Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Silvestr na horách 30.12.2008-2.1.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luci Luc
Organizátor Morávia Party


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4316
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 21.03.09 21:55    Předmět: Citovat

Kubais napsal:
Luci Luc napsal:
m1tv napsal:
Luci Luc napsal:
JeryP napsal:
Je dost zajimave ze Petr sedi a ja ho podkal v Praglu v cervenaku, jel jsem vedle a dost jsem cucel... No nic nebudu se do toho motat...


On byl na vazbě, co vím a klidně ho mohli po nějaké době pustit, celkem by mě to neudivovalo. Mám kámošku, kterou taky zřezal starej, že skončila ve špitálu a stejně ho nakonec z vazby pustí Evil or Very Mad
za co teda seděl ? kdyžtak sz at se tu zbytečne nedrbe
Embarassed


Co je mi známo, tak ve vazbě byl za napadní martiny Wink

No snad to byla pravda. Pač tuhle informaci sme měli od Martiny ne? Těžko jí už něco věřit...


No právě no Embarassed
_________________
Úsměv je druhá nejlepší věc, kterou může svými ústy žena udělat :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
Grizlly



Založen: 13.10.2007
Příspěvky: 28
Bydliště - POVINNÉ *: Krnov

PříspěvekZaslal: 05.04.09 22:28    Předmět: Citovat

zdravim mam jen dotaz jak to bude stemi penezi ?? ( myslim tu zalohu kterou sem posilal )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luci Luc
Organizátor Morávia Party


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4316
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 06.04.09 12:02    Předmět: Citovat

Trestní oznámení

D o p o r u č e n ě
Oddělení Policie ČR v

Rousínově

od

Lucie Valíčkové, bytem Čechyňská 33, 683 01 Rousínov, r.č.

V Rousínově dne 6.4.2009


Věc : T r e s t n í o z n á m e n í


Ve smyslu § 158 odst. 1 zákona č. 141 / 1961 Sb., o trestním řízení soudním ( trestního řádu ) podávám tímto trestní oznámení pro okolnosti nasvědčující tomu, že byl spáchán trestný činčil bezdůvodné obohacení

Odůvodnění : Martina Stejskalová, manželka člena Renault 19 clubu ČR na jednom ze srazů navrhla pořádání silvestra 2008 a zařízení vše potřebného okolo. V měsíci srpnu roku 2008 nás informovala o domluvení Horské chaty U splavu v Jizerských horách v obci Josefův důl č.p. 150, 468 44 s tím, že do 15.9.2008 má každý zájemce složit 1000Kč zálohy. Dle domluvy se peníze posílali na můj spořící účet č.ú.162720326/0600 vedený u GE Money ve Vyškově a dále jsem je přeposílala na můj běžný účet č.ú.: 155967793/0600 vedený u stejné banky dne 1.9.2008 částku 12000Kč a 17.9.částku 4500Kč na účet: 670100-2202106814/6210 , který Martina Stejskalová uvedla pomocí SZ zprávy na foru. Martina Stejskalová potvrdila přijetí platby a my se těšili na silvestra na horách. Od poloviny listopadu přestala úplně komunikovat. Její chování se mi zdálo divné a proto jsem dne 15.12.2008 zavolala majiteli chaty Jizerky tel.č.: 608306095, abych si ověřila, jestli zálohu složila. Pan majitel si sice na paní Stejskalovou vzpomněl, ale sdělil mi, že se nakonec s paní nedohodl, žádnou zálohu mu nesložila a dokonce prý žádnou nepožadoval. Jelikož telefony nebrala, tak jeden z členů jí zatelefonoval z telefonu své přítelkyně a ona následně ihned volala zpět. Sama navrhla termín vrácení peněz do 15.1.2009 a my s tím, že jí dáme šanci tedy souhlasili. Veřejně se omluvila na foru a slíbila, že peníze o které se bezdůvodně obohatila vrátí do 15.1.2009 do koruny, jelikož nechce, abychom podali trestní oznámení. Svůj slib nedodržela.I přesto jsme ji dali další šanci, kterou taky nedodržela.
Svá tvrzení mohu já a další očití svědkové dokázat ? výpis účtu, další poškození zúčastnění, zletilé osoby:
Martin Danko, bytem Trnečkova 36,683 01 Rousínov
Martin Boreš a Markéta Kurfiřtová, bytem Jizerská, Semily
Jan Prchal, Lenka Šípková , Teplice
Stanislav a Naďa Borešovi, Semily
Novotný Jakub
Lucie Danková, bytem zahradní 272, Bezno
webové stránky Renault 19 clubu ČR, kde je celá diskuze včetně IP adres, majitel chaty Jizerky v Josefově dole v Jizerských horách , dokládám výpisy z účtu.
Vzhledem k výše uvedeným okolnostem se domníváme, že tímto jednáním byla naplněna skutková podstata trestného činu bezdůvodného obohacení.


Žádám Vás, aby jste mě ve lhůtě do 1 měsíce od obdržení tohoto oznámení vyrozuměl o přijatých opatřeních a stavu věci.



