Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nestartuje
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZombikCZ



Založen: 13.1.2009
Příspěvky: 20
Bydliště - POVINNÉ *: Plzeň

PříspěvekZaslal: 09.02.09 19:01    Předmět: Nestartuje Citovat

Ahoj lidi mam zavazny prolem jeste dneska jsem s autem jel. Dojel jsem na benzinu natankoval a uz nenastartval=( cestou tam mi to jednou chciplo zniceho nic a neslo to nastartit=( mam rv92 phII 1721ccm 54kW. Nemate nekdo taky zkusenost a reseni pls? Mechanik to videl. Starter motorem toci svicky hazi jiskru palivo tam prej jde. Zitra jedu na vrakarnu pro cidlo otacek nekde jsem to nasel jako generator pulsu klikove hridele ale nevim. nevite nekdo vic nez ja pls? Mam docela vitr z toho ze by to mohla bejt ridici jednotka=(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 09.02.09 19:09    Předmět: Citovat

...vím,že jsi tu novej,ale témat "nestartuje" je tu po kokot,zkus příště více hledat,než založíš nové,staré téma Wink
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZombikCZ



Založen: 13.1.2009
Příspěvky: 20
Bydliště - POVINNÉ *: Plzeň

PříspěvekZaslal: 09.02.09 19:36    Předmět: Citovat

jsem sice novacek dekuji za upozorneni ale debil nejsem. tento presnej problem jsem nenalezl nikde. fora pouzivat umim=) takze stejnak vsechny zadam o radu=) diky=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 09.02.09 19:46    Předmět: Citovat

Chlape tak to jsem zvedavy cim to bude me se to stalo pred 2 mesici proste nastartuju jedu 4 km a najednou spadli otacky a posleze zhasl a nastartovat uz nesel tocil ale nechytl az nahle zhruba po 3-5 minutach nastartoval a jeste ten den ujel 200 km v pohode od te doby se to nestalo proste slape jak hodiny take to nechapu a radsi to neresim Rolling Eyes Wink
_________________
Renault 19-1.7i,66kw,r.v.91
http://kodyr19.rajce.idnes.cz/Muj_srsen/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZombikCZ



Založen: 13.1.2009
Příspěvky: 20
Bydliště - POVINNÉ *: Plzeň

PříspěvekZaslal: 09.02.09 19:49    Předmět: Citovat

ti zavidim. me taky driv parkrat skolaboval ale to sel hned natocit. ale ted tocim tocim a nenaskoci ani omylem. dneska jsem mel nejtissi chod motoru a nejnizsi spotrebu=D jel jsem dom a na lane=( moje prvni jizda na lane masakr=D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 09.02.09 20:11    Předmět: Citovat

přesně jak píšeš- to čidlo na klikovce bych zkusil vyměnit...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZakyDavid



Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 54
Bydliště - POVINNÉ *: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 10.02.09 08:29    Předmět: Citovat

Me kdysi podobny blbosti delalo pricpany palivovy cerpadlo,beno tam slo,ale bylo ho malo
_________________
Přestavba 54KW-99KW16V,ale když se se*e tak se se*e
http://zakydavid.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nawrat



Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 308
Bydliště - POVINNÉ *: Č.Budejovice

PříspěvekZaslal: 10.02.09 10:45    Předmět: Citovat

me se zase stalo ze sem jel a zniceho nic mi auto chciplo a hned se samo zase nahodilo.. vazne sem nemohl prijit na to cim to je,, v lete bych cekal prehrati ale to bylo pred mesicem. zatim se mi to stalo 1
_________________

http://nawrat.rajce.idnes.cz/ http://styling-forum.cz/ http://empiredesign.cz/ http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100000692754907
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
ZombikCZ



Založen: 13.1.2009
Příspěvky: 20
Bydliště - POVINNÉ *: Plzeň

PříspěvekZaslal: 10.02.09 13:52    Předmět: Citovat

chcipat mi to taky chcipalo za jizdy ale nenaskakovalo samo=( ale mechanik mi rekl ze je to napalena spinaci skrinka cena nove asi 1200 ale to jsem jeste neresil. K memu problemu: cidlo vymenene svicky opalene vycistene a porad nic uz ale aspon slibuje=) ale nechytne=( a uz dosla i baterka=( takze odpo jedu na lane asi do servisu a pak zrejme na diagnostiku. necham napichnout pocitac. mechanik rika ze to stoji cca 600 za diagnostiku. takze mi drzte palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
JeryP
Želva


