Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kolik letí 1,8 TXE?? F3N-L742
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
L!po



Založen: 27.5.2008
Příspěvky: 14
Bydliště - POVINNÉ *: Dobrá Voda u Hořic

PříspěvekZaslal: 11.06.08 14:35    Předmět: Citovat

KUNAX napsal:
Tsche,to je prd odvaha. Lepší než mít odvahu je nemít rozum. Když mi bylo 18,tak jsem se Škodou 125L padal z jednoho táhlýho kopce 175km/h. A to byla vodvaha Laughing Laughing Laughing Laughing Jsem měl jen vyvalený bulvy a za volantem mi fialověly nehty Laughing Laughing


Laughing Laughing
_________________
R19 ph1 rv.1990, 1721cm, 66kw, 3dv....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 11.06.08 15:46    Předmět: Citovat

KUNAX napsal:
Hele,asi si fakt zajdi hochu Laughing Asi máš fakt nějaký trauma a měl bys brát tlumící prášky. Já psal něco o předjíždění nebo nedej bože průjezd zatáčkou v podobné rychlosti? Vyhlíd jsem si kopeček někde mezi dědinama a z něj jsem to po rovině pustil dolů,takže pokud by se něco stalo,tak by tam byl jen můj hrob,neboj. Nepopírám,že jsem jako mladý telátko občas nejel jako prase,ale hold to k tomu věku asi patří, to období je naštěstí pryč a všichni to přežili bez újmy, ale řekl bych že ani v těch nejčernějších dnech jsem nedosahoval na tvou představu o správném pirátu silnic, co to ve škodě 120 předvádí jako Schumacher na trati Laughing
v obou prispevcich ses ve me spletl (v tomhle i nasledujicim)... nikam si zajit nepotrebuju, psychotesty jsem prosel nedavno, kvuli povolani/studiu... a pochopil jsem, ze to bylo s nadsazkou, nicmene, to nebyla ani trosku sranda bohuzel a to co jsem psal jsem chtel, aby to tobe a podobnym, keri maji este teple ridicaky doslo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 11.06.08 16:20    Předmět: Citovat

Jak pise Mira ja mam 66kw a kdyz jsem jel z brna tak jsem mu slapl a rafika byla skoro na 200 km/h takze to udela ale dlouho se tak samozrejme jet neda a ani nesmis ale rychlej ten motor je to jo !!! Wink
_________________
Renault 19-1.7i,66kw,r.v.91
http://kodyr19.rajce.idnes.cz/Muj_srsen/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNAX



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 11.06.08 17:01    Předmět: Dunga Citovat

Čéče a jak ty víš jak dlouho mám řidičák a kolik jsem toho najezdil???Mám řidičák 5 let a jezdim denně,takže si nemyslim že patří uplně k těm nejteplejším. Na silnici se chovám slušně. Pokud to předtim nebylo vtipný,tak se omlouvám, můj humor nemusí sedět každýmu.
_________________
R19 F3P N760 65kW r.v.94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 11.06.08 17:10    Předmět: Citovat

Mi to přišlo vtipný Wink
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 11.06.08 17:59    Předmět: Citovat

Dunga: A jinak v pohodě? ty si nikdy nejel víc než 50kmh, co?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 11.06.08 18:01    Předmět: Citovat

MortE napsal:
Dunga: A jinak v pohodě? ty si nikdy nejel víc než 50kmh, co?


ne nejel ani zadne auto prez strechu neotocil Very Happy Very Happy
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deathadder
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11.06.08 18:15    Předmět: Citovat

mirek napsal:
Mi to přišlo vtipný Wink

no já nevím,já se tomu taky zasmál a pak ta reakce,trochu jsem se udivil,vůbec to k tomu nepatřilo,taky nemám rád frajírky na dálnici kteří mají naušnici a kšilta na bok a ještě k tomu drží volant nahoře levou rukou a jsou nakloněni doprava jak uplní trotli a myslí si,že sežrali svět a jedou v 1.3cm na třetí a táhnou se kopcem 120km/h a víc jim to nejede po rovině frajer jak prase a v zatáčkách je posranej a mě brzdí,ale to je trošku bokem.Je mi 30,řidičák mám 12 let i profesnía nedělám nic jiného neř řidiče od 18 let,vyrostl jsem taky z honiček,ale to neříkám,že si taky někde mezi polama tomu nešlapnu a neprověteám ventily,ale ne v obci,nebo někde ve městě o tom tu nikdo nemluvil.
Návrat nahoru
galejda



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 484
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 5

