Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

tak od vas odcházim
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 29.04.08 16:05    Předmět: Citovat

kuci tady se me to nelibi tady se vsichni hafaj a trosku slusne...a vitku ty traktoraru nerozvracej to tadyk..... Twisted Evil Laughing ale jinak at polo slouzi... Wink
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 29.04.08 18:09    Předmět: Citovat

Hele kuci jaký motory se dávaj do golfu 5 možná 4 tdi ?? dneska se mě zkoušel předject stim kamoš tak sem to podkop a jeli sme vpodstatě nastejno což sem se divil Wink díky
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915


Naposledy upravil sob007 dne 29.04.08 18:29, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 29.04.08 18:24    Předmět: Citovat

radecek7 napsal:
kuci tady se me to nelibi tady se vsichni hafaj a trosku slusne...a vitku ty traktoraru nerozvracej to tadyk..... Twisted Evil Laughing ale jinak at polo slouzi... Wink

ja tu nic nerozvracim!!! a VW nafta je nej!!!!! Laughing Laughing ale vazne nejede nejhur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petak



Založen: 12.1.2008
Příspěvky: 145
Bydliště - POVINNÉ *: Třešť

PříspěvekZaslal: 29.04.08 18:46    Předmět: Citovat

MortE napsal:
to už nemá cenu komentovat, šak on si každej, kdo si to přečte o tobě udělá obrázek sám... Wink

o tobe jsem si taky udelal obrazek a ne moc dobrej Smile a ten SOMBRE ma pravdu se vším Exclamation Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 29.04.08 20:52    Předmět: Citovat

Pro Sombreho takze ses tady vykecal vic nez kdokoli z nas zavistivej tedy nejsem at si kazdy koupi na co ma a co se mu libi ja ser.. na to ze ma nekdo bawca jinej posledni model audi viz muj SEF nebo medveda i kdyz si na to nakradl ja na to proste nemam zaludek ale at jezdi jak clovek a ne novodoby sebevrah (vrah) az ti nekdo takovej zestreli z frajeriny nekoho tobe blizkeho tak te urcite bude zajimat ze mel ale fakt dobry zrychleni a takovym bych ty papiry opravdu uz nikdy nevratil (jenze oni si je stejne KOUPI) protoze na to maji lowe a niceho se ti padem neboji a ser... na cely bodovy system na benga a na lidi kolem sebe vzdyt kolikrat uz v tomto state nejake zazobane PRASE zabilo svou jizdou cloveka a nic se mu stejne nestalo ale to je zase chyba tohoto systemu a statu byt to treba moje dite tak by stat usetril protoze bych sel a toho zmr... bych bez mrknuti oka sejmul proste smrt za smrt at je kdokoli tomu ver a ted se muzes zase smat !!! (JE MI 34 ROKU A NEJSI JEDINEJ KDO ZEZDIL NABUSENY KARY A TIM 16V SE NEKDY SVEZ NEMCOUR NENI JEDINEJ KDO UMI DELAT AUTA !)
_________________
Renault 19-1.7i,66kw,r.v.91
http://kodyr19.rajce.idnes.cz/Muj_srsen/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 29.04.08 21:35    Předmět: Citovat

myslim ze ti co videli moje auto tak musi rict ze je hezke jinka bych se rad zajel podivat za luckou a marvem ale vubec nevim kdy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 29.04.08 21:36    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
myslim ze ti co videli moje auto tak musi rict ze je hezke jinka bych se rad zajel podivat za luckou a marvem ale vubec nevim kdy
nemachruj ale je fakt celkem pekny to se musi nechat.... Twisted Evil
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Fojcek
Anonymní





