Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

lakyrnickej dotaz

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 23.03.08 19:48    Předmět: lakyrnickej dotaz Citovat

chtel bych prestrikat palubni desku a tak nejka bych od vas profesionalu a znalcu v oboru potreboval poradit jak na to? a sundavat ji teda nebudu to se radsi z toho voseru a vse to oblepim Rolling Eyes . zkratka jak nestrikat plast a cim at to trochu vydrzi a vypada.... at se mi to nevoloupe jak banan.... diky za pomoc
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 23.03.08 19:55    Předmět: Re: lakyrnickej dotaz Citovat

StyflerZ1 napsal:
chtel bych prestrikat palubni desku a tak nejka bych od vas profesionalu a znalcu v oboru potreboval poradit jak na to? a sundavat ji teda nebudu to se radsi z toho voseru a vse to oblepim Rolling Eyes . zkratka jak nestrikat plast a cim at to trochu vydrzi a vypada.... at se mi to nevoloupe jak banan.... diky za pomoc
delal to kubais jen tak na okraj (a dneska ja ) moznosti je vic, ale treba odmastit redidlem, dat zaklad na plasty, na to plnic, na to barvu a bezbarvy lak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 23.03.08 20:20    Předmět: Re: lakyrnickej dotaz Citovat

Dunga napsal:
StyflerZ1 napsal:
chtel bych prestrikat palubni desku a tak nejka bych od vas profesionalu a znalcu v oboru potreboval poradit jak na to? a sundavat ji teda nebudu to se radsi z toho voseru a vse to oblepim Rolling Eyes . zkratka jak nestrikat plast a cim at to trochu vydrzi a vypada.... at se mi to nevoloupe jak banan.... diky za pomoc
delal to kubais jen tak na okraj (a dneska ja ) moznosti je vic, ale treba odmastit redidlem, dat zaklad na plasty, na to plnic, na to barvu a bezbarvy lak...
kurva to je najaky slozity Rolling Eyes musim tam dat plnic zas tak se mi stim srat nechce... Evil or Very Mad a lak taky? Question ... muzes mi to nejak vic zorvest , popsat... nebo tak neco .... Nemas instruktazni video? Question Laughing to bylo bomba..., namas co... Confused no nic tak alespon fotky to uz by snad slo ne? Laughing
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sekec



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1551
Bydliště - POVINNÉ *: Včelná

PříspěvekZaslal: 23.03.08 20:30    Předmět: Re: lakyrnickej dotaz Citovat

Dunga napsal:
StyflerZ1 napsal:
chtel bych prestrikat palubni desku a tak nejka bych od vas profesionalu a znalcu v oboru potreboval poradit jak na to? a sundavat ji teda nebudu to se radsi z toho voseru a vse to oblepim Rolling Eyes . zkratka jak nestrikat plast a cim at to trochu vydrzi a vypada.... at se mi to nevoloupe jak banan.... diky za pomoc
delal to kubais jen tak na okraj (a dneska ja ) moznosti je vic, ale treba odmastit redidlem, dat zaklad na plasty, na to plnic, na to barvu a bezbarvy lak...

tak hod foto ne?
_________________
Škoda Roomster Recaro Edition :-)
Škoda 1000Mb :-)
ex:
Škoda Octavia Combi 1,9TDI RS
VW Golf 3 1,9 Tdi
Renault R19 16V PH 2 5.dv
Renault R 19 16V ph1 chamade
Renault R 19 16V ph1 3.dv
Renault R 19 54 kw 3.dv
Fiat UNO 1,7 D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Tuner



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 390
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava-Zábřeh

PříspěvekZaslal: 23.03.08 21:04    Předmět: Citovat

dunga se asi stydí Laughing jinak základ je to dobře odmastit,pokud to odflákneš,tak to můžeš mít nalakované sebelíp a stejně se to oloupe
_________________
Supra mk3 turbo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 23.03.08 23:01    Předmět: Citovat

Tuner napsal:
dunga se asi stydí Laughing jinak základ je to dobře odmastit,pokud to odflákneš,tak to můžeš mít nalakované sebelíp a stejně se to oloupe
ja se nestydim, ale nemam to jeste hotove Wink a hlavne to ted nemam cim vyfotit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 24.03.08 01:49    Předmět: Citovat

