Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

seřízení světel

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JirkaSnake
Anonymní





PříspěvekZaslal: 27.09.08 13:27    Předmět: seřízení světel Citovat

hledal jsem podobné téma ale marně. Jak se dají seřídit světla nechci do servisu, pravé světlo (od řidiče) svítí dost níž než to levý. měly by tam být nějaký šroubky nebo něco ale nevim to přesně
Návrat nahoru
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 27.09.08 13:36    Předmět: Re: seřízení světel Citovat

JirkaSnake napsal:
hledal jsem podobné téma ale marně. Jak se dají seřídit světla nechci do servisu, pravé světlo (od řidiče) svítí dost níž než to levý. měly by tam být nějaký šroubky nebo něco ale nevim to přesně
najdes to na netu (mam pocit, ze je to i v jak na to, ale nechci kecat), nakreslis si na stenu (vrata garaze) krize, natankujes plnou a stelujes...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaSnake
Anonymní





PříspěvekZaslal: 27.09.08 14:41    Předmět: Citovat

jak na to jsem zase někde ztratil a na co plnou nádrž?
Návrat nahoru
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 27.09.08 23:07    Předmět: Citovat

JirkaSnake napsal:
jak na to jsem zase někde ztratil a na co plnou nádrž?
na jak na to je tu odkaz nekde, hledej... a plna nadrz se dava aby ztezkl zadek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAChna



Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 70
Bydliště - POVINNÉ *: Stochov near Kladno

PříspěvekZaslal: 28.09.08 00:12    Předmět: Citovat

nemusiš tankovat, staci neco hodit do kufru, a levy svetlo ma svitit doprava a dolu aby si neoslňoval, popř. si sešteluj světla pod volantem jo a na stk ti za kilo seřiděj světla takze naky domaci nastavování Rolling Eyes
_________________
R19 1.7 73ps ph2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 28.09.08 09:31    Předmět: Citovat

KAChna napsal:
nemusiš tankovat, staci neco hodit do kufru, a levy svetlo ma svitit doprava a dolu aby si neoslňoval, popř. si sešteluj světla pod volantem jo a na stk ti za kilo seřiděj světla takze naky domaci nastavování Rolling Eyes
svata pravda, ale kdyz si to chce udelat, at si to udela, az pak nekomu posviti do oci, ze za zatackou skonci ve skarpe, aspon se nad tim zamysli Wink Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaSnake
Anonymní





PříspěvekZaslal: 28.09.08 11:02    Předmět: Citovat

Dunga napsal:
KAChna napsal:
nemusiš tankovat, staci neco hodit do kufru, a levy svetlo ma svitit doprava a dolu aby si neoslňoval, popř. si sešteluj světla pod volantem jo a na stk ti za kilo seřiděj světla takze naky domaci nastavování Rolling Eyes
svata pravda, ale kdyz si to chce udelat, at si to udela, az pak nekomu posviti do oci, ze za zatackou skonci ve skarpe, aspon se nad tim zamysli Wink Laughing Twisted Evil


mě rozhodně nemusíš poučovat o bezpečnosti, ostatně jsem psal, že světlo u řidiče štelovat nechci. Právě kvůli tý bezpečnosti ho chci zvednout protože když svítí 2 metry před auto tak si dokážeš představit jakej mam asi výhled ke kraji silnice, tak se nad tim zamysli, ok? Jen proto že seš tady pečenej vařenej mi nemusíš vysvětlovat jak to na silnici chodí.
Návrat nahoru
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 28.09.08 12:02    Předmět: Citovat

JirkaSnake napsal:

mě rozhodně nemusíš poučovat o bezpečnosti, ostatně jsem psal, že světlo u řidiče štelovat nechci. Právě kvůli tý bezpečnosti ho chci zvednout protože když svítí 2 metry před auto tak si dokážeš představit jakej mam asi výhled ke kraji silnice, tak se nad tim zamysli, ok? Jen proto že seš tady pečenej vařenej mi nemusíš vysvětlovat jak to na silnici chodí.
to bylo jako na me?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaSnake
Anonymní





PříspěvekZaslal: 28.09.08 12:05    Předmět: Citovat

to víš, že bylo
Návrat nahoru
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 28.09.08 12:10    Předmět: Citovat

JirkaSnake napsal:
to víš, že bylo
za prve tu nejsem peceny vareny hosiku, za druhe jsi nikde nepsal, ze nektere nechces serizovat, no a za treti si asi pletes prave a leve svetlo, navic i jen prave svetlo ti dost osvetli cestu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaSnake
Anonymní





PříspěvekZaslal: 28.09.08 13:06    Předmět: Citovat

ok... napsal jsem to omylem obráceně ale to nemění nic na tom jakým arogantním způsobem ses ozval, kdyby si to napsal normálně tak by nebyla moje reakce na tvou odpověď taková jaká byla. Napíšu to tedy znovu: levý svítí dobře a pravý u kraje silnice svítí dolů, že nevidim ani prd co se děje, takže jsem ho potřebovat trochu zvednout jinak už jsem to udělal, takže nemá cenu to tu dál řešit. END díky

EDIT: tys mě tak zblbnul že jsem opravil něco co bylo správně, je to napsaný dobře i v tomhle i v prvním příspěvku. Akorát mi tu pleteš hlavu Very Happy


Naposledy upravil JirkaSnake dne 28.09.08 17:04, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 28.09.08 14:33    Předmět: Citovat

JirkaSnake napsal:
ok... napsal jsem to omylem obráceně ale to nemění nic na tom jakým arogantním způsobem ses ozval, kdyby si to napsal normálně tak by nebyla moje reakce na tvou odpověď taková jaká byla. Napíšu to tedy znovu: levý svítí dobře a pravý u kraje silnice svítí dolů, že nevidim ani prd co se děje, takže jsem ho potřebovat trochu zvednout jinak už jsem to udělal, takže nemá cenu to tu dál řešit. END díky
nech si to seridit za tu 100 na nejaky domaci se vyser a pak v garazi na stenu si nakresli jak to sviti kdyz ti to seridili aji s tim zlomem na zem cary jak stoji auto a pak si to muzes stelovat furt sam.... Wink
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com