Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

přepnutí na dálkový světla - nefunguje
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
safimaster
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.08.08 13:52    Předmět: přepnutí na dálkový světla - nefunguje Citovat

Čus všem,

mám takovej problém, přestalo mi fungovat přepnutí na dalkovy svetla...takovy to pekny cvaknuti v pacce uz nejde a me to se*e Evil or Very Mad ... nechtel sem se do toho moc hrabat, ale jde to nejak opravit ze by tam byla vypadla nejaka pruzinka ci neco podobneho?, nebo se musi koupit nova packa??? ... dik za rady Smile
Návrat nahoru
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16282
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 11.08.08 14:10    Předmět: Citovat

http://www.renault19.cz/technicka.data.php?id_novinky=19 Wink stahni si ten soubor a pořeš to Wink
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
safimaster
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.08.08 14:57    Předmět: Citovat

jááááj Cool no to je mazec.. ale navod vypada dobře... vyzkousim a udelam.. jeste takovej dotaz.. 1mm vrtak cca cena?? asi blba otazka ja wim... jo a do jakejch typu vrtacek to narvu?? protoze nemam nic nez aku a je tam popisano mikrovrtacka Confused

jinak dikes.. az to provedu tak dam vedet jak sem zrucnej Very Happy
Návrat nahoru
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 11.08.08 14:59    Předmět: Citovat

no připrav si takovjech.............. 10 korun asi... Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
safimaster
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.08.08 15:03    Předmět: Citovat

Ufas napsal:
no připrav si takovjech.............. 10 korun asi... Laughing Laughing


sakra... Very Happy toliko dohromady nedam snad Very Happy podivam se doma estli taticek neco nema Very HappyVery Happy
Návrat nahoru
GT
KoTaSs


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 1815
Bydliště - POVINNÉ *: Vyškov na Moravě

PříspěvekZaslal: 11.08.08 15:11    Předmět: Citovat

Mám super fígl, poté co se mi vykur*vila třetí páčka už na to seru abych jí vyměňoval tak jezdím normálně a dálkový tam dostaneš chce to jenom trochu grif .. :-))
Jedeš v noci na potkávačky, přijde temný lesní úsek cesty, kde je malá pravděpodobnost, že by jelo něco do protivky, bleskurychle přepneš na obrysovky, jakmile seš ve správný poloze přitáhneš páčku k sobě čímž aktivuješ světelnou houkačku, držíš, no a v tu chvíli otočíš páčkou zároveň jakoby na potkávačky ...

... woala .. svítí dálkový. :-)

Zpátky z dálkových na potkávačky stačí otočit páčku k sobě a hned od sebe. Jenom ze začátku než jsem to natrénoval se mi občas stávalo, že jsem nechtěl protijedoucí oslňovat tak jsem se snažil co nejrychleji z dálkových pryč a vypl jsem světla uplně .. muhehe asi si protijedoucí mysleli že s nima hraju na schovávanou. Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
safimaster
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.08.08 15:13    Předmět: Citovat

jo tak na akunu se to vejde dobre.. takze ted uz jen vrtak a cas na opravu.. jo a to lepidlo musim koupit Very HappyVery HappyVery Happy .. jen by me zajimalo proc je ta packa tak blbe resena, ze to drzi na tom konci na takovym kousicku..
Návrat nahoru
safimaster
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.08.08 15:15    Předmět: Citovat

GT napsal:
Mám super fígl, poté co se mi vykur*vila třetí páčka už na to seru abych jí vyměňoval tak jezdím normálně a dálkový tam dostaneš chce to jenom trochu grif .. :-))
Jedeš v noci na potkávačky, přijde temný lesní úsek cesty, kde je malá pravděpodobnost, že by jelo něco do protivky, bleskurychle přepneš na obrysovky, jakmile seš ve správný poloze přitáhneš páčku k sobě čímž aktivuješ světelnou houkačku, držíš, no a v tu chvíli otočíš páčkou zároveň jakoby na potkávačky ...

