Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

R19 , 1.9 diesel rady klady a zapory

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chameleonn
Anonymní





PříspěvekZaslal: 05.12.08 10:42    Předmět: R19 , 1.9 diesel rady klady a zapory Citovat

Předem se omlouvám , jsem tady nový , a potřeboval bych nutně a rychle poradit . Jelikož nemám tolik času , abych si pročítal pomalu všechny příspěvky na tomhle foru , obracím se na Vás s prosbou o radu. Mám možnost koupit R 19 diesel z roku 1995 a jelikož nemám s tímhle autem žádné zkušenosti poptřeboval bych vědět na co si při koupi dát pozor , jaké jsou klady a zápory toho typu auta , přibližná spotřeba a vše na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. Dík Jirka

edit by m1tv
Návrat nahoru
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 05.12.08 22:26    Předmět: Citovat

Klady zadny nema a plusu jen malo Laughing
Ne vazne, od tohohle motoru bez turba nesmis cekat zadny zazraky, je to proste starej naftak, v zime za studena docela traktor, celkem o nicem dynamika, nic moc maximalka - pokud nechces ten motor trapit v omezovaci a chces jezdit hodne po dalnici. Co muze byt privetivy je spotreba, i s tezkou nohou se da jet do 6litru a kdyz ses prase muzes tam lit treba fritak, motor to zkousne. Na co si dat pozor? Tezko rict, je to asi jako i u kazdyho jinyho auta - zalezi jak se k tomu ten predchozi majitel choval - motor honenej za studena atd-praskla hlava, muze odejit cerpadlo vstrikovaci, spatny vstriky... To si nevyberes, na benzin kupujes svicky, draty, rozdelovace, na naftu zase jiny veci. Je treba narazit na kus kterej neni zlitanej a o kterej bylo dobre postarano, pak ti bude slouzit treba do 300tkm, mozna i vic. Jinak tak globalne asi vsechno stejny jako u vsech R19 - koroze, stav naprav. Zalezi co od auta cekas, jestli ti staci nejaka sunka na denni jezdeni, kterou za rok prodas a nevrazis do ni nic?
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 05.12.08 23:17    Předmět: Citovat

proč koupim? Rolling Eyes přesunuto do ostatni
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
chameleonn
Anonymní





PříspěvekZaslal: 05.12.08 23:20    Předmět: Citovat

Cawba, dík za reakci na můj dotaz , pro upřesnění :nynější majitel ani neví zda-li to je "d nebo td" . auto potřebuji na běžný ježdění , ne po délnici (nejbližší mám 60 km od baráku). o mírnou korozi mi nejde , spíš pokud ta na nějakých důležitých místech neprohnívá , kvůli bezpečnosti (urvané kolo atd.)na lepší ježdění mám jiné auto
Návrat nahoru
chameleonn
Anonymní





PříspěvekZaslal: 05.12.08 23:22    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
proč koupim? Rolling Eyes přesunuto do ostatni


omluva , potřeboval jsem , aby se to rychleji našlo Embarassed
Návrat nahoru
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 06.12.08 09:11    Předmět: Citovat

chameleonn napsal:
Cawba, dík za reakci na můj dotaz , pro upřesnění :nynější majitel ani neví zda-li to je "d nebo td" . auto potřebuji na běžný ježdění , ne po délnici (nejbližší mám 60 km od baráku). o mírnou korozi mi nejde , spíš pokud ta na nějakých důležitých místech neprohnívá , kvůli bezpečnosti (urvané kolo atd.)na lepší ježdění mám jiné auto


nejvic u R19 hnijou zadmi lemy a predni kapota taky kolem zadnich svetel a na prahy taky muzes kouknout
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chameleonn
Anonymní





PříspěvekZaslal: 06.12.08 11:27    Předmět: Citovat

Rosta napsal:
chameleonn napsal:
Cawba, dík za reakci na můj dotaz , pro upřesnění :nynější majitel ani neví zda-li to je "d nebo td" . auto potřebuji na běžný ježdění , ne po délnici (nejbližší mám 60 km od baráku). o mírnou korozi mi nejde , spíš pokud ta na nějakých důležitých místech neprohnívá , kvůli bezpečnosti (urvané kolo atd.)na lepší ježdění mám jiné auto


nejvic u R19 hnijou zadmi lemy a predni kapota taky kolem zadnich svetel a na prahy taky muzes kouknout


Dík za rady , uvidím jak to dopadne , dám vědět
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com