Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Změna ovladače na stahování oken
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Elektrika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 04.09.14 19:27    Předmět: Citovat

Tak jak? Už si něco zjistil?
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Patrik1.8



Založen: 20.10.2011
Příspěvky: 39
Bydliště - POVINNÉ *: Marhan 220

PříspěvekZaslal: 12.09.14 12:33    Předmět: Citovat

chlapci chlapci vidim že nepoznate elektriku. na spolujazdcove okno ide pomaly preto lebo su velke ubytky napetia motor ma dost velky prikon staci pozriet na poistky 30A na stranu, a ovladanie z miesta spolujazdca ide pomaly pretože prud prechadza vela svorkovnicami to je od poistky na soferove dvere je jedna svorkovnica do vypinaca a naspet cez tu istu svorkovnicu do svorkovnice v dverach spolujazdcovej strane do vypinaca a az tak do motorceka okna, skuste vybrat vypinac spolujazdca a na kontakty motora dat stavu z baterky okno doslova vyleti hore. riesenie prerobit tu nestastnu elektriku alebo rozobrat automaticky vypinac umiestnit jeho elektroniku do spolujazd. dveri a vytiahnut si potrebne vodice od tlacidiel na vodicovu a na spolujazdcovu stranu uplnym prerobenim vypinacou. takže potrebujeme tri kusy. dve automaticke vypinace na soferove a na spolujazd. dvere sa napojit nedaju neumožnuje to zapojenie tychto vypinacov. taktiež zapojenie klasickeho vypinaca a automatickeho vyp. to nejde ak to pojde po stlačeni niektorych tlačidiel bud vyhodi poistku alebo sa okno zastavi. citam že tu niekto chcel riešit madlo z vw koncernu to takisto nejde pretože tam je to riešene cez zbernicu can , riešenie prehodit elektriku z vw alebo vyrobit samostatnu zbernicu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
andrewdie



Založen: 29.3.2011
Příspěvky: 482
Bydliště - POVINNÉ *: Bratislava

PříspěvekZaslal: 12.09.14 13:52    Předmět: Citovat

Scray napsal:
stejně tak řidičovo a spolujezdcovo mám u sebe na dojezd a spolujezdec má obyč.. ále, pokud zavírám okno u spolujezdce od řidiče,dojede do půlky a zastaví se a nejede dál, ale spolujezdcovým obyč tlačítkem vyjede v pohodě i z místa,kde se zastaví, tedy v té půlce... kde může být chyba?


pouzil si ten "hack" s dvoma pridanymi relatkami na spolujazdcovej strane? pokial hej, tak zo spolujazdcovej strany ti to ide dobre preto, lebo to ma tahany vlastny + niekde od poistiek; ale zo strany sofera to ide z povodnej kabelaze, cez relatka na motorcek - cize tam treba hladat studeny spoj, po kabli od soferovej strany, cez relatka az po vypinac na spolujazdcovi
_________________
R19 L53J F8Q742 - Diesel 16V Baccara Chamade F1 Very Happy
R19 853A F3P760 - Cabrio 66kW
Megane II EMS4 F9Q - Cabrio 96kW ~ 118kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 12.09.14 17:26    Předmět: Citovat

No zadne relatka tam nemam a nejake predelavani tlacitek atd mi prijde slozite,musi byt neco jednodussiho.Jinak mam elektriku phI, jen ve dverich kabely origo ph2 prepojene v kostce mezi kastli a dvermi tak aby jel.spolujezdec na dojezd. Jediny navic kablik mam u spolujezdce na osvetleni tlacitka.ale to co pise patrik je pravda,protoze zadky delaji to same,vepredu mam na ne dojezdy a vyjezd nic moc,ale vzadu v madlech obyc tlacitka funguji
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Patrik1.8



