Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Na tři válce
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave Chamade
Anonymní





PříspěvekZaslal: 22.11.07 09:11    Předmět: Na tři válce Citovat

Ahoj, dal jsem auto do servisu aby mi udělali výfuk,, do motoru vůbec prý nelezli a když jsem si to odvezl, po cestě to začalo ztrácet výkon, zvuk jak traktor a veliký vibrace, mám pocit že to jede na tři válce, nevím co s tím mám dělat jsem zoufalej, kde může být chyba? Kabely ke svíčkám jsem prohlédl, byly ok, pomozte prosim Sad
Návrat nahoru
kava



Založen: 11.10.2007
Příspěvky: 44
Bydliště - POVINNÉ *: Chotěboř

PříspěvekZaslal: 22.11.07 12:16    Předmět: Re: Na tři válce Citovat

Dave Chamade napsal:
Ahoj, dal jsem auto do servisu aby mi udělali výfuk,, do motoru vůbec prý nelezli a když jsem si to odvezl, po cestě to začalo ztrácet výkon, zvuk jak traktor a veliký vibrace, mám pocit že to jede na tři válce, nevím co s tím mám dělat jsem zoufalej, kde může být chyba? Kabely ke svíčkám jsem prohlédl, byly ok, pomozte prosim Sad

Tak jeste prohledni svicky a bud je vycisti nebo vymen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumcajs



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 760
Bydliště - POVINNÉ *: Jihlava

PříspěvekZaslal: 22.11.07 14:35    Předmět: Re: Na tři válce Citovat

kava napsal:
Dave Chamade napsal:
Ahoj, dal jsem auto do servisu aby mi udělali výfuk,, do motoru vůbec prý nelezli a když jsem si to odvezl, po cestě to začalo ztrácet výkon, zvuk jak traktor a veliký vibrace, mám pocit že to jede na tři válce, nevím co s tím mám dělat jsem zoufalej, kde může být chyba? Kabely ke svíčkám jsem prohlédl, byly ok, pomozte prosim Sad

Tak jeste prohledni svicky a bud je vycisti nebo vymen.

Někdo Ti za jízdy zpřeházel kabely na rozdělovači Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave Chamade
Anonymní





PříspěvekZaslal: 22.11.07 15:00    Předmět: Citovat

To jsou svině a ještě k tomu za jízdy! Shocked
Návrat nahoru
Fuller



Založen: 22.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 22.11.07 15:19    Předmět: Citovat

U mě to bylo víčko rozdělovače, úplně sjetý. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave Chamade
Anonymní





PříspěvekZaslal: 22.11.07 15:52    Předmět: Citovat

Kolik stojí zapalovycí kabely?
Návrat nahoru
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 22.11.07 15:59    Předmět: Citovat

nastartuj to aby to jelo na ty 3 válce a začni postupně vytahovat kabeli od svíček. při oddělání jednoho z nich to nic neudělá. to je ten válec co se fláká. pak k němu dej svicku (ostatní odpoj) a začni startovat, hází-li jiskru maš smůlu asi ti jeblo tesnění od hlavou, jestli ne tak to bude svíčka, kabel, nebo rozdělovač, jak už bylo řečeno Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dave Chamade
Anonymní





PříspěvekZaslal: 23.11.07 08:49    Předmět: Citovat

Takže to byla naprostá prkotina- podezření za zapalovací kabely- vyměnil jsem je za "funkční"- žádná změna, rozdělání rozdělovače- kontrola, pročištění.. nic, pořád stejný, tak jsem si koupil za 45kč svíčky brisk... co byste řekli? Samozřejmě to bylo svíčkama Laughing
Návrat nahoru
KristensenJ



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 327
Bydliště - POVINNÉ *: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: 23.11.07 11:44    Předmět: Citovat

Dave Chamade napsal:
Takže to byla naprostá prkotina- podezření za zapalovací kabely- vyměnil jsem je za "funkční"- žádná změna, rozdělání rozdělovače- kontrola, pročištění.. nic, pořád stejný, tak jsem si koupil za 45kč svíčky brisk... co byste řekli? Samozřejmě to bylo svíčkama Laughing


