Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Renault 19 1.7 54 kw ..co si myslíte?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mr.babetta
Anonymní





PříspěvekZaslal: 03.05.08 18:39    Předmět: Renault 19 1.7 54 kw ..co si myslíte? Citovat

zdravim vás,jsem tu novej,a chtěl bych poradit.S kamarádem sme našli docela slušnýho Renaulta z roku 1992 .....ale to nic tady máte odkaz http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6142926
zajímalo by mě co si o tom myslíte a taky kolik tak v průměru ten moto žere,jak to jede a co tam může pozlobit? Budu si to brát kámoš asi brát a tak sme chtěli zjistit co a jak o tomhle autě.Byli sme se na něj podívat a vypydá že má vopravdu těch 110 000 km najeto........sice interier neni nejčistší ale to se pořeší.Koroze je tam taky minimum a tak si myslim že by to nemusela bejt špatná koupě.Dík předem za odpovědi Smile
Návrat nahoru
bigi



Založen: 22.10.2007
Příspěvky: 359
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 03.05.08 18:57    Předmět: Citovat

když je motor ok, tak tohle auto jede docela pěkně... není to na žádný závodění, ale to asi ani neočekáváš... jezdil jsem s ním skoro rok a teď jsem přešel na vyšší výkon, ale 54 kW je takovej traktor kterej snese všechno, spotřebu jsem měl na dlouhý cesty něco nad 7l a po městě mezi 8 - 10, podle toho jak na to šlapu, a taky v zimě se to trochu zvedlo
za tu cenu to není špatná koupě, jestli nemá shnilej podvozek, ale pokoukni i po vyšší výbavě RT, která má el. okýnka, lakovanej nárazník a repra ve dveřích...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 03.05.08 19:04    Předmět: Citovat

vypada slusne, nebourane..sice bych rekl ze ma spis o 100tis. vic ale to mas jedno Smile sel bych do toho
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
5n00py



Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 348
Bydliště - POVINNÉ *: Most

PříspěvekZaslal: 03.05.08 19:14    Předmět: Citovat

bigi napsal:
když je motor ok, tak tohle auto jede docela pěkně... není to na žádný závodění, ale to asi ani neočekáváš... jezdil jsem s ním skoro rok a teď jsem přešel na vyšší výkon, ale 54 kW je takovej traktor kterej snese všechno, spotřebu jsem měl na dlouhý cesty něco nad 7l a po městě mezi 8 - 10, podle toho jak na to šlapu, a taky v zimě se to trochu zvedlo
za tu cenu to není špatná koupě, jestli nemá shnilej podvozek, ale pokoukni i po vyšší výbavě RT, která má el. okýnka, lakovanej nárazník a repra ve dveřích...


jj jak rika bigi taky bych se radeji jeste kouknul po necem jinem s lepsejsi vybavou....zeptej se treba tady jestlůi nekdo neprodava nebo tu uz dokonce nejakej inzerat neni
_________________
1.8i 81kw r93 Ph2
http://5noopy.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
reezy
pískač


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 6222
Bydliště - POVINNÉ *: Oslavany, Brno-venkov

PříspěvekZaslal: 03.05.08 19:49    Předmět: Citovat

To má lepší interiér než to moje.......ještě že ta barva karoserie je super jinak bych se s touhle ph2 mohl zahrabat Laughing
Kdžy nic lepšího nebude, tak to vem, jen akorát nevidíme do motoru a tak.....venek vypadá v pořádku Wink
_________________
2. místo v celkovém pořadí MORAVIA PARTY 2013.

Škoda Octavia I 1.6 55 kW Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mr.babetta
Anonymní





PříspěvekZaslal: 03.05.08 20:22    Předmět: Citovat

No to bude kupovat kamarád a on je rád že sme sehnali tohle za 18 tisíc......sice by bylo hezký mít el. okna ale on to nepotřebuje.Je to jeho druhý auto,oba chodíme do školy na automechanika a tal nemá peněz nazbyt.A repráky to má v zadním platě,jeden má 150 W..... Very Happy .......jinak sme koukali na tu rez,tak prahy pod těma plastama vypadaj docela dobře nějaká ta povrchová koreza by tam byla,ale to si myslim spravíme celkem rychle.Jedem se na to v pondělí podivat a uvidíme.každopádně si myslim že by to nemuselo bejt vyloženě špatný za tu cenu....ještě ho zkusíme stáhnout..... Twisted Evil ...zatim dík za odpovědi,ale piště dál nějaký poznatky atd... Smile
Návrat nahoru
Mr.babetta
Anonymní