Založen: 20.10.2011
Příspěvky: 39
Bydliště - POVINNÉ *: Marhan 220

PříspěvekZaslal: 13.09.14 15:31    Předmět: Citovat

takisto mam zadne okna v elektrike z automatickyma vypinacema a elektriku som tahal priamo od poistiek na predne okna lava poistka lave okno prava na prave okno vsetko funguje super okna otvara a zatvara ukazkovo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 14.09.14 09:54    Předmět: Citovat

no já mám ty zadky tahané od zapalovače jako samostatný okruh a před každým vypínačem je 30A vložená pojistka. Takže jediná svorka která je,tak je u zapalovače...zkus mi prosím nějak nakreslit schéma tvojí elektriky
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Patrik1.8



Založen: 20.10.2011
Příspěvky: 39
Bydliště - POVINNÉ *: Marhan 220

PříspěvekZaslal: 15.09.14 14:55    Předmět: Citovat

maš na mysli predne okna alebo zadne okna?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 15.09.14 21:07    Předmět: Citovat

zkus oboje..díky
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Patrik1.8



Založen: 20.10.2011
Příspěvky: 39
Bydliště - POVINNÉ *: Marhan 220

PříspěvekZaslal: 16.09.14 22:42    Předmět: Citovat

tak aby sme sa pochopili zadne okna mam ovladane len zozadu, tam je to jednoduche natiahnutie plusovych kablov do zadu do dveri samozrejme kostru ta je potiahnuta od povodnych ukostreni pri prednych dverach dole a ešte podsvietenie tlačidiel tiež odtial, a predne mam tiež original žiadne prerabky šofer automatika a spolujazdec obyčajne ako bolo, ak je potrebuješ schemu spolujazdcoveho okna tak to ti možem nakreslit tie ostatne veci su jednoduche nepotrebuješ to kreslit a zapojenie vypinaa myslim že dal karlos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 17.09.14 03:33    Předmět: Citovat

aha,já myslel že máš dojezdy i na spolujezdce. Protože si myslím že pokud bych dal místo dojezdového tlačítka pro spolujezdce obyčejné,bude to chodit..
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Patrik1.8



Založen: 20.10.2011
Příspěvky: 39
Bydliště - POVINNÉ *: Marhan 220

PříspěvekZaslal: 17.09.14 13:01    Předmět: Citovat

dojazd na spolujazdca daš len nebude sa dat ovladat od sofera a to ti je na houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 17.09.14 13:54    Předmět: Citovat

No prave,ja zkusim okno primo na baterku..ty motorky sou za ty roky uz slabe Sad z megana I asi nebudou pasovat co?
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Patrik1.8



Založen: 20.10.2011
Příspěvky: 39
Bydliště - POVINNÉ *: Marhan 220

PříspěvekZaslal: 18.09.14 11:14    Předmět: Citovat

motorček ani nie tam sa nema čo pokazit skor by som riešil či stahovačka sa niekde nepridiera alebo samotne okno, ale kazždopadne ja ked som to skušal napriamo od baterky okno behalo hore dole super takže jedine čo je problem dlha kabelaž a vela krat spajana konektromi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 18.09.14 19:10    Předmět: Citovat

takže jsem dnes měl trochu času a proměříl napětí na vypínačích, když jsem měřil mezi kladným pólem a jednou stranou na motorku, tak při zapnutém motoru při zmáčknutí tlačítka bylo napětí cca 10V, jinak bez zmáčknutí 12V..jakmile okno dojelo do pozice, kdy už nechtělo jet dál,bylo tam 8V. na opačnou stranu bylo z 12V najednou 0V. Stejné napětí jsem naměřil i u řidiče,což vypovídá o tom že kabeláž by neměla hrát v tomto případě roli ne?
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 20.10.17 10:27    Předmět: Citovat

Tak už mě to "sralo", trochu jsem si pohrál a mám hotovo, ještě doladit přední část, aby dostal vypínač vzhled PH1 a bude to super.





_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com