Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kolik letí 1,8 TXE?? F3N-L742
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
L!po



Založen: 27.5.2008
Příspěvky: 14
Bydliště - POVINNÉ *: Dobrá Voda u Hořic

PříspěvekZaslal: 10.06.08 20:08    Předmět: kolik letí 1,8 TXE?? F3N-L742 Citovat

jinač to co mam v popisu... přijde mi že při 110km/h snad zamrzne tachak jelikož kilo tam je na 3ku, 120 na 4ku(a to az do 5,5k otacek), a tech 140 na 5k otacek 5tky... je to normal? nebo to blbe ukazuje Smile je to sice jen tech 66kw ale stejnak bych řekl že by to mělo jet víc.... Embarassed
_________________
R19 ph1 rv.1990, 1721cm, 66kw, 3dv....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 10.06.08 20:10    Předmět: Citovat

s 66kw bys neměl problém jet aspoň 190kmh pokud za sebou netaháš kotvu
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
L!po



Založen: 27.5.2008
Příspěvky: 14
Bydliště - POVINNÉ *: Dobrá Voda u Hořic

PříspěvekZaslal: 10.06.08 20:11    Předmět: Citovat

mirek napsal:
s 66kw bys neměl problém jet aspoň 190kmh pokud za sebou netaháš kotvu


hmm... to potesi...
_________________
R19 ph1 rv.1990, 1721cm, 66kw, 3dv....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 10.06.08 20:13    Předmět: Citovat

za příznivých podmínech se slabě pod 200 dostaneš, ale chce to mít všechno v cajku..a trochu i té odvahy Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 10.06.08 20:27    Předmět: Citovat

3-120
4-160
5-190 +-

omezovač je ve 6200 neni se čeho bat
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..


Naposledy upravil m1tv dne 10.06.08 20:28, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
L!po



Založen: 27.5.2008
Příspěvky: 14
Bydliště - POVINNÉ *: Dobrá Voda u Hořic

PříspěvekZaslal: 10.06.08 20:27    Předmět: Citovat

Kubais napsal:
za příznivých podmínech se slabě pod 200 dostaneš, ale chce to mít všechno v cajku..a trochu i té odvahy Smile


odvahy.. .) tady spíš není pořádná cesta... když jsem to zkoušel tak sem byl jak na lodi Smile chtělo by to lepší podvozek... a hlavně nějaký nízkoprofiláče.... ale i tak mi přišlo že to nemůže bejt 140 byl to děsnej frkot Smile musim někoho ukecat aby jsel se mnou a změřil mi to...
a druhá věc jsou brzdy.. dneska sem to byl projet cca 20km jel jsem teda jako prase to jo... přijedu domu koukám a kouř od předních kol... nějak se asi nestíhaly chladit brzdy bo co.... mám to zatím na plecháčích teoreticky by to pak mělo bejt na liťákách lepší ne? (myslim to chlazeni kotoucu atd...)
_________________
R19 ph1 rv.1990, 1721cm, 66kw, 3dv....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 10.06.08 20:30    Předmět: Citovat

L!po napsal:
Kubais napsal:
za příznivých podmínech se slabě pod 200 dostaneš, ale chce to mít všechno v cajku..a trochu i té odvahy Smile


odvahy.. .) tady spíš není pořádná cesta... když jsem to zkoušel tak sem byl jak na lodi Smile chtělo by to lepší podvozek... a hlavně nějaký nízkoprofiláče.... ale i tak mi přišlo že to nemůže bejt 140 byl to děsnej frkot Smile musim někoho ukecat aby jsel se mnou a změřil mi to...
a druhá věc jsou brzdy.. dneska sem to byl projet cca 20km jel jsem teda jako prase to jo... přijedu domu koukám a kouř od předních kol... nějak se asi nestíhaly chladit brzdy bo co.... mám to zatím na plecháčích teoreticky by to pak mělo bejt na liťákách lepší ne? (myslim to chlazeni kotoucu atd...)

no chvlazení i kdyby jo tak stejně brzdy se trochu zhorší(uvažuješ-li liťáky od 15" a víš)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
L!po



