Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

tak od vas odcházim
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 04.05.08 21:38    Předmět: Citovat

tak jistě...máme doma ochcávečku 20v turbo...a je to nebe a dudy...
ale s tím ventilem je to prostě o něčem jiným, ta jízda je mnohem zábavnější, je to mnohem víc sportovnější požitek, než jízda v novějších a silnějších autech...a navíc je to auto, kde si člověk cokoliv opraví sám...a že je to u toho 16v potřba celkem často...
Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fojcek
Anonymní





PříspěvekZaslal: 05.05.08 16:43    Předmět: Re: tak od vas odcházim Citovat

Marv napsal:
Tak jsem si to ve finále celí přečetl a docela jsem se pobavil. Jedno se musí nechat 16V nejní vážně žádný zázrak. Mám ho už skoro 8 let a nebýt to srdcová záležitost tak šel dávno z baráku. Nehledě na to že v dnešní době je to už hodně zastaralá technologie. Nemá smysl porovnávat benzín z 90 let a naftu ze současnosti. Technika za tu dobu udělala vážně kurevský skok dopředu, sám to moc dobře vím, jak mnozí víte koupili jsme nedávno lagunu 2.0 dci 150 kobylek a ta technika je vážně uplně někde jinde.A samotnýho by mě zajímalo jak obstojí na sprintu oproti 16V. Jezdíme měsíčně v celku dost km a 16V už na to prostě nebylo. Jede to pěkně, drncá to pěkně, žero to taky pěkně, při rychlosti 150km/h pod 10l nepůjdete. No a co se týče Laguny, motor skoro neslyšíte, řekl bych že i podvozek se na tom v celku povedl nehledě na to že spotřeba při 150km/h nejde přes 7l o spolehlivosti u ještě ani né 2 roky starým autě ani nemluvím. Jo a ceny P.H. neřešíme, takže asi tak.
No na Laguny II se dost nadává na spolehlivost... No ale zase na druhou stranu, neznám osobně nikoho kdo ji má... Jinak ta moje zatím šlape 100procentně. Akorát po koupi jsem měnil čepy a ložisko, ale to víš a od té doby jen olej a benzín. Ps: teď sem potkal Twixe po dlouhý době a dostal jsem pěkně zmrdáno, že svody sou na tvým a ne na jeho autě Laughing Jinak, jak sloužej? Byl poznat po zavaření nějakej rozdíl?
Návrat nahoru
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 05.05.08 21:06    Předmět: Re: tak od vas odcházim Citovat

Fojcek: ano nadává se na spolehlivost II lagun, ale co vím tak problémový byli jedni z prvních ročníků, já mám r.v. 06 a zatím maximální spokojenost. A vyřid Twixovy že kdyby občas zašel na forum, tak by možná věděl co se kde děje. JInka svody jsou znát na kroutáku, po zavaření slouží velice dobře a myslím že budou ještě sloužit víc než dobře. Mám v merku Wilíka tak uvidíme jak to dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 05.05.08 21:17    Předmět: Citovat

pockejte! az jednou budu mit penize a garaz! to bude neco! jenze to asi nikdy nehrozi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 05.05.08 21:28    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
pockejte! az jednou budu mit penize a garaz! to bude neco! jenze to asi nikdy nehrozi Laughing
chlape vzbud se z toho snu, koukej se sebrat a mazej do rachoty
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 05.05.08 21:38    Předmět: Citovat

sakra kdyz makam jako das!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 05.05.08 21:58    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
sakra kdyz makam jako das!!!
ale je prace a prace a to je skra rozdil koukej hledat co ti na tu garaz a vybaveni vydela penize... a nechodit do prace se udrit k smrti jak otrok...
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 06.05.08 06:28    Předmět: Citovat

hele myslim ze na to kolik me je a jakou mam praxi tak ted budu mit velice slusny plat! jenze clovek musi mit prvne poradnou strechu nad hlavou a pak muze vymejslet picovyny s autama Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 06.05.08 17:03    Předmět: Re: tak od vas odcházim Citovat