... woala .. svítí dálkový. :-)

Zpátky z dálkových na potkávačky stačí otočit páčku k sobě a hned od sebe. Jenom ze začátku než jsem to natrénoval se mi občas stávalo, že jsem nechtěl protijedoucí oslňovat tak jsem se snažil co nejrychleji z dálkových pryč a vypl jsem světla uplně .. muhehe asi si protijedoucí mysleli že s nima hraju na schovávanou. Laughing



ty si šprýmař Very HappyVery Happy vypinat svetla uplně Very HappyVery Happy ale parkrat sem to už udělal v noci v lese taky Laughing Laughing ...prave toho prepinani na obrysovky a pridrzeni k sobe sem trosku vyuzival taky.. ale otocit to takhle me nenapadlo.. du to ted vyzkouset..
Návrat nahoru
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 11.08.08 15:16    Předmět: Citovat

to už by bylo lepší si natáhnout vypínač zvlášť...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
safimaster
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.08.08 15:19    Předmět: Citovat

safimaster napsal:
GT napsal:
Mám super fígl, poté co se mi vykur*vila třetí páčka už na to seru abych jí vyměňoval tak jezdím normálně a dálkový tam dostaneš chce to jenom trochu grif .. :-))
Jedeš v noci na potkávačky, přijde temný lesní úsek cesty, kde je malá pravděpodobnost, že by jelo něco do protivky, bleskurychle přepneš na obrysovky, jakmile seš ve správný poloze přitáhneš páčku k sobě čímž aktivuješ světelnou houkačku, držíš, no a v tu chvíli otočíš páčkou zároveň jakoby na potkávačky ...

... woala .. svítí dálkový. :-)


covece ono to funguje.. ted sem si to musel vyzkouset...ale je to zvlastni.. japato ze se to takhle prepne?? zvlastni.. kazdopadne si to nech patentovat.. Very HappyVery Happy






Návrat nahoru
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 11.08.08 15:29    Předmět: Citovat

GT napsal:
Mám super fígl, poté co se mi vykur*vila třetí páčka už na to seru abych jí vyměňoval tak jezdím normálně a dálkový tam dostaneš chce to jenom trochu grif .. :-))
Jedeš v noci na potkávačky, přijde temný lesní úsek cesty, kde je malá pravděpodobnost, že by jelo něco do protivky, bleskurychle přepneš na obrysovky, jakmile seš ve správný poloze přitáhneš páčku k sobě čímž aktivuješ světelnou houkačku, držíš, no a v tu chvíli otočíš páčkou zároveň jakoby na potkávačky ...

... woala .. svítí dálkový. :-)

Zpátky z dálkových na potkávačky stačí otočit páčku k sobě a hned od sebe. Jenom ze začátku než jsem to natrénoval se mi občas stávalo, že jsem nechtěl protijedoucí oslňovat tak jsem se snažil co nejrychleji z dálkových pryč a vypl jsem světla uplně .. muhehe asi si protijedoucí mysleli že s nima hraju na schovávanou. Laughing



JJ vřele doporučuju už jsem to naučil takhle aspoň 5 členů fóra ale pak už mě to přestalo bavit to dopodrobna rozepisovat, ale zase se našla dobrá duše Laughing
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
hrazda



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 504
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 11.08.08 16:02    Předmět: Citovat

No já si tam nacpal původní kulatou z
PH2 a když zase půjde srát, tak je v záloze hranatá z PH1 Very Happy
_________________
Škoda Octavia Elegance 1,9TDi

exRenault 19 1,8S RT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sebi



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 35
Bydliště - POVINNÉ *: Kraslice

PříspěvekZaslal: 19.08.08 16:19    Předmět: Citovat

hustá podělávka.... Very Happy Very Happy Very Happy už jsem se to naučil...a jde to v poho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cipin



Založen: 24.1.2009
Příspěvky: 46
Bydliště - POVINNÉ *: Kousek od Olomoooca

PříspěvekZaslal: 03.05.09 21:41    Předmět: ... páčka Citovat

čaute,mám problém! praskl mi ten silon v te pačce, tak jsem to rozdelal, ale rozsypalo se to.. no slepil jsem to, všechno v poho, jen nvm už, jak to slozit,aby to fungovalo, vzdycky to slozim,ale nikdy to necvakne, jako ze by se to preplo na ty dalkovy... proste vsechno fakci, ale dalkovy ne Sad nemáte to nekdo prosim nafoceny, jak to vevnitř vypadá? byl bych moc vděčnej! jinač už na to nemam nervy to furt rozdelavat a zase skladat, jsem ten silon vyzkousel nekolika zpusoby ho tam dat a pořád stejny!!!! diky moc za fota nebo rady!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 04.05.09 14:48    Předmět: Citovat

...sežen´ si jinej přepínač a máš po problémech,občas se tu objeví nějakej na prodej...anebo novej,taky se dá koupit Laughing
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com