Založen: 27.5.2008
Příspěvky: 14
Bydliště - POVINNÉ *: Dobrá Voda u Hořic

PříspěvekZaslal: 10.06.08 20:40    Předmět: Citovat

Kubais napsal:

no chvlazení i kdyby jo tak stejně brzdy se trochu zhorší(uvažuješ-li liťáky od 15" a víš)


no ale to jenom čistě kvůli tomu že budou širší ne? (ano, chci 15") teoreticky pak ale nebudu muset tolik brzdit Laughing ikdyž na našich "cestách" spíš budu brzdit víc než míň.....v budoucnu tam chci dát lepší kotouče ale nějak nejsou finance...
_________________
R19 ph1 rv.1990, 1721cm, 66kw, 3dv....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 10.06.08 21:10    Předmět: Citovat

ono jestli se ti kouří od brzd proto ti to tolik nejede bo ti to pořád brzdí máš přidřené třmeny, známá věc
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
L!po



Založen: 27.5.2008
Příspěvky: 14
Bydliště - POVINNÉ *: Dobrá Voda u Hořic

PříspěvekZaslal: 11.06.08 05:34    Předmět: Citovat

mirek napsal:
ono jestli se ti kouří od brzd proto ti to tolik nejede bo ti to pořád brzdí máš přidřené třmeny, známá věc


ten den sem stim nalej přes 70km a dobrý... potom dalších 20 a kouřilo se... Wink
_________________
R19 ph1 rv.1990, 1721cm, 66kw, 3dv....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 11.06.08 09:58    Předmět: Citovat

L!po napsal:
Kubais napsal:
za příznivých podmínech se slabě pod 200 dostaneš, ale chce to mít všechno v cajku..a trochu i té odvahy Smile


odvahy.. .) tady spíš není pořádná cesta...

Tím spíš potřebuješ více té odvahy Laughing
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
KUNAX



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 11.06.08 11:25    Předmět: Citovat

Tsche,to je prd odvaha. Lepší než mít odvahu je nemít rozum. Když mi bylo 18,tak jsem se Škodou 125L padal z jednoho táhlýho kopce 175km/h. A to byla vodvaha Laughing Laughing Laughing Laughing Jsem měl jen vyvalený bulvy a za volantem mi fialověly nehty Laughing Laughing
_________________
R19 F3P N760 65kW r.v.94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 11.06.08 13:08    Předmět: Citovat

KUNAX napsal:
Tsche,to je prd odvaha. Lepší než mít odvahu je nemít rozum. Když mi bylo 18,tak jsem se Škodou 125L padal z jednoho táhlýho kopce 175km/h. A to byla vodvaha Laughing Laughing Laughing Laughing Jsem měl jen vyvalený bulvy a za volantem mi fialověly nehty Laughing Laughing
hm, to je fakt odvaha... zabit treba matku s deckem vracejici se z nakupu... takove magory bych kopal do kouli az by se vzpamatovali... bohuzel mam nepeknou zkusenost z blizkeho okoli, tak sry jestli ti prijde moje reakce prehnana... i kdyz mam nove bawo, tak snad kurva jezdim tak, abych nezabil ty okolo sebe... sebe klidne zabij o nejsilnejsi sloup v okoli...!!!!!!!!!!!!! takovych blbecku co si frceli pres zatacku protismerem, nebo predjizdeli kde hovno videli a udelali pak kopu lidi nestastnych a nic se jim nestalo tady mezi nama chodi a jezdi...! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNAX



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 11.06.08 14:13    Předmět: Citovat

Hele,asi si fakt zajdi hochu Laughing Asi máš fakt nějaký trauma a měl bys brát tlumící prášky. Já psal něco o předjíždění nebo nedej bože průjezd zatáčkou v podobné rychlosti? Vyhlíd jsem si kopeček někde mezi dědinama a z něj jsem to po rovině pustil dolů,takže pokud by se něco stalo,tak by tam byl jen můj hrob,neboj. Nepopírám,že jsem jako mladý telátko občas nejel jako prase,ale hold to k tomu věku asi patří, to období je naštěstí pryč a všichni to přežili bez újmy, ale řekl bych že ani v těch nejčernějších dnech jsem nedosahoval na tvou představu o správném pirátu silnic, co to ve škodě 120 předvádí jako Schumacher na trati Laughing
_________________
R19 F3P N760 65kW r.v.94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNAX



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 1075
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 11.06.08 14:15    Předmět: Citovat

A vůbec,myslim si,že z toho kousku textu bylo dost jasný,že jsem to psal spíš s nadsázkou pro pobavení a né jako ukázku svého nadsamectví,ale to tobě asi v tom afektu nějak uniklo....
_________________
R19 F3P N760 65kW r.v.94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com