Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Málo topí - jak poznám na 100% že je ucpaný radiátor?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUNAX



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 30.12.08 20:28    Předmět: Citovat

No já jezdil v bundě už minulou zimu a dost mě to vytáčelo. Je to strašný se v zimě držet ledovýho volantu a pára od huby...To bych si rovnou mohl koupit hadraplán. Jen mám trochu strach,že se mi ten novej radiátor zase zasere a to bych opravdu nerad....
_________________
R19 F3P N760 65kW r.v.94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vasek.barta



Založen: 19.6.2008
Příspěvky: 372
Bydliště - POVINNÉ *: Světlá nad Sázavou

PříspěvekZaslal: 30.12.08 20:47    Předmět: Citovat

Neboj vydrží tam dalsich 15let ale musis dat novou nemrzku ne dat zpatky ten hnus
_________________
http://cabro.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 31.12.08 11:12    Předmět: Citovat

videl bych to na 2.ledna 09..nejak pa 10h. bys dorazil do pardubic a k veceru by sis pro to zase mohl prijet...
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mr.Voza



Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 133
Bydliště - POVINNÉ *: Chrudim

PříspěvekZaslal: 31.12.08 13:58    Předmět: Citovat

Tak jsem to dneska dopoledne cistil tou sragorou, co jsem na to koupil... vybustil jsem ten bordel, co tam byl (nechapu jak se do chladice dostalo bahno Confused ) parkrat proplachnul, nalil tam ten "cistic", projel jsem to asi 40km a jeste asi ctvrt hodky nechal blafat pred barakem na volnobeh... pak jsem to zase vypustil, parkrat proplachnul a nalil tam cervenej fridex s destilkou... zda se me, ze to snad i topi lip, ale rozhodne to neni tak, ze neudrzim ruku na vydechu, jak to tady nekdo psal... nevim jestli to netopi lip jenom proto, ze dneska tolik nemrzne... zatim jsem to projizdel jenom asi 20km, tak uvidim zo to udela tak za 2-3 dny...

mckoci:
jestli se rozhodnu to nechat vymenit, tak 2.ledna se to urcite nestihne, pac nemam novej radiator... vcera jsem se po nem informativne shanel a vsude me rekli, ze by ho museli obednat a prisel by nasledujici pracovni den... videl bych to spis az po 5.lednu... spis tak kolem toho 10-tyho... to bys moch? jen tak pro info... kolik by sis tak predstavoval za praci i s vymenou chladice? Chladic a radiator bych dodal. Kdyztak to napis sem nebo SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 31.12.08 14:54    Předmět: Citovat

Mr.Voza napsal:
zda se me, ze to snad i topi lip, ale rozhodne to neni tak, ze neudrzim ruku na vydechu, jak to tady nekdo psal... nevim jestli to netopi lip jenom proto, ze dneska tolik nemrzne... zatim jsem to projizdel jenom asi 20km

Question Exclamation Question Exclamation
ani ne po 5km mi jde teply vzduch a po 20 uz to je peklo! takze bych rekl, ze ti to furt houby topi, takze to radsi vymen, at mas klid Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.Voza



Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 133
Bydliště - POVINNÉ *: Chrudim

PříspěvekZaslal: 31.12.08 15:06    Předmět: Citovat

jj... myslel jsem jako ze to bude este trochu zavzdusneny, nebo neco takovyho... kazdopadne vymenu uz si domlouvam Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 31.12.08 18:45    Předmět: Citovat

tak ja jsem to dnes vymeni... 3 hodky prace a 10 milionu KUREV A PICI , ale jsem spokojeny... pozna se neco noveho... . topi to lip sice mi z toho netekla bahnita sracka, ale kdyz se pozna ze to topi lip, tak tam asi neco bylo... Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 02.01.09 22:05    Předmět: Citovat

víte jak poznáte na 100% že máte ucpané topení?

