Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

vytlumení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Autohifi
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Šulín



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1379
Bydliště - POVINNÉ *: Plzeň - hlavní město piva

PříspěvekZaslal: 22.08.08 07:19    Předmět: Citovat

Neoprávněná reklama napsal:
2 Karlos: neni zac. Skoda, ze si to nemuzou precist i ostatni. Snazil jsem se pomoci, ale mel jsem SZ od m1tv:
"Ahoj smazal sem všechny tvoje přispevky protože je to komerce ..po zaplaceni reklamy neni problem ale takle ne diky"

Sam se klidne vyjadri k tomu, zda mas pocit, ze slo jenom o reklamu nebo jsem se snazil pomoci...

Už jen tvůj nick je komerce... Rolling Eyes
_________________
Šulín

Šáde Octavia
16V, Ph1 (od r. 1999) RIP
1,9D, Ph1 (od r. 2008) RIP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 22.08.08 07:49    Předmět: Citovat

Šulín napsal:
Už jen tvůj nick je komerce... Rolling Eyes

To mas sice pravdu, ale myslim si, ze je za tim neco jinyho...
Ze by konkurence?
Wink
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 22.08.08 08:06    Předmět: Citovat

Cawba napsal:
Šulín napsal:
Už jen tvůj nick je komerce... Rolling Eyes

To mas sice pravdu, ale myslim si, ze je za tim neco jinyho...
Ze by konkurence?
Wink

Very Happy
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 22.08.08 08:44    Předmět: Citovat

Laughing to nevim ja to delam proto že me to bavi.o penize fakt nejde to je spiš almužna.kdybych prodal tu navigaci za 60t je to trošku jinde . Pokud mi z toho zbyde 100 nebo 200 sem rad .takže asi tak
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
prohifi.cz
Anonymní





PříspěvekZaslal: 22.08.08 09:06    Předmět: Citovat

edit by m1tv vyřešeno po sz
Návrat nahoru
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 22.08.08 09:08    Předmět: Citovat

hošové, Vaše problémy bych chtěl mít... Laughing
na druhou starnu je pravda, že reklama tady nemá co dělat...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
prohifi.cz
Anonymní





PříspěvekZaslal: 22.08.08 09:26    Předmět: Citovat

Slo o jednu vec - Karlos se tu ptal na tlumeni, zda tecsound nebo vibraflex atd. Poradil jsem mu - srovnavat tecsound a vibraflex je trosicku zcestne. Vibraflex se da srovnavat s dynamatem xtreme, ale tecsound je kvalitativne uplne jinde.

Tecsound miva problemy s lepici vrstvou, takze treba do dveri je nevhodny, pouzitelny je na podlahu, kufr atd. Znam cloveka, ktery zrovna v te dobe mel R19, bylo to hodne dobre odmasteno, a stejne jednou vytahnul okenko a na nem byl nalepeny tecsound. Dvere byly odmasteny 3x stejne jako vzdy delame s jinym tlumenim.

Snazil jsem se poradit dal jsem se na tyto vyrobky odkazy, to je vse. Pokud je toto reklama, pak to dal neresim a v pohode...
Ale prislo mi lito, kdyz si nekdo koupi treba svoje prvni auto R19, setri penize na hudbu, koupi si po prazdninove brigade tecsound, nalepi to tam, tesi se a na zimu zjisti, ze vyhodil 1000 Kc a je to k nicemu.

Stejne tak jsem psal v prispevku na reproduktory, kde nekdo premyslel o Pioneerech. Jo, Pioneer je zvucna znacka, ale daji se koupit reproduktory kvalitativne o moc lepsi za stejne penize. Obecne Pioneer reproduktory jsou spise takovy podprumer. Ale kdyz doporucim jiny vyrobek, je to reklama?
Prijde mi, ze informace Pioneer reproduktory nekupuj, kup jine, je o nicem bez doporuceni jinych.

Pokud jde o webovku v nicku, jinde zase nekomu muze vadit, ze davam odkaz na svuj eshop a skryvam se za jinym nickem. Prijde mi lepsi rict, ze tohle je nas eshop a doporucujeme vyrobky z nej, at si to lide preberou podle sveho. Konkurence casto pise pod obecnymi nicky a doporucuji sami sebe, my se neskryvame.

