Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Subík
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Geoorg
Anonymní





PříspěvekZaslal: 08.11.07 17:15    Předmět: Subík Citovat

Zdarec,Chtěl bych vědět jestli máte v autě někdo subík at už aktivní nebo pasivní a jaká značka je nejlepší.A zajímalo by mě jestli by se na subík dal přidělat nějaký vypínač,když bude zastavený motor jestli by se dal subík vypnout,díkec. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 08.11.07 17:43    Předmět: Citovat

nejlepši to je težko řict spiš řekni jakou poslouchaš muziku kolik seš ochotnej obetovat atd, možnosti je spousta od tlaku až po čistě sq zaležitosti .. když budeš potřebovat poradit tak icq nebo mail .. sem schopnej kdyžtak i neoc dodat . podivej se na http://www.revilohifi.cz/

vypinač de vyřešit pokud to budeš mit přes zesilovač tak bez problemu daš si vypinač na remonte a budeš si ho zapinat jen když budeš chtit ..
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Geoorg
Anonymní





PříspěvekZaslal: 08.11.07 18:29    Předmět: Citovat

no poslouchám většinou Techno,Hip hop,Rap.No nevím kolik by to mělo stát nemám představu o ceně ale něco kolem 5000 kč,dalo by se něco pořídit?chtěl bych pokud možno Magnat,mám Magnat repro a to je masakr
Návrat nahoru
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 08.11.07 19:29    Předmět: Citovat

Geoorg napsal:
no poslouchám většinou Techno,Hip hop,Rap.No nevím kolik by to mělo stát nemám představu o ceně ale něco kolem 5000 kč,dalo by se něco pořídit?chtěl bych pokud možno Magnat,mám Magnat repro a to je masakr
a kolk si slišel hrat aut že mužeš řict že magnat je supr? to je zrovna hodne mizerna značka v audiu ale ma hodne reklamy .. a lidi na to sliši no Rolling Eyes

ted je ešte otazka maš na radiu 2 vystupy? vzadu sinče abys mohl připojit zesilovač? a chceš bednu hotovou nebo si schopnej si ji udelat sam ?

jinka s magnatem se do 5t i s zeskem nevejdem ale doporučuju ti todle http://www.revilohifi.cz/product_info.php?cPath=28_57_105&products_id=1283

je to hodne dobry za ty penize docela to tlači takže by ti to mohlo vyhovovat

pak k tomu zes http://www.revilohifi.cz/product_info.php?cPath=32_50&products_id=987
a naky kable na signal a napajeni http://www.revilohifi.cz/product_info.php?cPath=26_90&products_id=540
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..


Naposledy upravil m1tv dne 08.11.07 19:36, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 08.11.07 19:33    Předmět: Citovat

sme na nakejch 5600 s poštou . potom kdybys sis udelal ozvučnici sam tak by to vyšlo o cca 1t levnejc http://www.revilohifi.cz/product_info.php?cPath=28_56_72&products_id=1284

a bylo by i trošku vetši vyber sw ale zas by to chtelo silnejši zesilovač a sme zas tam kde sme byly Smile
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Geoorg
Anonymní





PříspěvekZaslal: 08.11.07 21:03    Předmět: Citovat

Mám autoradio Panasonic CQ - C7305N a basák chci aktivní protože nemusíš nic jinýho zapojovat a natahovat kabeláš jen asi tři nebo čtyři dráty a je to,beru basák od FLI za 5000 kč.Prej tlačí dobře tak uvidím Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 08.11.07 21:13    Předmět: Citovat

Geoorg napsal:
Mám autoradio Panasonic CQ - C7305N a basák chci aktivní protože nemusíš nic jinýho zapojovat a natahovat kabeláš jen asi tři nebo čtyři dráty a je to,beru basák od FLI za 5000 kč.Prej tlačí dobře tak uvidím Very Happy Very Happy Very Happy


jak mysliš bedřichu .. slišel sem to na předvadečce v brne a žadnej zazrak to neni s tim budlem se to neda srovnat.. je to spiš na dokresleni než na basy .. a obzvašt na to co poslouchaš se vubec nehodi ... ale jak řikam tvuj boj nutit ti nic nebudu
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
r0mik



Založen: 13.10.2007
Příspěvky: 651
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 09.11.07 23:44    Předmět: Citovat

ten sub BULLAUDIO ESW-12 jsme mel v renaultovi 19 a supr! doporucil mi ho v pomeru cena/vykon "palmer" z audiolandu, a jsem opravdu rad ze jsem do nej sel. jinak v audiolandu prodavaj i bazar zesiky, tak do tech 5 000,- se vlezes :-) bral jsem tam tez starsi zesik! ted se zesik i subik vozi v ford focusu, napichle to mam na radio sony cdx gt414 , taktez spokojenost! kdyby se odesral tak bych sel do toho subu i podruhe!
jinak k tomu aktivnimu tahas stejny pocet kabelu, napajeci (12V+zem), 2x signalovy a u nej uz mas vetsinou i REMOTE (zapnuti zsilovace), soused ma aktiv jakysi redsun a total shit!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 10.11.07 06:14    Předmět: Citovat

Ale za 5t jde určitě poskládat hnohem rozumnější sestava. Tenhle aktivní sub za 5t + kabely, další necelý litr...sice sem ten aktiv neslyšel hrát naživo,ale vůbec k nim nemám důvěru:-/
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geoorg
Anonymní





PříspěvekZaslal: 10.11.07 16:28    Předmět: Citovat

OK,asi na to seru,ale já už jsem se tolikrát spálil že když si něco pořizuju tak jedině nové a značkové,tak že jakou značku mi doporučíte?repro mám magnat,co tak vzít od magnatu zesik i tubu?Nebo nějakou odskoušenou značku co máte vy?A jaký by měl být basák? Confused Confused Confused
Návrat nahoru
r0mik



Založen: 13.10.2007
Příspěvky: 651
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 10.11.07 17:35    Předmět: Citovat

tuby jsou tak maximalne pro tuzery, box je lepsi. osobne doporucim Bull audio ESW-12 za tu cenu, suprsubik, zesilovac mam pro nej v mustku cca 250W , ostatni repro na radio pichnute a spokojenost! tak akorat doplnuje basovym projevem a dokazal pekne rozdrncet meho stareho rencka! ale tim ze bych se drzel jedne znacky, na to bych jebal, ne vse musi mit nejlepsi v pomeru cena/vykon.. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Geoorg
Anonymní





PříspěvekZaslal: 10.11.07 18:06    Předmět: Citovat

Já jsem našel Tuba Magnat Street Racer 3000 XL a zesík Carpower HPB 1502 nebo bude fakt lepší něco co radíte vy?Moc dík
Návrat nahoru
r0mik



Založen: 13.10.2007
Příspěvky: 651
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 10.11.07 22:02    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=2e8nM6X0uEw takhle to dokazalo bouchat, kamos to natacel,ted ma tez r19 , tak mu pisnu at se vyjadri tadyk k tomu jak to hralo s tim Bullem:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pawlik



Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 27
Bydliště - POVINNÉ *: Přerov

PříspěvekZaslal: 16.11.07 13:42    Předmět: hertz Citovat

Mě se teď v kufru R19 ozývá woofer od HERTZe napájený zesíkem o CRUNche. A je to naprosto jiné kafe než předtím - tuba od magnatu. Není vše o značce. Je to o tom jaké má člověk požadavky a jak se mu podaří sladit radio-zesilovač-woofer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 16.11.07 13:48    Předmět: Citovat

To auto známe Twisted Evil ty berle nejdou zapomenout Laughing
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com