Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

brzdy - tragedie

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
booot
Anonymní





PříspěvekZaslal: 14.11.07 09:36    Předmět: brzdy - tragedie Citovat

Zdar vsem,

nejak mi muj Renda malo brzdil, tak sem s lete prikrocil k upgradu - vymenil sem vzadu prasata s trubickama, zkontroloval, odvzdusnil, tlak se neztracel, ve predu jsem vykuchal stary ziletkovy kotouce, misto nich sem koupil chlazeny kotouce od feroda, stejne tak sem koupil nove desky od feroda a stare brzdice sem nahradil brzdici z megana (jsou krasne pohyblivy, jako novy), poctive odvzdusnil. Necekal jsem hned nejaky zazraky, nechal sem to tak 200 km rozbrdit a vysledek? tragedie, brzdi to stejne na h**no jako predtim. Muj osobni dojem je takovy, ze pri delsim stani, nastartovani to na prvni seslapnuti brzdi velmi dobre, pak mi prijde ze se ucinek hned ztrati. Muze nekdo poradit? Ztraci se tlak? Nebo posilovac nejede ci spatny hlavni brzdvovy valec? Dik.
Návrat nahoru
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 14.11.07 09:47    Předmět: Citovat

R19 má vůbec slabý posilovač brzd, prostě málo tlačí se mi zdá. Prý tam vleze posilovač z megana a tlačí mnohem víc..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 14.11.07 10:06    Předmět: Citovat

Kubais napsal:
R19 má vůbec slabý posilovač brzd, prostě málo tlačí se mi zdá. Prý tam vleze posilovač z megana a tlačí mnohem víc..

JJ, vyměň posilovač, dej tam z megana, má větší brzdnej účinek.(tlak)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
booot
Anonymní





PříspěvekZaslal: 14.11.07 10:21    Předmět: Citovat

Cau

Dik za odpovedi. Sezenu si nejakej, jezdim vetsinou plne nalozenej dalky a zvlast v lete na 15/195 mam strachy cokoliv ubrzdit. Vi nekdo orientacni cenu na vrakacich nebo jinde, aby me nekdo neoskubal? Dik moc.
Návrat nahoru
hanzi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 14.11.07 17:16    Předmět: Citovat

tak nevim ale ja sem docela spokojenej... vzadu bubny z megana vepredu brzdy z 16v, posilovac podtlakovej obyc R19, jen se na tu brzdu musi vic dupnout... nemel jsem problem bloknout kola na dalnici ve vetsi rychosti, nastesti to brzdilo dobre... jo a mel jsem tam 195/45/R16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 14.11.07 19:40    Předmět: Citovat

hanzi napsal:
tak nevim ale ja sem docela spokojenej... vzadu bubny z megana vepredu brzdy z 16v, posilovac podtlakovej obyc R19, jen se na tu brzdu musi vic dupnout... nemel jsem problem bloknout kola na dalnici ve vetsi rychosti, nastesti to brzdilo dobre... jo a mel jsem tam 195/45/R16

No jo gumy zadarmo od Márvíčka, to se ti to brzdí co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanzi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Kladno

PříspěvekZaslal: 14.11.07 20:26    Předmět: Citovat

Marv napsal:
hanzi napsal:
tak nevim ale ja sem docela spokojenej... vzadu bubny z megana vepredu brzdy z 16v, posilovac podtlakovej obyc R19, jen se na tu brzdu musi vic dupnout... nemel jsem problem bloknout kola na dalnici ve vetsi rychosti, nastesti to brzdilo dobre... jo a mel jsem tam 195/45/R16

No jo gumy zadarmo od Márvíčka, to se ti to brzdí co?


no pi*o nebrzdit tak uz nemam ani auto... jinak uz tuhle sezonu asi chtely jiny... jeste bych je moh na jare trochu spalit protoze ted pres zimu musim sehnat jiny Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com