Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

problem po koupi Renaulta
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dukemb



Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 131
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 9

PříspěvekZaslal: 29.08.08 06:27    Předmět: problem po koupi Renaulta Citovat

Tak jsem od jednoho cloveka zakoupil rencka. Za penize jsem dostal auto, kupni smlouvu, malej technicak, zaznam o emisich...... puvodni majitel si nechal velkej technicak a ze na urade zaridi prepsani na zakladne kupni smlouvy.....sliboval ze to bude hned druhy den. Ale uz je to tyden, tomu cloveku stale volam, jestli uz to je, ale porad se na neco vymlouva ze zitra urcite...a porad nic. Tak jednak nevim jestli stim autem teda vubec muzu jezdit? Ale hlavne jak znej ten velkej technicak dostat. A pritom pri tej koupi se choval ten clovek velmi solidne....ted uz ma prachy a prijde mi ze je mu to vsechno jedno.....nenapada vas nekoho co stim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 29.08.08 06:35    Předmět: Citovat

Jezdit s tim nemuzes. Nemas auto prepsany na sebe v TP -> nemas sjednany pojisteni -> docela pruser.
Jak to z nej dostat netusim, ale Mirek si myslim ti urcite neco poradi Wink
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulusx
V.I.P. Nordic Division


Založen: 21.2.2008
Příspěvky: 582
Bydliště - POVINNÉ *: Teplice

PříspěvekZaslal: 29.08.08 06:56    Předmět: Citovat

Myslim,že auto nemusí až tak nutně bejt napsaný na tebe,ale hlavní je to pojištění...Bez toho ti to auto stejně nepřepíšou!A na sepsání pojistný smlouvy ti stačí malej TP a OP...Pak už by si teoreticky možná mohl na silnici...
_________________
1,4 43kW 1,8 66kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dukemb



Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 131
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 9

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:01    Předmět: Citovat

no tak to je skvely, takze kdyby se prodejci nahodou chtelo to jit prepsat tak to stejne neprepise protoze ja nemam pojisteni.....30 tacu v haji a nic ztoho , fakt nevim jak ztohohle "pruseru" ven...s prodejcem se domluvit neda, vzdycky se ozve jeho zena, ze neni doma ale ze az prijde tak se 100% ozve, ale se samozrejme se nikdy neozval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:04    Předmět: Citovat

Ale hovno, on to odhlasi a necha napsat jako dalsiho majitele tebe. On k tomu datu, kdy to odhlasi zrusi pojistku na sebe, takze od te doby je auto nepojisteny a ty pak musis na pojistovku, staci ti malej TP, sjednas, dojedes na evidencku, tam to zkontrolujou, dojedes na dopravni podnik a nechas prepsat. Tady k tem proceduram uz potrebujes velkej TP.
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulusx
V.I.P. Nordic Division


Založen: 21.2.2008
Příspěvky: 582
Bydliště - POVINNÉ *: Teplice

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:06    Předmět: Citovat

On to nemůže přepsat...On si to auto na základě smlouvy o prodej ODHLÁSÍ aby na něj dál neplatil pojistku.Ty,až budeš mít papíry,zajdeš na pojišťovnu,sepíšeš pojistku,zajedeš na STK na evidenční kontrolu a pak si to auto necháš PŘIHLÁSIT na sebe.PŘEPIS jako takovej se u nás už nenosí,protože stál jenom 300.Teď se to dělá takhle,protože vás to každýho bude stát 800...
_________________
1,4 43kW 1,8 66kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dukemb



Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 131
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 9

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:07    Předmět: Citovat

Shocked Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:10    Předmět: Citovat

Cawba napsal:
Ale hovno, on to odhlasi a necha napsat jako dalsiho majitele tebe. On k tomu datu, kdy to odhlasi zrusi pojistku na sebe, takze od te doby je auto nepojisteny a ty pak musis na pojistovku, staci ti malej TP, sjednas, dojedes na evidencku, tam to zkontrolujou, dojedes na dopravni podnik a nechas prepsat. Tady k tem proceduram uz potrebujes velkej TP.


a na dopravnim podniku bude delat co to ho uz ted strasis ze bude potrebovat mesicnik na autobus Question Question Laughing Laughing
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
romulusx
V.I.P. Nordic Division


Založen: 21.2.2008
Příspěvky: 582
Bydliště - POVINNÉ *: Teplice

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:13    Předmět: Citovat

Ale asi bych v tom nehledal mouchy,málo komu se chce strávit 2-x hodin čekáním na magistrátu...Pokud by s nim byl dlouhodobej problém,tak jim to na magastrátu vysvětli a nech si udělat opis velkýho TP...ale nevim,jak dlouho se snim musíš dohadovat,než to ty kur*y úřednický zhodnotěj jako neřešitelný...
_________________
1,4 43kW 1,8 66kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:14    Předmět: Citovat

Tos nemuzes x dnu, tydnu, mesicu (teoreticky) jezdit bez toho, abys mel papiry na jinyho majitele, nez je uzavrena pojistka!! Ono se to dost vylucuje navzajem, pojistku by ti vlastne nemeli uzavrit, kdyz nemas auto na svoje jmeno (velke,malej TP) ale na druhou stranu, ti auto zase neprihlasi na tvoje jmeno, kdyz nemas pojistku... Laughing Je to to trochu na palici,ale v realu to funguje jak uz jsem psal nahore.
Napr. ja: koupil jsem ato v Pze, dostal jsem malej TP, a pojistku na byvalyho majitele. Dojel jsem do brna, on to u sebe odhlasil, mel velkej TP, zrusil pojistku. Ja jsem s jeho malym TP, sjednal na svoje jmeno, a na jeho SPZ vyridil pojistku (v Brne), asi tyden jsem s tim tak jezdil a pak jsem jel do prerova to prihlasit na sebe. Mezitim, jsem samozrejme od nej dostal velkej TP, kde jsem byl napsanej jako dalsi vlastnik vozidla. Jeste neco? Smile
Jo a pak az jsem mel svoje znacky, sel jsem do pojistovky, prespal ve smlouve SPZ, vytiskl a nazdar
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:15    Předmět: Citovat

pokud se mu tam nechce cekat tak ma dát kupci plnou moc a ten si to vyridi sám bez neho
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:15    Předmět: Citovat

Rosta Sry Laughing Embarassed Dopravni inspektorat... nebo jak se ten ustav jmenuje.
Jeste spim a jak denne vyuzivam sluzby Dopravniho podniku mesta Brna, tak mi to nejak ujelo... Razz
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:16    Předmět: Citovat

pojistku si muzes vyridit na sebe klidne i kdyz nejsi majitel akorat nevim jestli nepotrebujes souhlas majitele nebo tak neco
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dukemb



Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 131
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 9

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:18    Předmět: Citovat

takze kdyz ted uzavru pojistku na jeho znacky tak stim muzu jezdit tyden? no a pak kdyz znej furt nedostanu technicak tak smula......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 29.08.08 07:20    Předmět: Citovat

teoreticky mu muzes zavarit tim ze budes delat prusery a mu budou chodit obsilky
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com