Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Najetí na obrubník...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 26.05.08 15:08    Předmět: Re: kolo Citovat

MortE napsal:
mrako napsal:
Tak dneska se mi stalo neco podobneho. Nejakej mamrd jel ve druhym pruhu okolo me a tek nejak predjizdel divne, ze sem myslel ze to do me narazi... tak sem z leknuti to strhnul doprava.. na vobrubnik, ten byl zrovna snad 20 cm vysokej. vysledek.... Guma je potrhana na vnejsi strane, to je na vymenu. A kolo (plechac) je po delce asi 5 cm na tom miste vykously. Je to takovej vobloucek dovnitr a v nejhlubsim zarezu chybi asi tak 0,5 cm. Bude stacit vymena jen gumy, nebo to musi jit pryc cely kolo? Pripadne poradte. Diky moc

Jo a jeste dotaz, mozna blbej. je vzdy nutny mit na jedny naprave kola stejny, stejne sjety.. to znamena kdyz musim vymenit jednu gumu, tak i druhou?



fotky uz sem dal lepsi

pokud ten pleh neháže, tak to nech bejt...gumu zavez do servisu a oni se Ti na to mrknou...
rozhodně si nemysli, že pokud to neutíká,tak je to ok...když Ti v kilu bouchne guma tak je to pěkně v prdeli...

a kdyžtak bych dal určitě na obě strany stejně sjetou...

Ja si prave nemyslim ze je to OK. Ale ta moznost s tou vulkanizaci by se mi libila, aspon bych nemusel menit celou gumu. No uvidim co mi na to reknou. Jde mi hlavne o to kolo. Prislo mi ale ze to jelo ten kus potom docela normalne, takze by s tim kolem nemuselo byt zas tak moc...
Návrat nahoru
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 26.05.08 15:11    Předmět: Citovat

jo, ale někdo to tu psal, tak jenom varuju... Wink
jinak plecháče vydrží docela dost a dou celkem pěkně rovnat, takže si myslim, že to pude...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 26.05.08 15:13    Předmět: Citovat

MortE napsal:
jo, ale někdo to tu psal, tak jenom varuju... Wink
jinak plecháče vydrží docela dost a dou celkem pěkně rovnat, takže si myslim, že to pude...

ja prave nevim, jestli je ta ocel jen srolovana, nebo uplne chybi Rolling Eyes
Návrat nahoru
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 26.05.08 17:44    Předmět: Citovat

s tou vulkanizaci musis ale do poradneho pneuservisu vsude to neumi
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 26.05.08 19:08    Předmět: Citovat

na plecháč se vyser a kup jiný, koupíš klidně i za 300,- a kolik máš vzorku na těch pneu?? třeba se to ani nevyplatí opravovat, a kdyby se podařilo, tak bych to 100% dal na zadní nápravu...
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 26.05.08 21:30    Předmět: Citovat

mirek napsal:
na plecháč se vyser a kup jiný, koupíš klidně i za 300,- a kolik máš vzorku na těch pneu?? třeba se to ani nevyplatí opravovat, a kdyby se podařilo, tak bych to 100% dal na zadní nápravu...

Tak on neni zas tak uplne v prdeli ten plechac abych kupoval jinej. Navic nez ho koupim... to bych si tu musel dat inzerat a cekat az to prijde. A vymenit za rezervu by to taky melo jit ne... plechac musi byt na rezerve stejnej. Jinak vzorek je dobrej, ta pneu neni tak stara, je skoda ji vyhodit. Zitra jdu do pneuservisu, uvidim jak pochodim
Návrat nahoru
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 27.05.08 09:18    Předmět: Citovat

Tak sem byl rano v pneuservisu. Koukli na plechac, rikaji ze je v pohode, ze se s tim da dal jezdit. A co se gumy tyka, ze prej je to spis na novou, ze slepit by se to dalo, ale prej to moc nedoporucujou, pac to bylo trhly az na draty dovnitr. tak mi nabidl zanovni gumy, nebyly uplne novy, ale vypadaji vcelku dobre, 450 za jednu. Takze sem platil celkem presne litr za 2 gumy a vsechnu praci. Tak nakonec to neni tak zly.
Návrat nahoru
MortE
Moderátor


