Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zrcátka
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 05.05.08 21:29    Předmět: Zrcátka Citovat

Ahoj, díky za tohle fórum. Skvělá věc. Trošku jsem to tu pročítal a potřeboval bych poradit. Proto jsem založil nové téma, o zrcátkách jsem nic nenašel. Mám problém s levým zrc. Zasekla se nějak lanka zřejmě, takže páčka na ovládání uvnitř je teď v jedné poloze a nefunguje. Zkoušel jsem se na to podívat, takže jsem sundal plast uvnitř auta a zjistil, že celé zrcátko drží 3 šrouby. Problém je, že k hornímu se dostanu, ale k těm dvoum dole už ne. V "jak na to" jsou tyto dva dolní šrouby nakresleny trošku víc nahoře, takže není problém se klíčem k nim dostat, u mýho rencla sou ale dost nízko... asi by to chtělo sundat celej tapecýrunk ale do toho se mi nechce. Máte někdo nějaký tip, případně vlastní zkušenost. Mám 1,7, 54 Kw, 1989, TSE. Díky moc
Návrat nahoru
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 05.05.08 21:32    Předmět: Re: Zrcátka Citovat

mrako napsal:
Ahoj, díky za tohle fórum. Skvělá věc. Trošku jsem to tu pročítal a potřeboval bych poradit. Proto jsem založil nové téma, o zrcátkách jsem nic nenašel. Mám problém s levým zrc. Zasekla se nějak lanka zřejmě, takže páčka na ovládání uvnitř je teď v jedné poloze a nefunguje. Zkoušel jsem se na to podívat, takže jsem sundal plast uvnitř auta a zjistil, že celé zrcátko drží 3 šrouby. Problém je, že k hornímu se dostanu, ale k těm dvoum dole už ne. V "jak na to" jsou tyto dva dolní šrouby nakresleny trošku víc nahoře, takže není problém se klíčem k nim dostat, u mýho rencla sou ale dost nízko... asi by to chtělo sundat celej tapecýrunk ale do toho se mi nechce. Máte někdo nějaký tip, případně vlastní zkušenost. Mám 1,7, 54 Kw, 1989, TSE. Díky moc
dostat se tam de hur a nebo tapec jenom kousek oddelat a ne ho sundavat cely... Wink de to celkem pekne...
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 05.05.08 21:37    Předmět: Re: Zrcátka Citovat

radecek7 napsal:
mrako napsal:
Ahoj, díky za tohle fórum. Skvělá věc. Trošku jsem to tu pročítal a potřeboval bych poradit. Proto jsem založil nové téma, o zrcátkách jsem nic nenašel. Mám problém s levým zrc. Zasekla se nějak lanka zřejmě, takže páčka na ovládání uvnitř je teď v jedné poloze a nefunguje. Zkoušel jsem se na to podívat, takže jsem sundal plast uvnitř auta a zjistil, že celé zrcátko drží 3 šrouby. Problém je, že k hornímu se dostanu, ale k těm dvoum dole už ne. V "jak na to" jsou tyto dva dolní šrouby nakresleny trošku víc nahoře, takže není problém se klíčem k nim dostat, u mýho rencla sou ale dost nízko... asi by to chtělo sundat celej tapecýrunk ale do toho se mi nechce. Máte někdo nějaký tip, případně vlastní zkušenost. Mám 1,7, 54 Kw, 1989, TSE. Díky moc
dostat se tam de hur a nebo tapec jenom kousek oddelat a ne ho sundavat cely... Wink de to celkem pekne...


No do toho se mi prave moc nechtelo... A kde je pls uchycenej na dverich?
Návrat nahoru
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16114
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 05.05.08 22:09    Předmět: Citovat

vyhni si to zrcátko rukou do polohy jaká ti vyhovuje a kašli na táhlo když se ti s tím nechce tolik drbat...
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 06.05.08 13:52    Předmět: Citovat

ten tapec je práce na 5 minut...a hlavně se Ti bude schopnost sundat ho bude určitě v budoucnu hodit... Wink
jinak zrcátka opravuju tak, jak říkal Radek- odšroubuju kryt od zrcátka a tapec trochu odchlípnu...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 06.05.08 14:50    Předmět: Citovat

mirek napsal:
vyhni si to zrcátko rukou do polohy jaká ti vyhovuje a kašli na táhlo když se ti s tím nechce tolik drbat...


Jo, já bych rád, ale to zrcátko se vrací pořád do polohy, která mi nevyhovuje Confused
Návrat nahoru
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 06.05.08 14:51    Předmět: Citovat

MortE napsal:
ten tapec je práce na 5 minut...a hlavně se Ti bude schopnost sundat ho bude určitě v budoucnu hodit... Wink
jinak zrcátka opravuju tak, jak říkal Radek- odšroubuju kryt od zrcátka a tapec trochu odchlípnu...


