Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Přední BRZDY
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Valcajs
Anonymní





PříspěvekZaslal: 13.04.08 19:35    Předmět: Přední BRZDY Citovat

Zdravím
Mám Renaulta 19 rv. 93 a chtěl bych se zeptat při brždění mi to tak jako tuká do pedálu, co stím může bejt ?[/b] Embarassed


Naposledy upravil Valcajs dne 13.04.08 19:38, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
KristensenJ



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 327
Bydliště - POVINNÉ *: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: 13.04.08 19:37    Předmět: Citovat

zkroucený, vyhřátý, vyrezlý nebo prasklý kotouče
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarda



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2643
Bydliště - POVINNÉ *: Havířov

PříspěvekZaslal: 13.04.08 19:38    Předmět: Citovat

Křivé kotouče. (o minutu pozdě)
_________________
Rozhodl jsem se,že budu žít věčně a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
pivinek



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 3024
Bydliště - POVINNÉ *: na pivu v Čermné

PříspěvekZaslal: 18.04.08 19:26    Předmět: bouchání Citovat

nebo čepy na řízení, taky mi to dělá, koukal jsem, že je čep řízení na pravé straně v háji........ Sad Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
cube



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 946
Bydliště - POVINNÉ *: Jížní morava

PříspěvekZaslal: 19.04.08 18:36    Předmět: Citovat

Taky me to klepe do brzdoveho pedalu pri brzdeni. Kdyz na pedal šlapnu zlehka tak to de poznat ,kdyz šlapnu vetsi silu tak to neklepe. Nevite cim by to mohlo byt? Mam tam vrtane zimmermany a desticky galfer. Zajizdel sem to zlehka 500km. Sou na 16v ph2. Je mozne ze by se ty zimmermany mohli zvlnit, tomu se mi nechce moc verit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goreff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 10668
Bydliště - POVINNÉ *: Olšany u Prostějova

PříspěvekZaslal: 19.04.08 18:43    Předmět: Citovat

cube napsal:
Taky me to klepe do brzdoveho pedalu pri brzdeni. Kdyz na pedal šlapnu zlehka tak to de poznat ,kdyz šlapnu vetsi silu tak to neklepe. Nevite cim by to mohlo byt? Mam tam vrtane zimmermany a desticky galfer. Zajizdel sem to zlehka 500km. Sou na 16v ph2. Je mozne ze by se ty zimmermany mohli zvlnit, tomu se mi nechce moc verit.
zimmermany a galfer...dost dobrá volba...zvlněný určo nebudou
_________________
F7R 16 Soupapes http://goreff.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Trax



Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 304
Bydliště - POVINNÉ *: SVK,near da Prievidza

PříspěvekZaslal: 19.04.08 19:18    Předmět: Citovat

Mne to robi tiez.Omenil som vsetky capi,urobil geometriu a dal vyvazit kolesa.Nepomohlo.Typujem to tiez na kotuce.Najblizsie ich vymenim(ak ma niekto chut poradte co tam dat.Ci nejake znackove alebo uplne stacia obyc.)
_________________
Renault 19 GTX r.v.1990 1721cm 66kw
Mazda 323f GT 2,0 V6 108kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 19.04.08 19:38    Předmět: Citovat

Na brzdy je tu uz dost temat, at to neni zasrany dalsim, tak to hodim sem.
Dotaz zni. Muzu dat tyhle tyhle trmeny misto techto ? Samozrejme s chlazenyma kotoucema, oblozeni novy atd. Bude to vsechno pasovat bez problemu? Na tehlici to uchyceni? Pripadne neco jinyho?
Otazka cislo dve za 50t Kc Very Happy
Je normalni ze na tech "chlazenych" trmenech mi kus toho trmenu bez problemu, jakyhokoliv povolovani nebo cehokoliv sjizdi z toho cepu? (viz 5ty foto) Je to bezny, nebo je neco spatne Embarassed Idea ? Diky Wink
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power


Naposledy upravil Cawba dne 21.04.08 13:55, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 20.04.08 00:10    Předmět: Citovat

čus, ten druhý odkaz je na jiné brzdy(Do 54kw), které ti tam sice i půjdou, ale i s kotoučema a prostě se vším, ale že by někdo přecházel z větraných na žiletky, to sem ještě neviděl. Ale je divný že to demontuješ i bez nářadí:(Nevím jestli je to špatně, ale moc se mi to nezdá....
Ale jinak to nějak brzdí?! A nebo to brzdí blbě?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 20.04.08 11:14    Předmět: Citovat