S pozdravem


Lucie Valíčková




Příloha : kopie výpisů z účtu


kotass zkontroluj hrubky a tááák, pokud k tomu textu má někdo připomínky, prosím napsat zde...

Děkuji.
_________________
Úsměv je druhá nejlepší věc, kterou může svými ústy žena udělat :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
Peca



Založen: 15.6.2008
Příspěvky: 2794
Bydliště - POVINNÉ *: Hlavní Hrad Brno-Vlezprdelkov,ináč Breclavsko

PříspěvekZaslal: 06.04.09 12:25    Předmět: Citovat

Komu není rady, tomu není pomoci Sad
_________________
www.computery.7x.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 06.04.09 12:41    Předmět: Citovat

Trestní oznámení

D o p o r u č e n ě
Oddělení Policie ČR v

Rousínově

od

Lucie Valíčkové, bytem Čechyňská 33, 683 01 Rousínov, r.č.

V Rousínově dne 6.4.2009


Věc : T r e s t n í o z n á m e n í


Ve smyslu § 158 odst. 1 zákona č. 141 / 1961 Sb., o trestním řízení soudním ( trestního řádu ) podávám tímto trestní oznámení pro okolnosti nasvědčující tomu, že byl spáchán trestný čin bezdůvodného obohacení.

Odůvodnění : Martina Stejskalová, manželka člena Renault 19 clubu ČR na jednom ze srazů navrhla pořádání silvestra 2008 a zařízení vše potřebného okolo. V měsíci srpnu roku 2008 nás informovala o rezervaci Horské chaty "U splavu" v Jizerských horách adresou: Josefův důl č.p. 150, 468 44 s tím, že do 15.9.2008 má každý zájemce složit 1000Kč zálohy. Dle domluvy se peníze posílaly na můj spořící účet - č.ú.162720326/0600, vedený u GE Money ve Vyškově.Z tohoto spořícího účtu byly peníze mnou dále přeposlány na můj běžný účet - č.ú.: 155967793/0600, vedený u stejné banky. Dne 1.9.2008 následoval převod částky 12000,-kč a 17.9. částky 4500,-Kč na účet: 670100-2202106814/6210 , který mi Martina Stejskalová uvedla jako svůj pomocí soukromé zprávy na našich klubových stránkách . Martina Stejskalová následně potvrdila přijetí platby a tím jsem považovla věc za vyřízenou. Od poloviny listopadu přestala úplně komunikovat. Její chování se mi zdálo podezřelé a proto jsem dne 15.12.2008 zavolala majiteli chaty Jizerky (tel.č.: 608306095), abych si ověřila, zda byla záloha Martinou Stejskalovou opravdu složena. Pan majitel si paní Stejskalovou vybavoval, ale sdělil mi, že se nakonec nedohodli na platbě a žádnou zálohu mu nesložila. Dokonce údajně žádnou zálohu nikdy ani nepožadoval. Po opětovném navázání telefonního kontaktu s paní Stejskalovou sama navrhla termín vrácení peněz do 15.1.2009 a my (zůčastnění) s tím, že jí dáme šanci, souhlasili. Veřejně se omluvila na internetových stránkách klubu a slíbila, že peníze o které se bezdůvodně obohatila vrátí do 15.1.2009 do koruny, jelikož nechce, abychom podali trestní oznámení. Svůj slib nedodržela. Přesto v rámci dobrých dlouhodobých vztahů byl domluven již druhý termín vrácení záloh, který následně také z její strany nebyl dodržen.
Svá tvrzení mohu já a další očití svědkové dokázat, viz. výpisy účtu, další poškození zúčastnění, zletilé osoby:
Martin Danko, bytem Trnečkova 36,683 01 Rousínov
Martin Boreš a Markéta Kurfiřtová, bytem Jizerská, Semily
Jan Prchal, Lenka Šípková , Teplice
Stanislav a Naďa Borešovi, Semily
Novotný Jakub
Lucie Danková, bytem zahradní 272, Bezno,
dále mohu poskytnout webové stránky Renault 19 clubu ČR, kde je celá diskuze včetně IP adres zůčastněných, výpověď majitele chaty Jizerky v Josefově dole v Jizerských horách.
Vzhledem k výše uvedeným okolnostem se domníváme, že tímto jednáním byla naplněna skutková podstata trestného činu bezdůvodného obohacení.


Žádám Vás, aby jste mě ve lhůtě do 1 měsíce od obdržení tohoto oznámení vyrozuměl o přijatých opatřeních a stavu věci.