No, uz to dal neresim, nebudu delat zadne rozbroje, ale s nazory m1tv nesouhlasim. Uz znam jadro veci a dal to neresim.
Návrat nahoru
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 22.08.08 09:34    Předmět: Citovat

no jo...ono něco jinýho by bylo, kdyby to nebyl Tvůj obchod...ale pravda je, že takhle to vypadá (ať už si to myslel jakkoliv) jako reklama...
a ono je to i někde v pravidlech fóra...
takže příště dej odkaz na konkurenci a nikdo určitě nic neřekne... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 22.08.08 09:36    Předmět: Citovat

Rady jsou vítány, komerci si koumej klidně přes SZ tam do toho nikdo nevidí.

Dál bych to neřešil Exclamation
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Karlos



Založen: 28.7.2008
Příspěvky: 103
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 22.08.08 11:02    Předmět: Citovat

Jsem tady poměrně krátce takže to tu ještě moc neznám, ani se v mnoha fórech nepohybuju, ovšem poměrně velmi dobře znám muzikantský fóra, protože jsem sám muzikant. Příspěvky Neoprávněná reklama neberu jako reklamu, právě na muzikantskejch fórech je normální, že tam jsou zaregistrovaný i výrobci aparátů a radí ostatním co a jak. Rozumí zapojení a vidí do toho do hloubky.

Nemyslím si, že příspěvky Neoprávněná reklama by byly vyloženě reklama. Dává odkaz na svůj e-shop, to chápu, ovšem čtenáři přeci jenom nejsou "ovce" aby si hned objednali tuhle variantu, nejdřív si přece zkontrolujou, jestli to nemůžou dostat někde jinde levněji. A co reklama m1tv "Nyní pro celý váš klub nabízím 10% slevu na toto tlumení. Pokud by někdo měl zájem si velice kvalitně vytlumit dveře, stačí mi do poznámky při objednání napsat "renault19" a já automaticky upravím cenu. " Pro admina pravidla neplatí? Nebo tohle se může?

Píšu to celkem nezaujatě, nikoho tím nechci urazit, jenom porovnávám, co vidím, a píšu, co si myslím.
_________________
Renault 19 Chamade PH1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 22.08.08 11:06    Předmět: Citovat

yNo já sme vždycky žil v domění že revilo je náš sponzor a tudíš ta reklama ale teď sem koukal na hlavní stránky a nikde sme je tma mezi sponzorama neviděl takže s karlosem musím souhlasit Wink
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 22.08.08 11:26    Předmět: Citovat

Jen pro upřesneni revilo je sponzor mame tam slevy a podobne zejtra dostanu zas naky veci do tomboly na drhleny atd. To že neni na strankach je vec druha luce sem baner daval to ze ho tam nedala do toho ja už nevidim
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 22.08.08 11:31    Předmět: Citovat

Jo pokud je spozor tak to ok původně sem si to aji mylsel akorát mě trochu zmátlo že není na těch stránkách uvedenej ale tak časem se to snad dořeší Wink
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 22.08.08 11:38    Předmět: Citovat

Cawba napsal:
Šulín napsal:
Už jen tvůj nick je komerce... Rolling Eyes

To mas sice pravdu, ale myslim si, ze je za tim neco jinyho...
Ze by konkurence?
Wink

_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlos



Založen: 28.7.2008
Příspěvky: 103
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 22.08.08 11:41    Předmět: Citovat

Jasně, v poho, taky už chápu. Ovšem nevím jestli je to dobře pro "koncové čtenáře". Mně osobně je celkem putna kdo je čí sponzor, pro mě je nejdůležitější, jestli seženu něco co nejlevněji a nejúčelněji, a jestli mi někdo vysvětlí, co je pro mně doopravdy nejlepší. Když sem dá někdo jednu nabídku a někdo jiný mu jí přebije jinou, tak je na mně, abych si vybral, a funguje konkurence.

Pochybuju, že by se registrovali všichni prodejci car-audia, a hromadili se tady a bylo to jak na tržišti. A i kdyby, tak pro nás - koncové čtenáře a přispěvatele - by to bylo nejlepší, protože by mohli být nějaké speciální slevy či akce.

Ale už se v tom nebudu hrabat, nejsem admin a jednou jsou daná nějaká pravidla, která respektuju. Je mi to jasné - jestli se mi to nelíbí, nemusím tu býtSmile

Můžu jenom poslední dotaz? Pro mně, protože se v autech ani v autohifi vůbec nevyznám, jsou odkazy to nejlepší co může být, jinak skoro ani nevím, co mám hledat. Čistě teoreticky, kdyby se Neoprávněná reklama zaregistroval třeba jako Méďa Béďa, odkazy by sem dávat mohl? Jenom mi ta situace přijde trochu absurdní a nedá mi to se nezeptat.
_________________
Renault 19 Chamade PH1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Autohifi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com