Marv napsal:
Fojcek: ano nadává se na spolehlivost II lagun, ale co vím tak problémový byli jedni z prvních ročníků, já mám r.v. 06 a zatím maximální spokojenost. A vyřid Twixovy že kdyby občas zašel na forum, tak by možná věděl co se kde děje. JInka svody jsou znát na kroutáku, po zavaření slouží velice dobře a myslím že budou ještě sloužit víc než dobře. Mám v merku Wilíka tak uvidíme jak to dopadne.
a nebyli by ti Willíci dva,jednoho bych bral Laughing ...jinak ty svody mě stále ještě nepřešly,furt o nich přemejšlím..jak koruna tvrdne, tak jejich cena neustále klesá...pomalu,klidně bych koupil jetý,ale kde je sehnat Confused
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 06.05.08 22:32    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
hele myslim ze na to kolik me je a jakou mam praxi tak ted budu mit velice slusny plat! jenze clovek musi mit prvne poradnou strechu nad hlavou a pak muze vymejslet picovyny s autama Laughing
zlata pravda... to se musi nechat... strech nad hlavou neni nikdy dost... hel nevite nekdo nahodou o nejkaym peknym pozemku u nejakyho jezera kde by se dalo rybarit a postavit dve vilky... naprodej, musim jeste neco spachat nez pujdu v 35 do duchodu Laughing
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Javari



Založen: 14.4.2008
Příspěvky: 42
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 06.05.08 23:00    Předmět: Citovat

StyflerZ1 napsal:
Vítek napsal:
hele myslim ze na to kolik me je a jakou mam praxi tak ted budu mit velice slusny plat! jenze clovek musi mit prvne poradnou strechu nad hlavou a pak muze vymejslet picovyny s autama Laughing
zlata pravda... to se musi nechat... strech nad hlavou neni nikdy dost... hel nevite nekdo nahodou o nejkaym peknym pozemku u nejakyho jezera kde by se dalo rybarit a postavit dve vilky... naprodej, musim jeste neco spachat nez pujdu v 35 do duchodu Laughing


Jeste vcera ses tu shanel po mekkych vidlich na prehrabovani penez ... To uz jsi tu hromadu prehazel, ze zas shanis dalsi kraviny ? Smile
_________________
R19 1.8 txi, PH1, 66kW, 1721cm, *1990, 125.000km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 07.05.08 08:08    Předmět: Citovat

Javari napsal:
Jeste vcera ses tu shanel po mekkych vidlich na prehrabovani penez ... To uz jsi tu hromadu prehazel, ze zas shanis dalsi kraviny ? Smile
zacal je prehazovat a zjistil, ze se u do stodoly nevlezou, tak vymysli, do ceho investovat... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 07.05.08 09:22    Předmět: Re: tak od vas odcházim Citovat

goreff napsal:
Marv napsal:
Fojcek: ano nadává se na spolehlivost II lagun, ale co vím tak problémový byli jedni z prvních ročníků, já mám r.v. 06 a zatím maximální spokojenost. A vyřid Twixovy že kdyby občas zašel na forum, tak by možná věděl co se kde děje. JInka svody jsou znát na kroutáku, po zavaření slouží velice dobře a myslím že budou ještě sloužit víc než dobře. Mám v merku Wilíka tak uvidíme jak to dopadne.
a nebyli by ti Willíci dva,jednoho bych bral Laughing ...jinak ty svody mě stále ještě nepřešly,furt o nich přemejšlím..jak koruna tvrdne, tak jejich cena neustále klesá...pomalu,klidně bych koupil jetý,ale kde je sehnat Confused


ebay si zkoušel nedavno je tam kamoš vydražil za 5t ..
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Petak



Založen: 12.1.2008
Příspěvky: 145
Bydliště - POVINNÉ *: Třešť

PříspěvekZaslal: 07.05.08 13:18    Předmět: Re: tak od vas odcházim Citovat

StyflerZ1 napsal:
Petak napsal:
jj je to pravda odchazim od vas Rolling Eyes mati mi v sobotu pekne rozbila auto švihla to do auta!!!předek srolovanej Sad prej se to nevyplati vubec zpravovat takže už konečne budu mít novy auto ale nee rencka ale cordobu slušnou!!ale kdo vi jestli jsi stejne po čase nekoupim rencka uvidímne jak mi bude scházet!!občas jsem kouknu co je novýho Laughing Laughing Laughing dal bych vam sem foto ale nevim jak !! Smile tak se tu mejte Exclamation

edit by m1tv
cordobu???? ty jsi se zblaznil vzdyt je to volkcwagen ci jak se to jmenuje v trojkove jakosti je to sunt!!!! toho se nedotykat ani klacekem!!!! budes brecet to ti povodam.... dej od toho ruce pryc..... . tu to ma kazdej mladej spanel na pet let jen co to spltati jde to zpatky do slevarny.... zajed si do pelhrimova a t vis do ceho jdes... Laughing

no nechci nic říkat ale cordoba nejni volkcwagen ale seat ty hnupe Laughing Laughing no uvidime jak jse ukaže ale každej ma svuj nazor a do toho si nenecham kecat!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 07.05.08 13:23    Předmět: Citovat

no jako vw to je!!! okorat je to nejak takto prvni ve vw koncernu audi,pak vw,škoda a nakonec seat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Strana 11 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com