Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koupit?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lazzymann
Anonymní





PříspěvekZaslal: 05.05.08 18:44    Předmět: Citovat

no..1.9D.... neni uplně to co jsem si představoval (jooo kdyby Td Very Happy ) ale tak schvalne nahod info o aute a cenu a treba prehodnotim svoje predstavy Wink
Návrat nahoru
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 05.05.08 18:59    Předmět: Citovat

jak pravili přede mnou, 16v není ani tak poruchovější, jak spíš mnohem víc namáhaný, to ď můj názor...
jinak pokud to chceš do města, tak 54kW jasná volba...velkej objem na relativně malej výkon= prefektní jízda ve všech otáčkách...počítej, že tu 1.4 budeš muset víc vytáčet...
a ač je tam pouze 54kW, tak jede fakt pěkně...rozhodně líp jak třeba 55kW felda...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 05.05.08 19:02    Předmět: Citovat

No Morte?!? Já tě nepoznávám!! Co to píšeš za podezřelé věci?! Wink
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 05.05.08 19:05    Předmět: Citovat

MortE napsal:
jak pravili přede mnou, 16v není ani tak poruchovější, jak spíš mnohem víc namáhaný, to ď můj názor...
jinak pokud to chceš do města, tak 54kW jasná volba...velkej objem na relativně malej výkon= prefektní jízda ve všech otáčkách...počítej, že tu 1.4 budeš muset víc vytáčet...
a ač je tam pouze 54kW, tak jede fakt pěkně...rozhodně líp jak třeba 55kW felda...


jj, mlada ma 1,4 a i kdyz je to 57 kW musi se o dost vic tocit nez moje 1,8 54kW aby to trochu jelo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 05.05.08 19:11    Předmět: Citovat

mirek napsal:
No Morte?!? Já tě nepoznávám!! Co to píšeš za podezřelé věci?! Wink

chtěl poradit, tak radim... Wink
16v bych na spotřebu, nebo do města nikomu nedoporučil... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
re19v



Založen: 5.5.2008
Příspěvky: 44
Bydliště - POVINNÉ *: levice-slovensko

PříspěvekZaslal: 05.05.08 19:13    Předmět: Citovat

ahoj ja mam R19 1,4e PH2 a som s nim spokojný , mam ho 3roky a problémy ziadne spotreba je okolo 6,5 l - ale ked ho vytacam do obmedzovača spotreba je aj 9l v meste . Ked som ho kupil menil som rozvodoví remeň inak som spokojmy , ma len 75koni ale staci chodím aj na šprinty a s hondamy 1,4 som rovnocenný super mam tam 15tky el a ide to tak zatlial
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 05.05.08 19:16    Předmět: Citovat

re19v napsal:
ahoj ja mam R19 1,4e PH2 a som s nim spokojný , mam ho 3roky a problémy ziadne spotreba je okolo 6,5 l - ale ked ho vytacam do obmedzovača spotreba je aj 9l v meste . Ked som ho kupil menil som rozvodoví remeň inak som spokojmy , ma len 75koni ale staci chodím aj na šprinty a s hondamy 1,4 som rovnocenný super mam tam 15tky el a ide to tak zatlial


_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hrazda



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 504
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 05.05.08 19:16    Předmět: Citovat

lazzymann napsal:
No myslím že třeba CPP ma to PR rozedelenny na vic pasem a ze ta 1.4 by se schovala do toho nižšího i když rozdíl je v řadech stokorun mozna max. 1000 z hlavy nevim:) Roli taky hrála spotřeba ted mam Favo spotřeba cca do 7 litru kombi a nerad bych si "pohoršil" ...No ta spolehlivost to je otázka...věděl jsem že 16V je na to dost choulostiva a proto jsem jí vyloučil.. myslel jsem že obyč 19 by na tom mohla být už lépe. je fakt že někdo tu má zveřejněný seznam oprav asi za 40000 km a to je teda dost sila.. ajaj těžka volba... ale R19 je můj pubertální sen:)


