Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Evidenčka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
junis04



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 977
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 13.12.08 20:31    Předmět: Citovat

Z evidenčky ?? Shocked to by me mohl udelat jednou
_________________
Renault 19 99 Kw 16v PH I - současnost
Renault 19 99 Kw 16v PH II - historie
Renault 19 99 Kw 16V PH II - historie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 13.12.08 20:56    Předmět: Citovat

jo a co kdyby to udelal Question
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
junis04



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 977
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 13.12.08 21:00    Předmět: Citovat

ma povinnost zkontrolovat cislo nic vic ,nejaky vokecavani okolo neni na evidencce predmetem Wink
_________________
Renault 19 99 Kw 16v PH I - současnost
Renault 19 99 Kw 16v PH II - historie
Renault 19 99 Kw 16V PH II - historie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 13.12.08 22:45    Předmět: Citovat

ma povinnost zkontrolovat jestli udaje v TP sedi s tim co je na aute,takze nejenom cislo
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 13.12.08 22:55    Předmět: Citovat

http://business.center.cz/business/pojmy/pojem.aspx?PojemID=1018

paragraf 2 odstavec 15

http://i.iinfo.cz/urs-att/p_056-01-112397320028137.htm
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
junis04



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 977
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 13.12.08 23:06    Předmět: Citovat

máš tam někde uvedeno co přesně se musí zkontrolovat??? Rolling Eyes

naše zákony jsou fakt jen ztráta času ,dívím se že vůbec ztrácíš čas hledáním , např.podle tohodle zákona by ti evidenční kontrolu mohli udělat jen podle barvy auta, ptž sem se nesetkal nikde kde by kontrolovaly všechno
_________________
Renault 19 99 Kw 16v PH I - současnost
Renault 19 99 Kw 16v PH II - historie
Renault 19 99 Kw 16V PH II - historie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 13.12.08 23:09    Předmět: Citovat

Evidenční kontrola silničního vozidla je kontrola silničního vozidla prováděná stanicí technické kontroly spočívající v porovnání údajů uvedených v technickém průkazu silničního vozidla a v osvědčení o registraci silničního vozidla nebo v osvědčení o technické způsobilosti vozidla, pokud se jedná o vozidlo, které nepodléhá registraci, se skutečnými údaji a stavem vozidla.


takze ma narok kontrolovat vsechno co je uvedeno v TP nebo OTP takze vsechny veci jako je barva,pocet dveri ,abs atd.
takze je na nem co vsechno se mu bude chtit kontrolovat Very Happy
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
junis04



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 977
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 13.12.08 23:22    Předmět: Citovat

vsak tak to taky rikam Laughing ,muze zkontrolovat uplne vsecko nebo jenom např. barvu a muzes jet ale rikam takovej ko... aby kontroloval vsecko se dneska snad uz nenajde Laughing
_________________
Renault 19 99 Kw 16v PH I - současnost
Renault 19 99 Kw 16v PH II - historie
Renault 19 99 Kw 16V PH II - historie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 13.12.08 23:32    Předmět: Citovat

Lord Bazzi napsal:
Takže dopadlo to tak jak jsem očekávál:Z evidenčky mě vykopli proto,že nějakej blb kterej přepisoval německej techničák tam napsal,že to nemá ABS a já ho tam zcela nečekaně měl...


tak kvůli tomuhle sem strávil celý dopoledne na úřadu...

když se kupovalo auto pro Ivet, tak sem sice evidenčku udělal... technik akorát připsal poznámku, ať tam to ABS, na úřadu připíšou....

ale na úřadu mi řekli že bych tu evidenčku správně udělat neměl, a že je to chyba technika s STK... (chlapík kterýho potkávám v hospodě...) takže mi řekli, že musim mít potvrzení přímo z renaultu, že se do tohole typu ABS dávalo (podle VINka)...

takže sem volal do renaultu, a tam že to stojí asi 6000 a že to může trvat asi měsíc... (do toho mi bulela mladá co jako budem dělat)...
mezitim když sem telefonoval, sem se zeptal ženský na úřadě, jestli by jí to třeba nestačilo faxem nebo mailem... (když viděla mladou, řekla že jo...) a tak nastal další problém, přemluvit blba z renaultu... to se mi naštěstí povedlo...

pak sme čekali na fax... ten den zrvona na to úřadě nešel, takže znova telefon do renaultu, a omlouvání se že otravuju, a jestli by byl ochotnej mailem... tak že prej jo... Smile

no nakonec mě to nestálo ani korunu, zjistil sem že ne všichni sou svině, a že i pár ochotnejch lidí se najde...