PříspěvekZaslal: 03.05.08 20:33    Předmět: Citovat

jo ještě by mě zajímalo k čemu je tam ten třetí malej ukazatel? Z jiných aut se domnívám že jde o měřič hladiny oleje v motoru žejo? jenom mi vysvětlete jak funguje? měří pořád nebo jenom při startu vyletí ukáže kolik tam toho je a zase spadne? Idea
Návrat nahoru
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 03.05.08 20:34    Předmět: Citovat

Mr.babetta napsal:
jo ještě by mě zajímalo k čemu je tam ten třetí malej ukazatel? Z jiných aut se domnívám že jde o měřič hladiny oleje v motoru žejo? jenom mi vysvětlete jak funguje? měří pořád nebo jenom při startu vyletí ukáže kolik tam toho je a zase spadne? Idea

Presne tak jak pises!
U 16V motoru ukazuje po nastartovani misto hladiny oleje tlak...
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hrazda



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 504
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 03.05.08 20:51    Předmět: Citovat

Osobně bych šel do něčeho takovýho (ty sedačky chcu Crying or Very sad), ale raději bych připlatil a koupil si 81kW Baccaru, to by byla mňamka Cool
_________________
Škoda Octavia Elegance 1,9TDi

exRenault 19 1,8S RT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bigi



Založen: 22.10.2007
Příspěvky: 359
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 03.05.08 20:53    Předmět: Citovat

hrazda napsal:
Osobně bych šel do něčeho takovýho (ty sedačky chcu Crying or Very sad), ale raději bych připlatil a koupil si 81kW Baccaru, to by byla mňamka Cool

co znamená to Baccara? označení výbavy, nebo motoru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.babetta
Anonymní





PříspěvekZaslal: 03.05.08 20:56    Předmět: Citovat

bigi napsal:
hrazda napsal:
Osobně bych šel do něčeho takovýho (ty sedačky chcu Crying or Very sad), ale raději bych připlatil a koupil si 81kW Baccaru, to by byla mňamka Cool

co znamená to Baccara? označení výbavy, nebo motoru?


Výbavy.To vim i já Very Happy ....
Návrat nahoru
Mr.babetta
Anonymní





PříspěvekZaslal: 03.05.08 20:58    Předmět: Citovat

jinak chlapi tady někdo psal at koupí něco lepíšho,no von by koupil,ale má v kapse 20 tisíc a chtěl by jezdit.....takže takhle......jinak co takový sedačky? sou hodně měkký co? na to se těšim až do toho sednu.......už dlouho sem neseděl v žádným Francouzovi......to bude pecka..........dost lině uvažuju že kdyby to auto nepodělal nějakým tuningem že bych do něj příští rok šel..... Very Happy
Návrat nahoru
bigi



Založen: 22.10.2007
Příspěvky: 359
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 03.05.08 20:59    Předmět: Citovat

Mr.babetta napsal:
bigi napsal:
hrazda napsal:
Osobně bych šel do něčeho takovýho (ty sedačky chcu Crying or Very sad), ale raději bych připlatil a koupil si 81kW Baccaru, to by byla mňamka Cool

co znamená to Baccara? označení výbavy, nebo motoru?


Výbavy.To vim i já Very Happy ....

a co to přesně označuje? já mám na autě RT, znám ještě RN, ale Baccara nebo RSI jsem ještě neslyšel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrazda



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 504
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 03.05.08 21:00    Předmět: Citovat

bigi napsal:
hrazda napsal:
Osobně bych šel do něčeho takovýho (ty sedačky chcu Crying or Very sad), ale raději bych připlatil a koupil si 81kW Baccaru, to by byla mňamka Cool

co znamená to Baccara? označení výbavy, nebo motoru?


Tohle a tohle je Baccara - plná výbava okna, zrcátka v el., klima 81kW motor, světla H1+H1, a další věci, označená je B. Jen bez těch kožených sedaček bych se obešel a bral bych ty, co jsou v mém postu výše...
_________________
Škoda Octavia Elegance 1,9TDi

exRenault 19 1,8S RT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrazda



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 504
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 03.05.08 21:04    Předmět: Citovat

Mr.babetta napsal:
jinak chlapi tady někdo psal at koupí něco lepíšho,no von by koupil,ale má v kapse 20 tisíc a chtěl by jezdit.....takže takhle......jinak co takový sedačky? sou hodně měkký co? na to se těšim až do toho sednu.......už dlouho sem neseděl v žádným Francouzovi......to bude pecka..........dost lině uvažuju že kdyby to auto nepodělal nějakým tuningem že bych do něj příští rok šel..... Very Happy


No vzhledem k tomu, že to bude RN, co jsi ukazoval, tak budeš sedět jako v peřinkách a v ostřejších zatáčkách budeš lehce vypadávat Laughing, to je asi jediná věc, co mě semtam u mého auta zamrzí.
_________________
Škoda Octavia Elegance 1,9TDi

exRenault 19 1,8S RT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com