Co se Ti nelíbí na mých krásných opravách? Cool Nejsem mechanik, tak většinou mi to stejně dělá známej, nebo servis, já měním je svíčky, žárovky a kapaliny...
Jinak s favoritem jsem najezdil cca 20000km a nalil do něj včetně pořízení a montáže LPG cca 70000,- u R19 jsem při 40000km na nějakých 125000,- takže furt je ta R19 spolehlivější než favorit, jen ty opravy a ND jsou o hodně dražší Rolling Eyes
_________________
Škoda Octavia Elegance 1,9TDi

exRenault 19 1,8S RT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 05.05.08 19:18    Předmět: Citovat

hrazda napsal:
lazzymann napsal:
No myslím že třeba CPP ma to PR rozedelenny na vic pasem a ze ta 1.4 by se schovala do toho nižšího i když rozdíl je v řadech stokorun mozna max. 1000 z hlavy nevim:) Roli taky hrála spotřeba ted mam Favo spotřeba cca do 7 litru kombi a nerad bych si "pohoršil" ...No ta spolehlivost to je otázka...věděl jsem že 16V je na to dost choulostiva a proto jsem jí vyloučil.. myslel jsem že obyč 19 by na tom mohla být už lépe. je fakt že někdo tu má zveřejněný seznam oprav asi za 40000 km a to je teda dost sila.. ajaj těžka volba... ale R19 je můj pubertální sen:)


Co se Ti nelíbí na mých krásných opravách? Cool Nejsem mechanik, tak většinou mi to stejně dělá známej, nebo servis, já měním je svíčky, žárovky a kapaliny...
Jinak s favoritem jsem najezdil cca 20000km a nalil do něj včetně pořízení a montáže LPG cca 70000,- u R19 jsem při 40000km na nějakých 125000,- takže furt je ta R19 spolehlivější než favorit, jen ty opravy a ND jsou o hodně dražší Rolling Eyes


a nemel bys lepsi koupit neco za 100 a dat do toho 20?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 05.05.08 19:20    Předmět: Citovat

mirek: A navíc, když si Ty konečně uznal, že 16v jede, tak já konečně můžu přiznat, že 54kW je dobrý auto... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 05.05.08 19:21    Předmět: Citovat

hrazda Jen takova otazka na zamyslni. Neber to jako nejaky rypani, nebo tak neco, ale proc si nekoupis poradny AUTO??? kdyz najezdis tolik km a sypes do toho takovy prachy? Rolling Eyes
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hrazda



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 504
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 05.05.08 19:38    Předmět: Citovat

Cawba napsal:
hrazda Jen takova otazka na zamyslni. Neber to jako nejaky rypani, nebo tak neco, ale proc si nekoupis poradny AUTO??? kdyz najezdis tolik km a sypes do toho takovy prachy? Rolling Eyes


Protože na pořádný auto mi zatím chybí stálý příjem, nehledě k tomu, že některým investicím se člověk prostě nevyhne
_________________
Škoda Octavia Elegance 1,9TDi

exRenault 19 1,8S RT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lazzymann
Anonymní





PříspěvekZaslal: 05.05.08 19:39    Předmět: Citovat

noted se to tu rozjelo....ta 1.8 54kW by mi urcite stacilo po favoritu 46kW(v realu tak polovic Very Happy ) jenom se bojim ty spotreby..ten objem je dost... no jinak ceny tech dilu mi prave nepruijdou tak strasny , da se rictze jsou treba drazsi nez na felicie ale neni to nikdy vic jk o pulku a tak podobne...to me prave docela i potesilo... A k tem opravam - proste bych na to nemel davat 10000 mesicne do auta...to bych musel bejt za pokladnou v globusu na brigade od nevidim do nevidim Very Happy
Návrat nahoru
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 05.05.08 20:05    Předmět: Citovat

ja bych doporucil 66kw motor mm s nim super zkusenosti a spotreba lepsi nez u 54kw. tot muj nazor... Wink
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 05.05.08 20:12    Předmět: Citovat

ja u 1,4e mam momentalne prumer 7l loni jsem jezdil za 6,5l jinak na tomhle motoru si muzes pohlidat to jestli netece olej zpod hlavy je to bolest tehle motoru
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com