Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zadní náprava
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 21.02.09 11:42    Předmět: Citovat

Muty napsal:
m1tv napsal:
zaleži co maš za napravu pokud 2 torzku tak o tom nevim .. pokud 4torzku z 8v modelu tak je tam možnost dat ze 16v ta je o neco tvrdši


Mám 4-torzku s kotoučema kterou repasuju. Z jakýho je auta nevím protože jsem jí měl za dvojku vyndanou z auta. Teď se peru kde sehnat prachovky na brzdovej pístek a ty plovoucí válečky nebo jak bych to nazval. Originál opravný sady by mě vyšli dráž jak náprava Shocked
A ještě si psal si že tam mám dát koni ale důvod proč tam nedat pružinu si mi nenapsal. Prosím o zdůvodnění Laughing

kdysi jsem kupoval celou sadu těsnění a gumiček na jeden třmen za 400,- tuším že to bylo v autokelly, ale to si nejsem už jistý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muty



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 62
Bydliště - POVINNÉ *: Hrobce, okr.Litoměřice

PříspěvekZaslal: 21.02.09 11:56    Předmět: Citovat

goreff napsal:
...podle mě tohle nemůže fungovat,když se mrdají pružiny s torzkama,torzky se možná dělají tvrdší na Clio 16v,Willi http://www.gg-motorsport.homepage.t-online.de/catalog/index.php?cPath=95_25_55_58 ,ale jak jsme tu psaly,dáš žlutý koni a budeš rád,že má R19 měký sedadla Laughing


No dobře. A když bych teda vyřadil torzky a jezdil jen na pružiny. Proč by to měla být jen nouzovka?? Jinak nějakou desítku za samotný torzky je docela ranec. A píšete dej samotný tlumiče. To mi zajistí abych mohl dozadu naložit další dva a auto si nesedlo na prdel? To samé by bylo i s náklony v zatáčce. To mi tlumiče nazajistěj. Možná jsem to měl napsat hned že mi jde o ten princip kterej zajišťujou ty tyče? Tyče by byli asi pro mě drahý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 21.02.09 12:01    Předmět: Citovat

...o samotnejch tlumičích tu nikdo nepsal,jen o tom jestli to chceš mít tvrdší,jinak torzka stojí neco málo přes 3000,- ...stejně jsou potřeba jenom dvě Laughing
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Muty



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 62
Bydliště - POVINNÉ *: Hrobce, okr.Litoměřice

PříspěvekZaslal: 21.02.09 12:09    Předmět: Citovat

Marv napsal:
Muty napsal:
m1tv napsal:
zaleži co maš za napravu pokud 2 torzku tak o tom nevim .. pokud 4torzku z 8v modelu tak je tam možnost dat ze 16v ta je o neco tvrdši


Mám 4-torzku s kotoučema kterou repasuju. Z jakýho je auta nevím protože jsem jí měl za dvojku vyndanou z auta. Teď se peru kde sehnat prachovky na brzdovej pístek a ty plovoucí válečky nebo jak bych to nazval. Originál opravný sady by mě vyšli dráž jak náprava Shocked
A ještě si psal si že tam mám dát koni ale důvod proč tam nedat pružinu si mi nenapsal. Prosím o zdůvodnění Laughing

kdysi jsem kupoval celou sadu těsnění a gumiček na jeden třmen za 400,- tuším že to bylo v autokelly, ale to si nejsem už jistý.


Koukal jsem ale díly na zadní třmeny tam nejsou. Teď mi to jeden obchodník zjišťuje tak uvidím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 21.02.09 12:11    Předmět: Citovat

zkus jinýho prodejce, autobenex apodobně, určo se to dalo sehnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muty



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 62
Bydliště - POVINNÉ *: Hrobce, okr.Litoměřice

PříspěvekZaslal: 21.02.09 12:13    Předmět: Citovat

goreff napsal:
...o samotnejch tlumičích tu nikdo nepsal,jen o tom jestli to chceš mít tvrdší,jinak torzka stojí neco málo přes 3000,- ...stejně jsou potřeba jenom dvě Laughing


Aha tak to si měl napsat. A máš tam ty od němců co si posílal odkaz? Ten mechanismus tyčí jsou ještě nepochopil. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 21.02.09 12:17    Předmět: Citovat

ne,mám origo plus ty Koni Wink

_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 21.02.09 12:18    Předmět: Citovat

goreff napsal:
ne,mám origo plus ty Koni Wink

vyhod je, vychcal ti z nich olej! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 21.02.09 12:20    Předmět: Citovat

..nechcal,já jsem to opucoval mokrou hadrou, než jsem to fotil a nějak to nestačilo uschnout Laughing Laughing Laughing
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 21.02.09 12:22    Předmět: Citovat

ale hovno, to vidím, to je jasnej olej!zahod je! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 21.02.09 12:24    Předmět: Citovat

k tem torzkam clio ma kratši ne ? meřil sem to ale na 2torzce a ta naprava je o cca 5cm užši než 19ckova tak pochybuju že 16v by mělo o tolik širši napravu .. zkus te to někdo zmeřit že bych si pořidil pořadny torzky Laughing
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 21.02.09 12:27    Předmět: Citovat

...řekl bych, že Clio bude mít jiné torzky...
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Muty



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 62
Bydliště - POVINNÉ *: Hrobce, okr.Litoměřice

PříspěvekZaslal: 21.02.09 14:30    Předmět: Citovat

Takže aby jsme to shrnuli. O jiných torzkách nevíte Sad a tlumič s pružinou by nefungoval při vyřazených tyčích Question A říkáte že jen se sport. tlumičema při vyšší zátěži si auto nesedne tak jako s origo tlum. Question Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 21.02.09 15:06    Předmět: Citovat

jak nesedne Question tlumič samotnej nikdy neplní funkci pérování, ...origo tlumiče 16v mají dorazy,ty koni taky... jinak,na velkej náklad si kup dodávku Laughing
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Muty



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 62
Bydliště - POVINNÉ *: Hrobce, okr.Litoměřice

PříspěvekZaslal: 21.02.09 15:16    Předmět: Citovat

Tak to mi neříkáš žádnou novinku a nemyslel jsem velkej náklad. Dva lidi vzadu a možná ještě něco v kufru a auto sedí. A vůbec se mi nechce jezdit na dorazech. Tak to vypadá že tam nakonec budu muset dát tlumič s pružinou Confused Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com