Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zadní brzdy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kosti



Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 373
Bydliště - POVINNÉ *: Prešov - Slovensko

PříspěvekZaslal: 29.05.10 08:14    Předmět: Citovat

Alios napsal:
Jj, tak co už jsme zjistili, potřebuji LUCAS a ten už nějak objednám a dám pozor aby poslali skutečně Lucas. Jen mě zajímá, zda cena za sadu čelistí viz odkaz výše (ATE se samostavem) se vztahuje na pár (jako na obě zadní kola) či jen na jedno?
A ještě se zeptám, kolik čelistí vydrží cca buben, jen abych věděl, zda bude muset jít taky či ne, k bubnu se dodává štít, či samostatně?
Díky moc, jestli jste to kupovali, tak poraďte. Wink


No pravdepodobne to bude cena za to co vidis na obrazku - za celu sadu. A aký stit myslis? Ten plech kde sa uchytava valcek a celuste? Ten k bubnu nedostanes. A ked budes kupovat aj bubon, nezabudni na lozisko Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alios
Anonymní





PříspěvekZaslal: 29.05.10 08:53    Předmět: Citovat

Ok, ale raději ať je to dobrý, a buben ještě vydrží, změřím ho. To by už by mě vážně omývali. Very Happy
Návrat nahoru
Alios
Anonymní





PříspěvekZaslal: 29.05.10 11:28    Předmět: Citovat

Vím, že už to bude asi moc, ale jakou značku čelistí používáte a jak jste spokojeni. Teď jsem našel na ATE negativní reakce, tak nevím jestli BOSCH či něco jiného (aby to neodpadlo z nosného plechu)?
Návrat nahoru
Alios
Anonymní





PříspěvekZaslal: 30.05.10 21:07    Předmět: Citovat

Nikdo neporadí? S jakou značkou čelistí máte zkušenost? Můžu mít ATE, Bosch, možná TRW.....
Návrat nahoru
Alios
Anonymní





PříspěvekZaslal: 31.05.10 12:53    Předmět: Citovat

Tak té sadě ATE je skutečně všechno, co je na obrázku, teď jestli je to dobrý kup. Confused
Návrat nahoru
slavek19



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 34
Bydliště - POVINNÉ *: Svratka

PříspěvekZaslal: 22.11.10 20:45    Předmět: ručka nebrzdí Citovat

Zdravím, dneska po servisu mi řekli, že ručka má v bubnech vyhnilý závit, že se s tím nedá nic dělat, jedině vyměnit celou ručku, takže mi ručka prakticky nebrzdí. Budu potřebovat na STK ruční brzdu??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Alios
Anonymní





PříspěvekZaslal: 22.11.10 20:47    Předmět: Citovat

Jak vyhnilej závit? Na STK 100%.
Návrat nahoru
slavek19



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 34
Bydliště - POVINNÉ *: Svratka

PříspěvekZaslal: 22.11.10 21:03    Předmět: Citovat

mno, řekli mi, že je vyhnilej, není to za co chytit to lanko, takže mi to kolo nebrzdí vůbec, popř. jaký trhák bych si měl sehnat? tloušťku abych se tam dostal, normální jsem ukroutil doma. Jak je tam uchycený to Golo šroub na bubnech, tam je nějaká závlačka nebo co tam je? R.1992 II řada výroby. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 22.11.10 21:28    Předmět: Citovat

neber to nijak zle,ale zajed´si s tím radši do servisu Wink
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slavek19



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 34
Bydliště - POVINNÉ *: Svratka

PříspěvekZaslal: 22.11.10 22:23    Předmět: Citovat

no, právě proto jsem tam byl, aby mi to dali dohromady, když em tam přišel, tak mě odvětili, že je to shnilí a abych si sehnal celou ručku někde na smeťáku. no uvidím, ještě tam zajedu a skusím se s nima domluvit, snad to pujde, uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slavek19



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 34
Bydliště - POVINNÉ *: Svratka

PříspěvekZaslal: 23.11.10 19:55    Předmět: Citovat

Tak už sem dneska pochopil, co tím mysleli vyhnlej závit. je to zřejmě hnedka nazačátku ručky ve spod. Tam sem si to poprví chtěl přitáhnout, jenomže ejhle, shnilý, závit už nikde nic v podstatě. takže zřejmě doma si to spravím na koleně, na co jezdit do servisu, nechápu, nic mi neudělaj a chcou zaplatit, vlastně řekli mi, no už jsem věděl. Já myslel že se ručka ještě dá přitáhnout v bubnu??? nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 23.11.10 19:57    Předmět: Citovat

nejdřiv se nastavuje na brzdach a až pak se teprv dotahuje tady na zavitu
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
slavek19



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 34
Bydliště - POVINNÉ *: Svratka

PříspěvekZaslal: 23.11.10 20:19    Předmět: Citovat

no nic, uříznu, vyhodím, navařím nový a dotáhnu. konec opravy. dík za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com