Kubais & All precti si to jeste jednou. Chcu prejit prave ze ziletek na chlazeny, jak jsem psal samozrejme komplet to prehodit, trmeny, kotouce, desky... Ziletky mam na aute a ty trmeny na chlazeny mam v garazi a chci vedet, jestli je ten trmen KO, nebo jestli je to normalni, ze se to tak samo od sebe vysouva???(viz tohle foto) Vubec nevim, proste mi prisly trmeny postou, rozbalil jsem je a jeden trmen se mi rozjel v ruce. Prosim dejte mi k tomu nekdo vic info... Sad
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power


Naposledy upravil Cawba dne 21.04.08 13:54, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rellik



Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 82
Bydliště - POVINNÉ *: Veletiny

PříspěvekZaslal: 20.04.08 11:28    Předmět: Citovat

Cawba napsal:
Kubais & All precti si to jeste jednou. Chcu prejit prave ze ziletek na chlazeny, jak jsem psal samozrejme komplet to prehodit, trmeny, kotouce, desky... Ziletky mam na aute a ty trmeny na chlazeny mam v garazi a chci vedet, jestli je ten trmen KO, nebo jestli je to normalni, ze se to tak samo od sebe vysouva???(viz tohle foto) Vubec nevim, proste mi prisly trmeny postou, rozbalil jsem je a jeden trmen se mi rozjel v ruce. Prosim dejte mi k tomu nekdo vic info... Sad
To je v poradku. jak to das na kotoc tak uz se ti to nemuze rozjet. Je to pro samovysredovani celisti. Nemusis se vubec bat. Proste to znovu dej dohromady a mas to.Pro montaz budes muset ty vodici tycky odsroubovat. Pro demontaz taky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 20.04.08 11:30    Předmět: Citovat

Cawba napsal:
Kubais & All precti si to jeste jednou. Chcu prejit prave ze ziletek na chlazeny, jak jsem psal samozrejme komplet to prehodit, trmeny, kotouce, desky... Ziletky mam na aute a ty trmeny na chlazeny mam v garazi a chci vedet, jestli je ten trmen KO, nebo jestli je to normalni, ze se to tak samo od sebe vysouva???(viz tohle foto) Vubec nevim, proste mi prisly trmeny postou, rozbalil jsem je a jeden trmen se mi rozjel v ruce. Prosim dejte mi k tomu nekdo vic info... Sad

Jo sorry, čet sem to po pár pivech:)
Jinak třmeny vyměnit jdou, taky sem to dělal na svým a dával sem chlazené, ale nerozdělavali se mi určitě až takhle.
Jo a ještě si sežeň origo šrouby co třmen drží k autu,pač ty nové třmeny maj o hodně kratší šrouby a ty staré bys tam teda nedal.Taky sem na tento problém narazil až když sem to měl rozdělaný a byl průser ty šrouby sehnat.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 30.04.08 20:53    Předmět: Citovat

Zatim dik za rady vsem, jeste to tema asi obnovim, az se do toho pustim Smile
Jeste takove dotaz. Jsou stejny brzdovy trmeny na chlazeny kotouce (viz ty moje fotky treba) jak na ventilu tak treba na 54kW atd? Vim, ze na ventilu je kotouc nejakych 25xmm a na slabsich je 23xmm Trmen mi ale pripada naprosto stejnej. Otazka je teda jasna snad Wink Kubais, ty to radsi cti 2x nebo az rano, pripadne za dva dny ci pozdeji az vystrizlivis Very Happy
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 30.04.08 21:25    Předmět: Citovat

Cawba napsal:
Zatim dik za rady vsem, jeste to tema asi obnovim, az se do toho pustim Smile
Jeste takove dotaz. Jsou stejny brzdovy trmeny na chlazeny kotouce (viz ty moje fotky treba) jak na ventilu tak treba na 54kW atd? Vim, ze na ventilu je kotouc nejakych 25xmm a na slabsich je 23xmm Trmen mi ale pripada naprosto stejnej. Otazka je teda jasna snad Wink Kubais, ty to radsi cti 2x nebo az rano, pripadne za dva dny ci pozdeji az vystrizlivis Very Happy
otcovi na 66kw kterej tam mel chlazeny kotouce sem daval provizorni reseni bez chlazeni a slo to normalne..takze naopak to de taky.... Wink
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Cawba



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1616
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 30.04.08 21:28    Předmět: Citovat

Kurwa smaz si ten prispevek nebo me rozcilis, ptal jsem se snad na neco z toho cos mi odpovedel ???????
_________________
ex Crying or Very sad R19 1.9D PH.II (16V Inspired) -> BMW Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com