Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

13" -> 15" :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 24.10.07 13:47    Předmět: Citovat

Me nabral autobus a šlo to přes pojišťovnu borec si to fotil i s koly a nic mi nerekl ale kdyby nekdo mel problem a zacal se v tom hrabat tak mam problem ja! Je jasne ze kdyz ti kola nesedi dle TP tak mas u bouracky problem (ale neni pravidlem) Laughing
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Mrkwich
Anonymní





PříspěvekZaslal: 24.10.07 14:22    Předmět: Citovat

mirek napsal:
Me nabral autobus a šlo to přes pojišťovnu borec si to fotil i s koly a nic mi nerekl ale kdyby nekdo mel problem a zacal se v tom hrabat tak mam problem ja! Je jasne ze kdyz ti kola nesedi dle TP tak mas u bouracky problem (ale neni pravidlem) Laughing


Tak to si měl docela štěstí, protože si myslim, že každá pojišťovna týhle drobnosti ráda využije
Návrat nahoru
Mrkwich
Anonymní





PříspěvekZaslal: 24.10.07 14:31    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
ja bych ti je pujcil na projeti ale jsi z moc velke dalky


Dík za nabídku Wink Ale je to fakt trošku z ruky...
ale abych si je od někoho pujčil to vůbec neni špatnej nápad Idea
...sem asi nějakej přibržděnej, že mě to nenapadlo
Kámoš má odpovídající rozměr na Astře G. Rozteč je myslím stejná jako u R19, tak to snad nebude dělat neplechu..., tak jestli mi je pujčí, tak to projedu než napadne sníh Razz
Návrat nahoru
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 24.10.07 14:34    Předmět: Citovat

Mrkwich napsal:
Vítek napsal:
ja bych ti je pujcil na projeti ale jsi z moc velke dalky


Dík za nabídku Wink Ale je to fakt trošku z ruky...
ale abych si je od někoho pujčil to vůbec neni špatnej nápad Idea
...sem asi nějakej přibržděnej, že mě to nenapadlo
Kámoš má odpovídající rozměr na Astře G. Rozteč je myslím stejná jako u R19, tak to snad nebude dělat neplechu..., tak jestli mi je pujčí, tak to projedu než napadne sníh Razz

To ale srovnáš jablka s hruškama:-/ chtělo by to odpovídající R19
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mrkwich
Anonymní





PříspěvekZaslal: 24.10.07 14:38    Předmět: Citovat

Kubais napsal:
Mrkwich napsal:
Vítek napsal:
ja bych ti je pujcil na projeti ale jsi z moc velke dalky


Dík za nabídku Wink Ale je to fakt trošku z ruky...
ale abych si je od někoho pujčil to vůbec neni špatnej nápad Idea
...sem asi nějakej přibržděnej, že mě to nenapadlo
Kámoš má odpovídající rozměr na Astře G. Rozteč je myslím stejná jako u R19, tak to snad nebude dělat neplechu..., tak jestli mi je pujčí, tak to projedu než napadne sníh Razz

To ale srovnáš jablka s hruškama:-/ chtělo by to odpovídající R19


Počkej...ted si mě možná špatně pochopil...
Nechci si od něj půjčit na projetí jeho Astru, ale sebrat mu na den ty kola Twisted Evil
Návrat nahoru
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 24.10.07 15:00    Předmět: Citovat

jestli jsou to originali tak maji mensi stredovou diru ale pokud tam ma krouzky no problemo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 24.10.07 15:16    Předmět: Citovat

TO Mrkwič: Už si se byl podívat u vás v Sanatoriu??
Ať víš do čeho jdeš!!
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Mrkwich
Anonymní





PříspěvekZaslal: 24.10.07 15:49    Předmět: Citovat

mirek napsal:
TO Mrkwič: Už si se byl podívat u vás v Sanatoriu??
Ať víš do čeho jdeš!!


Nebyl a doufám, že se tam jen tak nepodívám...

Vitek: Originál Oplácký nejsou určitě...ale mrknu na ně a uvidim
Návrat nahoru
Kubis
Anonymní





PříspěvekZaslal: 02.11.07 18:37    Předmět: Citovat

Marv napsal:
Kua vy ho tady strašíte, jak kdyby si tam chtěl dát min. 18". Já bych se toho vůbec nebál, jezdí na tom kde kdo!