PříspěvekZaslal: 30.04.08 14:02    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
myslim ze ti co videli moje auto tak musi rict ze je hezke jinka bych se rad zajel podivat za luckou a marvem ale vubec nevim kdy
Jj je hezký Very Happy http://www.super.cz/vtipky/11128-namornikovo-auto.html
Návrat nahoru
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 30.04.08 19:33    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
myslim ze ti co videli moje auto tak musi rict ze je hezke jinka bych se rad zajel podivat za luckou a marvem ale vubec nevim kdy

Je to hezkej traktor, ale hodne! Bila a cerny kola Cool ! Jen doladit nejaky detaily maly, ktery tu nebudem rozebirat a mazel !
My ted s Vitkem budem delat traktor srazy...
Meli byste vy 16tko slausci taky koupit a pridat se Laughing
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 01.05.08 13:41    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
myslim ze ti co videli moje auto tak musi rict ze je hezke jinka bych se rad zajel podivat za luckou a marvem ale vubec nevim kdy

a už teho máš víc fotek?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 02.05.08 18:29    Předmět: Citovat

clovece ja nejak na to foceni aut nejsem! rencka mam vseho vsudy za 2 roky 5 fotek!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petak



Založen: 12.1.2008
Příspěvky: 145
Bydliště - POVINNÉ *: Třešť

PříspěvekZaslal: 02.05.08 18:32    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
clovece ja nejak na to foceni aut nejsem! rencka mam vseho vsudy za 2 roky 5 fotek!

tak fofruj to vyfotit taky by me to zajimalo!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 02.05.08 18:50    Předmět: Citovat

Ja se hlasim Vitku, nalestis to a najdem nejaky pekny prostredi a udelame fota ;)
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 03.05.08 00:30    Předmět: Re: tak od vas odcházim Citovat

Petak napsal:
jj je to pravda odchazim od vas Rolling Eyes mati mi v sobotu pekne rozbila auto švihla to do auta!!!předek srolovanej Sad prej se to nevyplati vubec zpravovat takže už konečne budu mít novy auto ale nee rencka ale cordobu slušnou!!ale kdo vi jestli jsi stejne po čase nekoupim rencka uvidímne jak mi bude scházet!!občas jsem kouknu co je novýho Laughing Laughing Laughing dal bych vam sem foto ale nevim jak !! Smile tak se tu mejte Exclamation

edit by m1tv
cordobu???? ty jsi se zblaznil vzdyt je to volkcwagen ci jak se to jmenuje v trojkove jakosti je to sunt!!!! toho se nedotykat ani klacekem!!!! budes brecet to ti povodam.... dej od toho ruce pryc..... . tu to ma kazdej mladej spanel na pet let jen co to spltati jde to zpatky do slevarny.... zajed si do pelhrimova a t vis do ceho jdes... Laughing
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 04.05.08 21:21    Předmět: Re: tak od vas odcházim Citovat

Tak jsem si to ve finále celí přečetl a docela jsem se pobavil. Jedno se musí nechat 16V nejní vážně žádný zázrak. Mám ho už skoro 8 let a nebýt to srdcová záležitost tak šel dávno z baráku. Nehledě na to že v dnešní době je to už hodně zastaralá technologie. Nemá smysl porovnávat benzín z 90 let a naftu ze současnosti. Technika za tu dobu udělala vážně kurevský skok dopředu, sám to moc dobře vím, jak mnozí víte koupili jsme nedávno lagunu 2.0 dci 150 kobylek a ta technika je vážně uplně někde jinde.A samotnýho by mě zajímalo jak obstojí na sprintu oproti 16V. Jezdíme měsíčně v celku dost km a 16V už na to prostě nebylo. Jede to pěkně, drncá to pěkně, žero to taky pěkně, při rychlosti 150km/h pod 10l nepůjdete. No a co se týče Laguny, motor skoro neslyšíte, řekl bych že i podvozek se na tom v celku povedl nehledě na to že spotřeba při 150km/h nejde přes 7l o spolehlivosti u ještě ani né 2 roky starým autě ani nemluvím. Jo a ceny P.H. neřešíme, takže asi tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com