Dunga napsal:
Tuner napsal:
dunga se asi stydí Laughing jinak základ je to dobře odmastit,pokud to odflákneš,tak to můžeš mít nalakované sebelíp a stejně se to oloupe
ja se nestydim, ale nemam to jeste hotove Wink a hlavne to ted nemam cim vyfotit Laughing
chlape tak nekde neco splas na foceni , puc, nebo slohni potrebuju inspiraci... Shocked to video by bylo supr... Wink ...., ale fotky taky skroupu... tak uz fot a posilej jsem hladovej Laughing ... a myslim ze nejsem sam...
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 24.03.08 01:58    Předmět: Citovat

kurva chlapi tady je to pruser tu v tom pojebanym spanelsku nemaj ani podelanej technickej bezin... maj tu jen neco jako aceton, ale trosicku slabsi a nechava to po sobe mapy jsou to ozajstny kokoti vyjebany kokoti... a sorry za ty vulgarismi, jsou na miste jsou to kokoti... ti reknou v obchode s barvama ze to mas odmastit msirkem Question Question Question debyli...
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 24.03.08 09:23    Předmět: Citovat

StyflerZ1 napsal:
chlape tak nekde neco splas na foceni , puc, nebo slohni potrebuju inspiraci... Shocked to video by bylo supr... Wink ...., ale fotky taky skroupu... tak uz fot a posilej jsem hladovej Laughing ... a myslim ze nejsem sam...
jestli moc nespechas a budu mit cas, tak bych to mel mit do nedele hotove (da-li buh i v aute) tak pak ti to klidne bliknu, ted je to v plnici... jen jak to sem dam, tak budou vseci tusit co ted "jezdim"... zatim to tu vi mam pocit 5 lidi Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kody



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 577
Bydliště - POVINNÉ *: Olomouc

PříspěvekZaslal: 24.03.08 10:14    Předmět: Citovat

Cau tak ja si srikal mrizky topeni a popelnik pred 2 tydny a musim se teda pochvalit docela se mi to povedlo jo a zadnej plnic jsem nekupoval koupil jsem zakladovej sprej na plasty a ten je uz i s plnicem ma sedou barvu a kdyz to dobre odmastis tak kreje uz na poprve uplne paradne dnes sem nekam urcite supnu odkaz na rajce kde mam par foto. Wink
_________________
Renault 19-1.7i,66kw,r.v.91
http://kodyr19.rajce.idnes.cz/Muj_srsen/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
winterwolf



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 296
Bydliště - POVINNÉ *: Benešov

PříspěvekZaslal: 24.03.08 19:41    Předmět: Citovat

sehnal jsem specialni sprej na plasty a uz 2 roky v pohode Wink



_________________
Lukáš

ex.R 19 cabrio Ph II 1,7 F3N 66Kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Semtexx
Anonymní





PříspěvekZaslal: 24.03.08 23:05    Předmět: Citovat

to Winterwolf: jo tak tohle je dobry..

Dokud tu nebyl obrazek tak jsem si predstavoval nakou hroznou lesklou palubovku jak z negerskejch klipu nebo filmu vuz. SoulPlane xD

ale neco takovedleho je v poho.. Jen dotaz, napsal jsi specialni sprej na plasty, takže ti odpadlo prehnane odmastovani a striknuti zakladovkou?
Návrat nahoru
Rellik



Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 82
Bydliště - POVINNÉ *: Veletiny

PříspěvekZaslal: 25.03.08 14:35    Předmět: Citovat

Ja si v minulem aute strikal palubovku uplne celou. A nedaval sem zadny zaklad ani lak. Chtelo to jen poradne odmastit redidlem a fiknout sprejem. Uz nevim co to byla za znacka, ale plechovka byla s obrazkem nejake trojkolky a nejakeho naradi. A drzelo, co drzelo, drzi to porad a vubec se to neloupe ani neodira. Tim samym sprejem sem fikl i narazniky a drzi to uplne suprove. Uz sem si vzpomel co to bylo za sprej. Tenhle http://www.motipdupli.cz/article.asp?nArticleID=67&nLanguageID=1 modrý ;) Kamos si fikal cervenym neco podobneho jak je na fotce a taky mu to drzelo. Tak podle me to tak staci... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
winterwolf



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 296
Bydliště - POVINNÉ *: Benešov

PříspěvekZaslal: 25.03.08 16:53    Předmět: Citovat

Semtexx napsal:
to Winterwolf: jo tak tohle je dobry..

Dokud tu nebyl obrazek tak jsem si predstavoval nakou hroznou lesklou palubovku jak z negerskejch klipu nebo filmu vuz. SoulPlane xD

ale neco takovedleho je v poho.. Jen dotaz, napsal jsi specialni sprej na plasty, takže ti odpadlo prehnane odmastovani a striknuti zakladovkou?


Odmasteni probehlo "super cisticem" ( otec to pouziva v praci na cisteni tiskarskych stroju) a zakladem jsem to nestrikal, barva se doslova zazrala do plastu.
_________________
Lukáš

ex.R 19 cabrio Ph II 1,7 F3N 66Kw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Interier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com