Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

R19 světla s funkcí Follow me home?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Elektrika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
no_way77



Založen: 5.5.2009
Příspěvky: 6
Bydliště - POVINNÉ *: Trutnov

PříspěvekZaslal: 28.09.14 19:12    Předmět: R19 světla s funkcí Follow me home? Citovat

Po pár letech jsem se vrátil k R19, konkrétně se jedná o Ph2, 1994, motor F3PN760, včera jsem koupil a večer s ním přijel domů a překvapilo mě, že mi zůstaly svítit potkávačky i po vypnutí světel. Zhasly po zamknutí dveří, čili se to jeví jako by světla měly funkci follow me home. Dneska jsem se snažil tomu trošku přijít na kloub, opět jsem přijel domů až za tmy, ale tentokrát světla normálně zhasly po vypnutí spínačem. Nicméně jsem zjistil, že stačí "probliknout" páčkou a potkávačky se rozsvítí a zhasnou po pár vteřinách (anebo taky nezhasnou a musím odpojit baterku Sad ). Čili mě zajímá, jestli R19 touhle funkcí disponuje nebo je to nějaká chyba (protože jak známo, zejména v elektrice, může některá z pokročilejších funkcí, které má konkurence, u francouzského auta znamenat chybu Very Happy). Předem dík za poznatky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hynek



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 10936
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 28.09.14 19:27    Předmět: Citovat

Tipuji to na vyčvachanou a doví co ještě páčku na světla. Vyměnit Exclamation
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHAMELEON



Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 3832
Bydliště - POVINNÉ *: ČR-Vysočina

PříspěvekZaslal: 28.09.14 19:39    Předmět: Citovat

Jak píše Hynek, vyměnit páčků ovládání světel, většinou jsou vypálené kontakty a unavené pružinky, přeci jen jde tady plnej proud - absence relátek Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
no_way77



Založen: 5.5.2009
Příspěvky: 6
Bydliště - POVINNÉ *: Trutnov

PříspěvekZaslal: 28.09.14 20:13    Předmět: Citovat

Jo pánové, díky, páčku určitě zkontroluju, dokonce si myslím, že mám někde i jednu náhradní. Každopádně zítra za světla to ještě s měřákem prozkoumám, protože za normálních okolností (teda za jízdy atd.) se přepínání světel chová naprosto standardně, nic nenasvědčuje tomu, že by se lepily kontakty atd. Ještě poreferuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com