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2023
Bydliště - POVINNÉ *: DE

PříspěvekZaslal: 10.02.09 15:18    Předmět: Citovat

Tak tenhle problem jsem mel taky a ukazalo se ze mam vodu v pal. soustave a palec rozdelovace byl KO... Jinak i kdyz byl palec KO tak to hazelo jiskry ale nic moc... Promer odpor palce a kabelu... A to cidlo jsi vzal kde?? Je nove nebo pouzivane??
_________________
Renault Scenic PH2 2.0 16v F4R 740 (plan F4R 736 132kW)
1.8 16v Ph1 Renault Chip :-) 15" Borbet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
ZombikCZ



Založen: 13.1.2009
Příspěvky: 20
Bydliště - POVINNÉ *: Plzeň

PříspěvekZaslal: 10.02.09 20:33    Předmět: Citovat

starsi ale promeril jsem ho a ma hodnoty co ma mit. docetl jsem se ze ma mit 200-250 ohm a to ma ma asi 227=) a to puvodni kdyz jsem pripojil tak mi hazelo nahodny hodnoty od 100 do 500ohm ale porad skakaly a to cidlo bylo odpojene. ta voda byla nekvalitnim benzinem? pristi tyden jeste pred diagnostikou zkusim vylejt palivovej filtr tam se to snad uvidi ne? me to prave taky bylo zkouseny na jiskry a to to prej delalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
samuel.collins



Založen: 10.2.2009
Příspěvky: 10
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 12.02.09 20:22    Předmět: Re: nestartuje Citovat

ZombikCZ napsal:
Ahoj lidi mam zavazny prolem jeste dneska jsem s autem jel. Dojel jsem na benzinu natankoval a uz nenastartval=( cestou tam mi to jednou chciplo zniceho nic a neslo to nastartit=( mam rv92 phII 1721ccm 54kW. Nemate nekdo taky zkusenost a reseni pls? Mechanik to videl. Starter motorem toci svicky hazi jiskru palivo tam prej jde. Zitra jedu na vrakarnu pro cidlo otacek nekde jsem to nasel jako generator pulsu klikove hridele ale nevim. nevite nekdo vic nez ja pls? Mam docela vitr z toho ze by to mohla bejt ridici jednotka=(



cau to co se ti stalo se stalo i me a ja sem to mel ve vycku u rozdelovace mel sem ho vypaleny jak dal novy vse rychle naskocilo a slape jak fik tak skus tohle muze to byt i tim. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wojcs



Založen: 27.1.2009
Příspěvky: 36
Bydliště - POVINNÉ *: litovel

PříspěvekZaslal: 12.02.09 22:27    Předmět: Citovat

Hoši taky mi začalo haprovat auto.. pokaždé chytlo na drb a dneska jsem dojel dom z práce za hodku sem chtěl odjet a už jsem měl problém nastartovat motor točil ale nenaskočil až tak po desate s plně sešláplim plynem naskočil.Pojezdil jsem si po obchodech vše v poho.Dojedu dom asi zase za pul hodiny sem to šel znova nahodit a zase ten samej problém čím to muže být??Je to 1.4 karbec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HeReK



Založen: 29.10.2007
Příspěvky: 83
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 13.02.09 13:17    Předmět: Citovat

Mam taky 1,7 s podobnym problemem. Jeste se mi teda nestalo, ze by to chciplo. Ale vzdy kdyz vypnu motor asi na 2-15min, tak pak nejde nastartovat at delam co delam. Musim pockat dalsich asi deset minut a pak bez problemu zase chytne.
_________________
R19 16V 5D TMB HRV
http://herek.rajce.idnes.cz/Fotky_Hudba/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JeryP
Želva


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2023
Bydliště - POVINNÉ *: DE

PříspěvekZaslal: 13.02.09 14:12    Předmět: Citovat

Tak to je problem ve starteru(civka)..
_________________
Renault Scenic PH2 2.0 16v F4R 740 (plan F4R 736 132kW)
1.8 16v Ph1 Renault Chip :-) 15" Borbet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  Další
Strana 1 z 59

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com