100% Souhlas..
Návrat nahoru
Zapi
Anonymní





PříspěvekZaslal: 04.11.07 10:44    Předmět: Citovat

Nevim, jestli to tu už nezaznělo a taky už je debata někde jinde. Jen sem chtěl taky něco napsat a nechat si to zkritizovat. Z dlouhodobého hlediskabych řekl, že 15 s širšíma gumama má trošku větší valivý odpor. To podle mě ovlivňuje Spotřebu, zrychlení a taky to brždění. Nevim, jak moc výrazně, protože se to teprve chystam zkusit. Je pravda, že budou stabilnější při jízdě. Asi bych si taky dal pozor na hloubku gumy a disku. Zvětšení disku= zmenšení tloušťky gumy. Právě kvůli už někým zmiňovaném obvodu kola. Když se zvětší obvod kola, zvětší se i rychlost. Ovšem neukáže se to na tachometru, takže když si myslíte, že jedete padesát, klidně můžete jet o deset míň nebo víc. Naši mají momentálně stejné disky a menší gumy, tak mají na tachometru 60 a jedou 50. Tim se nejspíš dá zvýšit top speed, ale taky jen do určitých omezení auta. No a teď se do mě puste Wink
Návrat nahoru
Mrkwich
Anonymní





PříspěvekZaslal: 22.11.07 10:31    Předmět: Citovat

Zapi napsal:
Nevim, jestli to tu už nezaznělo a taky už je debata někde jinde. Jen sem chtěl taky něco napsat a nechat si to zkritizovat. Z dlouhodobého hlediskabych řekl, že 15 s širšíma gumama má trošku větší valivý odpor. To podle mě ovlivňuje Spotřebu, zrychlení a taky to brždění. Nevim, jak moc výrazně, protože se to teprve chystam zkusit. Je pravda, že budou stabilnější při jízdě. Asi bych si taky dal pozor na hloubku gumy a disku. Zvětšení disku= zmenšení tloušťky gumy. Právě kvůli už někým zmiňovaném obvodu kola. Když se zvětší obvod kola, zvětší se i rychlost. Ovšem neukáže se to na tachometru, takže když si myslíte, že jedete padesát, klidně můžete jet o deset míň nebo víc. Naši mají momentálně stejné disky a menší gumy, tak mají na tachometru 60 a jedou 50. Tim se nejspíš dá zvýšit top speed, ale taky jen do určitých omezení auta. No a teď se do mě puste Wink


hehe...nikdo se do tebe nepustil, takže všichni souhlasí
Návrat nahoru
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 22.11.07 12:40    Předmět: Citovat

ono sou kola a kola teřba ted sem sundaval z auta 15 exip a ty važily snad 20kilo jedno což autu moc nepomuže .. ja mam na aute 16 alesio myslel sem že sou zbytečne težky ale navaži skoro nic proti tem levnejm 15 ....

jezdim na 195/40r16 asi 2 roky a že by neco odchazelo nebo nadmerne trpelo mi nepřide ..brzdi to dobře zrychlujeto normlane ..proti 14 zimakum je to minimalni rozdil a ani neni moc velkej rozdil v komfortu ..takže 15 bych se vubec nebal ( nakejch lepšich)
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 28.12.07 22:00    Předmět: Citovat

lidi a co 17'' ??? mam jedny prepichovy, kdyz je tam narvu nebudu mi z toho nejakej pruser??? v papirech mam jako alternativku 15'' ale jsou seredny nanich zatim jezdim ... . co policajti u nas, nesezeroume?
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sob007
LOPRAIS


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5122
Bydliště - POVINNÉ *: Skalice [Zn]

PříspěvekZaslal: 28.12.07 22:25    Předmět: Citovat

myslim že policajti asi ne ty vyjou prd co máš v TP akorát před STK bych tam hodil ty co tam patřej. Wink
_________________
Renault 19 RT F3P 1794 65kW(SPI) 1993
Renault 19 16V cabrio ph1

http://sob007.rajce.idnes.cz/
Servisní manuály, Jak na to ......
http://www.edisk.cz/adresar/1de83325b3cdf4b28843e72ae17fa915
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
StyflerZ1



Založen: 15.12.2007
Příspěvky: 301
Bydliště - POVINNÉ *: Alcossebre-Castellon,Espana

PříspěvekZaslal: 28.12.07 22:35    Předmět: Citovat

sob007 napsal:
myslim že policajti asi ne ty vyjou prd co máš v TP akorát před STK bych tam hodil ty co tam patřej. Wink
tak to jo Laughing Laughing Laughing to je super hned jak budu mit prilezitost a bude akce na gumy tak je tam supnu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil tu ve spanelsku co mas na aute a co vypada dost gut tak to je v pohode-dostanes to i bez problemu do papiru, ale jak mas neco ... no zkratka z ceho by pes blil tak proste jsi sponzor mistni dopravni policie( policia trafico )
_________________
Renault19 cabrio 1.8/65kw Je to životní styl.... a tohle '' taky....
Lepsi je bejt mrtvej nez-li druhej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com