a hlavně kdž vidim že se to stalo někomu dalšímu tak SI KURVA VŠICHNI PŘI KOUPI DÁVEJTE BACHA, CO JE ZAPSANÝHO V TECHNIČÁKU, A CO JE V AUTĚ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
junis04



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 977
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 13.12.08 23:40    Předmět: Citovat

Laughing Laughing asi tak nějak
_________________
Renault 19 99 Kw 16v PH I - současnost
Renault 19 99 Kw 16v PH II - historie
Renault 19 99 Kw 16V PH II - historie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 13.12.08 23:58    Předmět: Citovat

tak dopsání abs do tp u mě proběhlo bez jedinýho problému... Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 14.12.08 07:50    Předmět: Citovat

Rosta napsal:
Evidenční kontrola silničního vozidla je kontrola silničního vozidla prováděná stanicí technické kontroly spočívající v porovnání údajů uvedených v technickém průkazu silničního vozidla a v osvědčení o registraci silničního vozidla nebo v osvědčení o technické způsobilosti vozidla, pokud se jedná o vozidlo, které nepodléhá registraci, se skutečnými údaji a stavem vozidla.


takze ma narok kontrolovat vsechno co je uvedeno v TP nebo OTP takze vsechny veci jako je barva,pocet dveri ,abs atd.
takze je na nem co vsechno se mu bude chtit kontrolovat Very Happy
no vidis, a me kreten na evidencce zjebal za folie na oknech, ktere navic maji atest! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 14.12.08 10:21    Předmět: Citovat

hm tak to já abych kurnik nazul na 15ky liťáky zpátky gumy bo to sou jediný kola co maj 15" na ventilovi mám 14ky a nějakej kokos při přepisovíní techničáku tam napsal jen ty 15ky Rolling Eyes
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 18.12.08 13:36    Předmět: Citovat

sob007 napsal:
hm tak to já abych kurnik nazul na 15ky liťáky zpátky gumy bo to sou jediný kola co maj 15" na ventilovi mám 14ky a nějakej kokos při přepisovíní techničáku tam napsal jen ty 15ky Rolling Eyes

Bylo běžné, že 16V zejména ph2 měli v TP pouze 195/50 R15.
Neodpovídající rozměr pneu není důvodem nevyhovění evidenční kontroly. Pouze se zapisuje jako poznámka, že vozidlo je obuto na nepředepsaných pneu. Z hlediska evidenční kontroly vždy: "VYHOVUJE". Pokud Vám to někde napíšou jinak, můžete si stěžovat... nebo jet na jinou evidenčku... Stalo se mi dokonce, že když jsem prodával Mégane do Budějovic, tak na jedné STK posoudili, že je VIN vyražený neoriginálně a jako důvod uvedly, že je "vytečkován" - pomalu chtěli s kupujícím zavolat Policii Laughing naštěstí byl při smyslech a zajel jinam a na druhé STK mu řekli, že to bylo naprostý "pako", když toto je originální způsob vyrážení Renault a zkontrolovali ještě další technologií. A co myslíš, kam si na ty první mohl jít stěžovat...! leda na Lampárnu! Confused Laughing
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanzi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 18.12.08 14:00    Předmět: Citovat

Ivon napsal:
sob007 napsal:
hm tak to já abych kurnik nazul na 15ky liťáky zpátky gumy bo to sou jediný kola co maj 15" na ventilovi mám 14ky a nějakej kokos při přepisovíní techničáku tam napsal jen ty 15ky Rolling Eyes

Bylo běžné, že 16V zejména ph2 měli v TP pouze 195/50 R15.
Neodpovídající rozměr pneu není důvodem nevyhovění evidenční kontroly. Pouze se zapisuje jako poznámka, že vozidlo je obuto na nepředepsaných pneu. Z hlediska evidenční kontroly vždy: "VYHOVUJE". Pokud Vám to někde napíšou jinak, můžete si stěžovat... nebo jet na jinou evidenčku... Stalo se mi dokonce, že když jsem prodával Mégane do Budějovic, tak na jedné STK posoudili, že je VIN vyražený neoriginálně a jako důvod uvedly, že je "vytečkován" - pomalu chtěli s kupujícím zavolat Policii Laughing naštěstí byl při smyslech a zajel jinam a na druhé STK mu řekli, že to bylo naprostý "pako", když toto je originální způsob vyrážení Renault a zkontrolovali ještě další technologií. A co myslíš, kam si na ty první mohl jít stěžovat...! leda na Lampárnu! Confused Laughing


nj ale ted uz za to chtej 250kč a za co? za hovno, za ty prachy by kdyz je to evidencka meli jeste projizdet nejakou databazi jestli to neni kradeny nebo tak neco Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com