalnou volou. Preto chcem skusit vymenit komplet ramena a ak to bude v silentblokoch ramien alebo gulovom cape kolesa, tak sa to vyriesi. Snad.

Co ma ale este napadlo je, ci by to nemohol byt rozbity silentblok uchytenia ramu pod motorom ku karoserii. Este som nemal cas sa na to poriadne pozriet, tak sa chcem opytat, ci niekto z vas s tym nemal problem, ci by to klepanie nemohlo byt sposobeny tym, ze je medzi ramom a karoseriou vola. Niekde an Renault Club fore som videl ze na Cliu sa to stava a sposobuje to taketo klepanie.

Co vy na to?


Tohle mi dělaly zadní tlumiče, přesněji řečeno jejich horní gumové uložení šlo srát a cinkalo to o kastli.
Vypadalo to jako by to šlo z přední strany, nakonec to bylo ale vzadu. Přišel jsem na to, až jsem za jízdy měl hlavu v kufru a ruce na těch myskách.


To vazne? ja uz pomaly tiez tendujem k alternative ze to ide zo zadu, lebo v predu je vsetko OK, ako sa zda. ako si sa toho zbavil? len ulozenie alebo musia cele tlmice nove?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 29.04.09 16:19    Předmět: Citovat

jen ty gumové kokotince co se jmenujou uložení. Ještě jsem se toho nezbavil, ale mám to už 3 měsíce nachystané, že to vyměním Embarassed
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
kosti



Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 373
Bydliště - POVINNÉ *: Prešov - Slovensko

PříspěvekZaslal: 29.04.09 16:21    Předmět: Citovat

tak ja splasim niekoho kto ma povozi v kufri a sahnem si na to. pozeram ze v autokelly nemaju zlvast ulozenia. nejaky link kde sa to da zohnat? zatial informativne, nech viem co ma caka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 29.04.09 16:22    Předmět: Citovat

link --> člen Kubles
Nejlépe týden před výplatama, to dává díly levně
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
kosti



Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 373
Bydliště - POVINNÉ *: Prešov - Slovensko

PříspěvekZaslal: 29.04.09 16:26    Předmět: Citovat

ja som teraz tyzden pred vyplatou, cize za nic nedam viac ako je nutne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosti



Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 373
Bydliště - POVINNÉ *: Prešov - Slovensko

PříspěvekZaslal: 30.04.09 15:20    Předmět: Citovat

taak mirku, si mal pravdu, predsalen ide to klepanie zo zadnych tlmicov. predpokladam ze staci vymenit tu cast ulozenia na spodnej strane v podbehu. teoreticky, stacilo by keby som to tam podlozil podobnym kusom gumy aby sa vyrovnal rozdiel, alebo je treba komplet novu gumu? keby ze to rozberiem uplne viem co a ako, ale dnes nebol cas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com