že ho vyměníte bez remcání
a pokud to bude topit stejně tak tam vrátite zpátky to staré a nové vrátite do prodejci Laughing
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scenic10



Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 28
Bydliště - POVINNÉ *: Litovel

PříspěvekZaslal: 03.01.09 19:35    Předmět: Citovat

Tak jediná věc která pomůže a čím se to dá vyčistit je KYSELINA SOLNÁ.Dá se to udělat i bez vyndávání z auta ,stačí pouze odpojit hadice a přes ty to dělat.Před zimou jsme to dělali taky na R19 a teď to funguje bez problémů.Nejdřív to napojit na vodu opatrně propláchnout.Potom vyfouknout vodu pryč nalít kyselinu solnou a nechat působit tak 2-3 hodiny.Né díl třeba přes noc apod. hrozí poškození !!! Potom zase propláchnout vodou.Dá se i opakovat ale né mockrát.Při proplachování je i poznat jak to teče jestli je to lepší.Za ty nervy k... a p.... při rozdělávání a výměně za nový to teda určitě stojí nejdřív vyzkoušet a potom když tak měnit.Cenově to vycházelo do 100Kč.Pomohlo to už víckrát a mám to vyzkoušený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 03.01.09 21:58    Předmět: Citovat

Scenic10 napsal:
Tak jediná věc která pomůže a čím se to dá vyčistit je KYSELINA SOLNÁ.Dá se to udělat i bez vyndávání z auta ,stačí pouze odpojit hadice a přes ty to dělat.Před zimou jsme to dělali taky na R19 a teď to funguje bez problémů.Nejdřív to napojit na vodu opatrně propláchnout.Potom vyfouknout vodu pryč nalít kyselinu solnou a nechat působit tak 2-3 hodiny.Né díl třeba přes noc apod. hrozí poškození !!! Potom zase propláchnout vodou.Dá se i opakovat ale né mockrát.Při proplachování je i poznat jak to teče jestli je to lepší.Za ty nervy k... a p.... při rozdělávání a výměně za nový to teda určitě stojí nejdřív vyzkoušet a potom když tak měnit.Cenově to vycházelo do 100Kč.Pomohlo to už víckrát a mám to vyzkoušený.
" omlouvam se za tuhle drastyckou odpoved". ale nova vec, je nova vec.... s tou nejsou zadny problemy minimalne po dobu zaruky... a nekdy i dyl... je to jak s novym autem na to taky nesahas skoro pet let krome povinnych prohlidek, pokud nejsi prase... a to takovy latani jako je proplach a atd. .... je jen pro ty co na to nemaj a nebo nechcou , dat tech 800 za novej vymenik a tech par hodim nadavek... a nebo litr v servisu... . Ale nakonec je to stejne ceka... drive ci pozdeji, takze rejpat se v tom jedou, ale poradne! Ja dal 40e za vymemik a ty tri hodky sprostaren a mam klyd asi nadosmrti... bud moje, nebo auta.... Laughing
Ale ja ti rozumim, chces pomoct... A to se ceni!
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 04.01.09 01:09    Předmět: Citovat

proplach je nahouby...taky sem to kdysi zkousel na byvale R19..pomuze to max. tak na tyden ani ne...a kdyz uz ta kyselina pomuze...tak zase uskodi jinde...
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vasek.barta



Založen: 19.6.2008
Příspěvky: 372
Bydliště - POVINNÉ *: Světlá nad Sázavou

PříspěvekZaslal: 04.01.09 08:42    Předmět: Citovat

Souhlasím s Tebou. Very Happy
_________________
http://cabro.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 04.01.09 11:47    Předmět: Citovat

kyselina solná je tak možná dobrá na čištění hajzlíků,na topení(chladící soustavu) je podle mě moc agresivní...vyměnit(za novej) a nevymejšlet pičoviny,které se stejně minou účinkem...
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Scenic10



Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 28
Bydliště - POVINNÉ *: Litovel

PříspěvekZaslal: 04.01.09 12:24    Předmět: Citovat

Tohle nejsou žádný pičoviny tak před hodně lety jsem to začal dělat už na dodávce (Mitsubishi L300)jsem to dělal byla stará 15 let a po tom mě fungovalo 2 roky a potom šla pryč.Teď jsem to dělal známýmu na R19 tak nazpátek 2 měsíce a v poho.I dřív na několika autech a funguje to.Kdybych to nědělal a tolikrát tak bych o tom ani nepsal!!!. Někdy je to potřeba třeba i 2,ale mě to šlo. Propláchnout tlakovou vodou .ale opatrně jde to i na klasický chladiče.Je pravda,že to nikdy nevičistíš jako kdyby byl novej to zlepšení je ,ale markantní.Tak proč to nedělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vasek.barta



Založen: 19.6.2008
Příspěvky: 372
Bydliště - POVINNÉ *: Světlá nad Sázavou

PříspěvekZaslal: 04.01.09 12:59    Předmět: Citovat

je to picovina. to bych radci koupil novej a mam jistotu ze mi to nezkurvi motor.a hlavne to vydrzi rozhodne dyl. Nedoporučuji
_________________
http://cabro.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
Strana 3 z 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com