PříspěvekZaslal: 11.06.08 20:26    Předmět: Citovat

no mam 54kw TXE a s kopce na beroun (plzenska dalnice) sem to chtel zkusit kolik to tak da bylo tam pekne volno tak sem tomu slapnul na krk a dalo si to tech 195 (je to pak hlucny a ma to tocky ze sem se bal o motor) -- nema cenu to pokoušet todle auto je na dalnici idealne staveny na tech pohodovejch 140-150 do kopce to jede dle poctu lidi 130 i vice neni to zadny zihadlo ale aspon me to nenuti jezdit furt rychle..Zase muj nazor převahy r19 je mesto to auto je velky ale tahne krasne od spoda je to do ty 80ky krasne zivy tak ze ve meste se vsude vejdu rychle Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 11.06.08 21:17    Předmět: Citovat

kuci, kuci...
Morte: to vis, ze jsem jel a to vis ze nejsem svaty, ale premyslim mozkem a ne perem s blondynou vedle sebe...

Rosto: to jsem neprevratil (slo do boku), ale jak dopadl civic vis, nicmene to bylo z casti moje chyba, z casti stav auta... to tady neni predmetem diskuze, jelikoz se to stalo v 60km/h ver ci ne...

KUNAX:ja te jako ridice nijak nesnizuju, jen doufam, ze kdyz se povazujes za jednoho z nejlepsich (nebo nejteplejsich, pokud to nebyl preklep), tak si taky uvedomujes, jak jsem to myslel... pokud ne a chces mi jen dokazat, ze jsi nej ridic a chces se hadat, tak rekni a ja uz dal nebudu psat, nerad bych te zatezoval svou osobni zasti proti schumacherum z horni dolni, keri nechapou, jak snadne je zabit... jestli chces, bez nekdy na strelnici a dej si tam zasobnik do terce a premyslej, jak tezke bylo to zmacknouto co tezsi je sundat druhe auto treba s mladou rodinou...

4 all: pustte se do me, jaky jsem debil, ze si vazim zivota... ja jsem totiz debil, ktery uz na jeho cenu prisel... asi musite byt blizko smrti, nebo mit deti... zeptejte se mistnich "dedku" - marva, bobese, ivona... (schvalne kdo sem da jako prvni kontrareakci video ivona v kabru... Sad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 11.06.08 21:21    Předmět: Citovat

Dungoune ale ty pořád někam odbočuješ... Rolling Eyes
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 11.06.08 21:27    Předmět: Citovat

mirek napsal:
Dungoune ale ty pořád někam odbočuješ... Rolling Eyes
promin... co se txe tyka, mel jsem ten motor v R5, max jsem s nim jel 160 na dalnici, jel by vic, ale nejsem sebevrah, abych z R5 tahal max... co se tyka brzd, videl bych to jak rika mirek... ani kdyby sis na ty brzdy prdl by se ti z nich jen tak nekourilo a pokud je motor v poradku, tak by to tak malo nejelo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 11.06.08 21:31    Předmět: Citovat

kuwa lidiii prestante psát take slohovky.. mě se to pak nechce číst a sem pak mimo mísu Laughing
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNAX



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 12.06.08 06:27    Předmět: Dunga Citovat

Ale já tě o ničem nepotřebuju přesvědčovat,nebo dokazovat - já se pouze bráním tvejm neopodstatněnejm výpadům. Ty si začal o kopání do koulí a podobně,tak se už prober. Tvoje reakce jsou neadekvátní a z cesty. A co to tu meleš o pistoli na střelnici a ceně života? Cenu života si uvědomuju velice dobře a nemusim si nikam stoupat s pistolí - střelný zbraně nemám vůbec rád.A jako ten Schumacher z horní dolní mám bejt já? Laughing A vůbec proč sem motáš mrtvý rodiny a tak podobně? Prostě to zbytečně nerozmazávej - jediný co jsem napsal, byl nejápný žert o tom, jak jsem jednou pustil škodovku někde po rovině z kopce.
_________________
R19 F3P N760 65kW r.v.94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galejda



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 484
Bydliště - POVINNÉ *: Praha 5

PříspěvekZaslal: 12.06.08 09:51    Předmět: Citovat

Vy to tady proste moc rozebirate kdyz nekdo pusti schade s kopce 170 tak akorat zabije sebe coz je jeho problem pokud to prezije tak je to davka adrenalinu a castecne i sranda ja sem si stidle autem uzil taky kopec srandy--- zabit nekoho jinyho je vec druha bouzel aut je hodne a lidskej faktor je nanapravitelnej kouknete se trebas na ten pripad s tou dodavkou jak to tam schytalo 8 lidi taky se do dneska poradne nevi ci to byla chyba......ale ono uz je to pak stejne jedno Confused Kdyz si sednu do auta tak to riziko beru na vedomi kdyz tam sedim sam tak nekdy kravim, pokud nekoho vezu tak nedelam hovadiny stejne to pak moc nejede Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com