S pozdravem


Lucie Valíčková




Příloha : kopie výpisů z účtu


trochu jsem to upravil, opravil. Po domluvě s Lůcou to mám mrdnout rovnou na sklo, tak mě nekamenujte

ps: a byl spáchán trestný čin, né činčil :-)
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432


Naposledy upravil Mirek dne 06.04.09 12:47, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
JeryP
Želva


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2023
Bydliště - POVINNÉ *: DE

PříspěvekZaslal: 06.04.09 12:44    Předmět: Citovat

Tak jen oprav me jmeno Jaroslav Prchal
_________________
Renault Scenic PH2 2.0 16v F4R 740 (plan F4R 736 132kW)
1.8 16v Ph1 Renault Chip :-) 15" Borbet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Luci Luc
Organizátor Morávia Party


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4316
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 06.04.09 12:47    Předmět: Citovat

JeryP napsal:
Tak jen oprav me jmeno Jaroslav Prchal


ooo, pardon Embarassed
Jinak mám v kupě výpisy z účtu s vyznačenýma platbama, k tomu přidávám výpis od Vodafone, kde dokazuji svůj telefonát s majitelem, jak v textu píšu Wink
_________________
Úsměv je druhá nejlepší věc, kterou může svými ústy žena udělat :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
reezy
pískač


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 6222
Bydliště - POVINNÉ *: Oslavany, Brno-venkov

PříspěvekZaslal: 06.04.09 16:16    Předmět: Citovat

Jen chyby stylistické:

před dvojtečku se nedává mezera, ale za dvojtečku ano
slovo v závorkách je mez mezer -> (tresního řádu)
po opravě Mirkem neni za tečkou mezere
č.ú. máš za sebou 2x
někde máš před čárkou mezeru, takže bez mezery


a vůbec, mi to pošli na email radši, to se líp opraví do kultury a pak kottas, náš mistr češtin do doupraví do ideální podoby Wink
_________________
2. místo v celkovém pořadí MORAVIA PARTY 2013.

Škoda Octavia I 1.6 55 kW Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 06.04.09 16:41    Předmět: Citovat

rezku našprtanej, já tomu jen dal formu a abych to obhájil, psal jsem to v pracovní době :-)
a číslo účtu je pokaždé jiné
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
reezy
pískač


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 6222
Bydliště - POVINNÉ *: Oslavany, Brno-venkov

PříspěvekZaslal: 06.04.09 17:23    Předmět: Citovat

mirek napsal:
rezku našprtanej, já tomu jen dal formu a abych to obhájil, psal jsem to v pracovní době :-)
a číslo účtu je pokaždé jiné

Však já tě za to nebuzeruju, si přehlídl, stane se a já se dívám, že i já sem přehlídl a že ty účty jsou dobře....ono je to ve stejným řádku, tak mě to zmátlo Wink pardon
_________________
2. místo v celkovém pořadí MORAVIA PARTY 2013.

Škoda Octavia I 1.6 55 kW Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luci Luc
Organizátor Morávia Party


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4316
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 06.04.09 17:25    Předmět: Citovat

reezy napsal:
mirek napsal:
rezku našprtanej, já tomu jen dal formu a abych to obhájil, psal jsem to v pracovní době :-)
a číslo účtu je pokaždé jiné

Však já tě za to nebuzeruju, si přehlídl, stane se a já se dívám, že i já sem přehlídl a že ty účty jsou dobře....ono je to ve stejným řádku, tak mě to zmátlo Wink pardon


Hihi, není to moc detailní? přeji jen to budou číst jenom policajti Laughing Laughing Laughing Myslíš, že poznají chyby? Laughing
_________________
Úsměv je druhá nejlepší věc, kterou může svými ústy žena udělat :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
reezy
pískač


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 6222
Bydliště - POVINNÉ *: Oslavany, Brno-venkov

PříspěvekZaslal: 06.04.09 17:27    Předmět: Citovat

Luci Luc napsal:
Hihi, není to moc detailní? přeji jen to budou číst jenom policajti Laughing Laughing Laughing Myslíš, že poznají chyby? Laughing

Co když se jim nebude něco líbit, tak aspoň to, co sem napsal. Laughing
_________________
2. místo v celkovém pořadí MORAVIA PARTY 2013.

Škoda Octavia I 1.6 55 kW Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 06.04.09 18:50    Předmět: Citovat

Luci Luc napsal:
reezy napsal:
mirek napsal:
rezku našprtanej, já tomu jen dal formu a abych to obhájil, psal jsem to v pracovní době :-)
a číslo účtu je pokaždé jiné

Však já tě za to nebuzeruju, si přehlídl, stane se a já se dívám, že i já sem přehlídl a že ty účty jsou dobře....ono je to ve stejným řádku, tak mě to zmátlo Wink pardon


Hihi, není to moc detailní? přeji jen to budou číst jenom policajti Laughing Laughing Laughing Myslíš, že poznají chyby? Laughing


to je fakt, snad to pochopí, že jsi tím neměla na mysli že náš klub nevyhrál ve sportce Cool
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 06.04.09 19:45    Předmět: Citovat

spis bych se bal aby nerekli ze to neni zalezitost trestniho zakoniku,ale občanskeho to by pak byla policie z obliga Sad
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grizlly



Založen: 13.10.2007
Příspěvky: 28
Bydliště - POVINNÉ *: Krnov

PříspěvekZaslal: 06.04.09 21:20    Předmět: Citovat

Luci luc

cele jmeno i s adresou :
Novotný Jakub bytem Soukenická 138/25, 794 01 Krnov

jo a ten vypis chces taky poslat ?? musel bych ho pohledat ale jestli ho chces poslu ti ho mejlem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další
Strana 28 z 29

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com