Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zámek dveří SPĚCHÁ

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 11.10.07 16:18    Předmět: Zámek dveří SPĚCHÁ Citovat

Lidi posral se mi zamek dveri lezu do auta kufrem mam moznost mit z ph2 ale zajima me jestli pasuje na ph1 a jestli je v nich nejake odlišení!!!!
SPĚCHÁ
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 11.10.07 16:30    Předmět: Citovat

HALO LIDI FAKT TO CELKEM HOŘÍ!!!
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 11.10.07 17:35    Předmět: Citovat

to bude chtit asi porovnat
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 11.10.07 17:50    Předmět: Citovat

sou stejny stejne jako kliky ..jen je rozdil s centrakem a bez..--
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 11.10.07 18:13    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
sou stejny stejne jako kliky ..jen je rozdil s centrakem a bez..--


OKa! Koupil jsem pred malou chvili oba za 500,- mely taky central jdu to ted menit snad to sedne nebo me jebne!
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
sekec



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1551
Bydliště - POVINNÉ *: Včelná

PříspěvekZaslal: 11.10.07 19:23    Předmět: Citovat

hele mirku koupil byach od tebe ten starej zamek kufru jestli jsi ho taky menil potreboval bych ten zadek jak je tam to ocko na ten central jhelikoz me ocko prasklo a potreboval bych aby se mi zamikal i ten kufr Smile
_________________
Škoda Roomster Recaro Edition :-)
Škoda 1000Mb :-)
ex:
Škoda Octavia Combi 1,9TDI RS
VW Golf 3 1,9 Tdi
Renault R19 16V PH 2 5.dv
Renault R 19 16V ph1 chamade
Renault R 19 16V ph1 3.dv
Renault R 19 54 kw 3.dv
Fiat UNO 1,7 D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
r19saher
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.10.07 19:28    Předmět: heh Citovat

taky mne u strany ridice odesel zrejmne zuby tak jsem se zeptal a jeden novy stoji 460,- sada vychazi na 1300,- (2 dvere+zamek zadni dveri +od benzinu) ale ja jsem to vyresil tak ze jsem ho vytahl a sel jsem k zamecnikovy (nejaky sikovny co delaji kopie klicu, ne nejaka baba co za tim strojikem dela Laughing mno a on mi ho spravil za 50,- LOL co? ted to mam funkcni a pokud muzu poradit tak hod do zamku a tahla +ostatni olej ja tam nenasel nez silikonovy olej tak a ted jede jako nove! Very Happy Laughing Surprised Wink
Návrat nahoru
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 11.10.07 19:46    Předmět: Re: heh Citovat

r19saher napsal:
taky mne u strany ridice odesel zrejmne zuby tak jsem se zeptal a jeden novy stoji 460,- sada vychazi na 1300,- (2 dvere+zamek zadni dveri +od benzinu) ale ja jsem to vyresil tak ze jsem ho vytahl a sel jsem k zamecnikovy (nejaky sikovny co delaji kopie klicu, ne nejaka baba co za tim strojikem dela Laughing mno a on mi ho spravil za 50,- LOL co? ted to mam funkcni a pokud muzu poradit tak hod do zamku a tahla +ostatni olej ja tam nenasel nez silikonovy olej tak a ted jede jako nove! Very Happy Laughing Surprised Wink

Ty pííko oprava za 50 korun?!..
Jak je premontuju za chvila tak dam opravit ty stare jestli to pujde a pak je prodam za 600,- Laughing
Kufr zustava neni na prodej budu mit ted u sebe 2 klice, je mi to líto...
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com