Vypadá to asi teda, že se tomu nakonec nevyhnu. Díky všem za odpovědi Wink
Návrat nahoru
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 15.05.08 16:39    Předmět: Citovat

Mám dotaz: Kde koupit skla do zrcátek...aby pasovaly,koupil jsem sklíčka od ACI a je to pěknej SHIT Twisted Evil do origo držáků nepasují ani náhodou. Má někdo lepší zkušenost jestli třeba v Elitu nebo v Autokelly?
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 15.05.08 17:13    Předmět: Citovat

goreff napsal:
Mám dotaz: Kde koupit skla do zrcátek...aby pasovaly,koupil jsem sklíčka od ACI a je to pěknej SHIT Twisted Evil do origo držáků nepasují ani náhodou. Má někdo lepší zkušenost jestli třeba v Elitu nebo v Autokelly?
musiš je přelepit do tech origo plastu a pak to pasuje ale jednoduši je si je nechat vyřiznout nekde
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 15.05.08 17:35    Předmět: Citovat

m1tv napsal:
goreff napsal:
Mám dotaz: Kde koupit skla do zrcátek...aby pasovaly,koupil jsem sklíčka od ACI a je to pěknej SHIT Twisted Evil do origo držáků nepasují ani náhodou. Má někdo lepší zkušenost jestli třeba v Elitu nebo v Autokelly?
musiš je přelepit do tech origo plastu a pak to pasuje ale jednoduši je si je nechat vyřiznout nekde
no právě, že do těch origo plastů vůbec nepasují,ty skla jsou menší a v některých místech zase přečnívají přes rámeček Evil or Very Mad.... zítra je vrátím a bude
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sarnis



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 162
Bydliště - POVINNÉ *: Krnov

PříspěvekZaslal: 16.05.08 17:42    Předmět: Citovat

Ja jsem sice nedelal origo ale M3 zrcátka a nejakej kokot mi je po tydnu vymlatil,asi neměl nic jinyho na práci,tak jsem ty plasty dal sklářovi a on mi do toho pěkně a hlavně přesně vyřízl a zabrousil nové zrcátka a cena 120kč komplet a ještě mi ty sklíčka k těm plastům přilepil,takře žádné origo,nebo náhrašky.Jsem s nima spokojenej
_________________
http://sarnis.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 16.05.08 17:50    Předmět: Citovat

Sarnis napsal:
Ja jsem sice nedelal origo ale M3 zrcátka a nejakej kokot mi je po tydnu vymlatil,asi neměl nic jinyho na práci,tak jsem ty plasty dal sklářovi a on mi do toho pěkně a hlavně přesně vyřízl a zabrousil nové zrcátka a cena 120kč komplet a ještě mi ty sklíčka k těm plastům přilepil,takře žádné origo,nebo náhrašky.Jsem s nima spokojenej
asi to tak dopadne,skla jsem dnes vrátil a zkusil jsem je objednat u Autokelly...jestli to bude stejnej aušus,tak si je nechám taky udělat...jinak mám M3,ale brzo půjdou dolů,jen co nachystám ty origo Laughing
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sarnis



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 162
Bydliště - POVINNÉ *: Krnov

PříspěvekZaslal: 16.05.08 19:27    Předmět: Citovat

M3 jsou hezčí,ale co se tyče vyhledu,tak nad ty origo není ...
_________________
http://sarnis.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
safimaster
Anonymní





PříspěvekZaslal: 17.05.08 00:26    Předmět: Citovat

ja sem to neresil Very Happy proste sem si koupil novy cely zrcatko DVery HappyVery Happy: pac mi na tom sarym nesla ani elektrika Very HappyVery Happy a nakejch 300-500 me nevytrhne Very Happy


jo a k tomu montovani.. jednoduchy jak facka.. jak rekli kluci uz nekde nahore .... staci trosku oddelat ten kryt celejch dveri u zrcatka a pohoda..vymeneny zrcadlo sem mel za 10 minutek ... a to sem to delal poprve Smile
Návrat nahoru
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 17.05.08 11:50    Předmět: Citovat

Sarnis napsal:
M3 jsou hezčí,ale co se tyče vyhledu,tak nad ty origo není ...
hezčí možná, ale už moc okoukaný...má je skoro každej,mám je na autě už 5let,tak nastal čas na změnu Cool ...brzy budou na prodej Wink Jo a před těma M3 jsem měl Mattig

v těch bylo vidět úplný hovno Laughing
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/


Naposledy upravil goreff dne 17.05.08 12:06, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com