No to se ani nedivim, protože když toho mýho ten předchozí majitel koupil tak vyměnil svíčky a po 20 000km to jelo taky chvílema na tři pak zase na všechny, no takhle to povyměňoval přes tři značky, nejhorší byly Bosch a NGK ale ještě zkoušel asi další troje značky až pak usoudil že je něco s motorem a přivezl to k nám, dali jsme mu tříelektrodový Brisky podle katalogu a najednou ejhle svíčky vydržely 60 000, od tej doby mě nikdo nepřesvědčí o jinej značce, teď to auto mám já a jezdím pořád na ně a komu koliv je dávám do auta, nikdy nebyl žádnej problem a za posledních 5 let u mě nikdo ani žádnou jinou novou svíčku na skladě neviděl než Brisk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Václav Sedlář



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2689
Bydliště - POVINNÉ *: Liberec

PříspěvekZaslal: 23.11.07 12:12    Předmět: Citovat

KristensenJ napsal:
Dave Chamade napsal:
Takže to byla naprostá prkotina- podezření za zapalovací kabely- vyměnil jsem je za "funkční"- žádná změna, rozdělání rozdělovače- kontrola, pročištění.. nic, pořád stejný, tak jsem si koupil za 45kč svíčky brisk... co byste řekli? Samozřejmě to bylo svíčkama Laughing


No to se ani nedivim, protože když toho mýho ten předchozí majitel koupil tak vyměnil svíčky a po 20 000km to jelo taky chvílema na tři pak zase na všechny, no takhle to povyměňoval přes tři značky, nejhorší byly Bosch a NGK ale ještě zkoušel asi další troje značky až pak usoudil že je něco s motorem a přivezl to k nám, dali jsme mu tříelektrodový Brisky podle katalogu a najednou ejhle svíčky vydržely 60 000, od tej doby mě nikdo nepřesvědčí o jinej značce, teď to auto mám já a jezdím pořád na ně a komu koliv je dávám do auta, nikdy nebyl žádnej problem a za posledních 5 let u mě nikdo ani žádnou jinou novou svíčku na skladě neviděl než Brisk.


A co říkaš na svíčky Champion?
_________________
Renault R19 Chamade,r.v.1994,1794ccm/65kw.
Renault Laguna Grandtour, r.v. 1998,1598ccm/79kw.
Renault Laguna 3 Grandtour, 2.0 dci 110kw, r.v. 2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave Chamade
Anonymní





PříspěvekZaslal: 23.11.07 12:34    Předmět: Citovat

hmm, tak právě tam měl Boschky ten předchozí majitel, dokonce s tepelnou hodnotou 7, má tam být 15,
Návrat nahoru
KristensenJ



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 327
Bydliště - POVINNÉ *: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: 23.11.07 12:37    Předmět: Citovat

ty mezi nima byly taky a taky letěly pryč. A to není že by tam dal jaký ho napadnou, vždycky podle typu auta našel svíčky koupil je a vždycky to dělalo buď nějakej problem po pár kilometrech, že třeba jedna nešla a nebo to vydrželo 20-30 000km a byly odpálený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarda



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2643
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 23.11.07 20:22    Předmět: Citovat

Hm, já mám bosh nějakejch 50000km a dobrý. Zajímavé.
_________________
Rozhodl jsem se,že budu žít věčně a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
KristensenJ



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 327
Bydliště - POVINNÉ *: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: 23.11.07 21:07    Předmět: Citovat

jo to věřím mě zase spousta lidí co taky dělají auta tak nadávají na Brisk a vychvalujou jiný já zase mám zkušenost s Briskama jedině dobrou, žádnou jinou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angel



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 57
Bydliště - POVINNÉ *: Přerov

PříspěvekZaslal: 24.11.07 08:13    Předmět: Citovat

No já jsem měl na autě svíčky BOSCH byly dobré,potom jsem zkoušel nějaké čtyřbodové BRISK a to byla katatrofa a ted mám již druhým rokem DENSO IRIDIUM a jsem spokojen Jen ta cena cca 500 Kč za kus Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com