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 3623
Bydliště - POVINNÉ *: BRNO

PříspěvekZaslal: 27.05.08 12:45    Předmět: Citovat

mrako napsal:
Tak sem byl rano v pneuservisu. Koukli na plechac, rikaji ze je v pohode, ze se s tim da dal jezdit. A co se gumy tyka, ze prej je to spis na novou, ze slepit by se to dalo, ale prej to moc nedoporucujou, pac to bylo trhly az na draty dovnitr. tak mi nabidl zanovni gumy, nebyly uplne novy, ale vypadaji vcelku dobre, 450 za jednu. Takze sem platil celkem presne litr za 2 gumy a vsechnu praci. Tak nakonec to neni tak zly.

tak to je hodně pěkná cena... Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 27.05.08 14:58    Předmět: Citovat

MortE napsal:
mrako napsal:
Tak sem byl rano v pneuservisu. Koukli na plechac, rikaji ze je v pohode, ze se s tim da dal jezdit. A co se gumy tyka, ze prej je to spis na novou, ze slepit by se to dalo, ale prej to moc nedoporucujou, pac to bylo trhly az na draty dovnitr. tak mi nabidl zanovni gumy, nebyly uplne novy, ale vypadaji vcelku dobre, 450 za jednu. Takze sem platil celkem presne litr za 2 gumy a vsechnu praci. Tak nakonec to neni tak zly.

tak to je hodně pěkná cena... Very Happy


Jojo, neni to hrozny, sice to byl litr, kterej nebyl planovanej, ale aspon mam dve zanovni gumy matador. pro plzensky, pneu Hajek...
Návrat nahoru
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 28.05.08 17:11    Předmět: Citovat

Tak po dvou dnech trocha jezdeni, jsem zjistil, ze rencek "kulha". prijde mi jako kdyby to hazelo nahoru a dolu s autem prave v miste predniho pravyho kola... v miste najezdu na vobrubnik. neni to nejak extra, ale je to zmena, ktera mi vadi, pred tim to urcite nedelal. myslite ze to muze byt v tlumici, pruzine, nebo to muze byt neco jinyho. nemohlo dojit k hnuti s celou napravou? nemate nekdo podobnou zkusenost?
Návrat nahoru
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 28.05.08 18:26    Předmět: Citovat

mrako napsal:
Tak po dvou dnech trocha jezdeni, jsem zjistil, ze rencek "kulha". prijde mi jako kdyby to hazelo nahoru a dolu s autem prave v miste predniho pravyho kola... v miste najezdu na vobrubnik. neni to nejak extra, ale je to zmena, ktera mi vadi, pred tim to urcite nedelal. myslite ze to muze byt v tlumici, pruzine, nebo to muze byt neco jinyho. nemohlo dojit k hnuti s celou napravou? nemate nekdo podobnou zkusenost?
no mohla se zohnout napravnice nebo rameno poloose se taky muze neco stat...chce to sundat kolo nabo kouknout zespodu a zjistit to....
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 28.05.08 18:31    Předmět: Citovat

a nebo to taky muzou delat ty nove stare pneumatiky
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 28.05.08 19:05    Předmět: Citovat

Rosta napsal:
a nebo to taky muzou delat ty nove stare pneumatiky

Ale ze by zrovna ta prava
Návrat nahoru
Rosta



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7427
Bydliště - POVINNÉ *: Dolni Domaslavice

PříspěvekZaslal: 28.05.08 19:09    Předmět: Citovat

skus je i s kolama mezi sebou prehodit
_________________
R19 Ph2 1,4e - minulost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mrako
Anonymní





PříspěvekZaslal: 28.05.08 19:30    Předmět: Citovat

Rosta napsal:
skus je i s kolama mezi sebou prehodit

To bych mozna mohl. Jinak myslite, ze s kostrou by to nic udelat nemelo.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com