Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

45.SRAZ RENAULT CLUBU PRAHA 23.5. -25.5.2014 V MĚCHENICÍCH
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HOnza_UL



Založen: 28.1.2012
Příspěvky: 212
Bydliště - POVINNÉ *: Tlustice

PříspěvekZaslal: 19.05.14 17:41    Předmět: 45.SRAZ RENAULT CLUBU PRAHA 23.5. -25.5.2014 V MĚCHENICÍCH Citovat

Ahoj pojedete nekdo ? Ja planuju sobotni ucast aspon kabrem ... Wink

Vice info:
http://www.renaultclubpraha.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=1066
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 19.05.14 17:52    Předmět: Citovat

tj vole renault club, renault club praha, renault car club .. uz docela zavadejici si myslim
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOnza_UL



Založen: 28.1.2012
Příspěvky: 212
Bydliště - POVINNÉ *: Tlustice

PříspěvekZaslal: 19.05.14 18:07    Předmět: Citovat

tak rekneme ze tenhle je asi original Laughing pokud sem pochopil spravne od nej sou odvozeny ostatni - ja s tou akci mam spolecnyho asi tolik ze znam par lidi a proste se za nima jedu podivat ... tak me napadlo to hodit i sem kdyby to nekdoho zaujalo trebas Wink
btw kdyby svet byl idealni tak jezdim na srazy klubu: 19, 5, safrane, RCCR, RCP, RCC a RCC-slovaci Laughing ale spousta prace + malo casu mi toho moc nedovoli Rolling Eyes
navic vedle v tematu se nekdo prazskej chtel schazet proto me to mozna napadlo sem hodit Idea
samozrejme to neni jedinej sraz co se tenhle vikend kona jenom tenhle je pro me bliz ... viz: http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=23&t=73613
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivon



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2114
Bydliště - POVINNÉ *: Nový Bor

PříspěvekZaslal: 19.05.14 18:44    Předmět: Citovat

No nevim, maj tam asi 6 prispevku od prosince, zadny pocet ucastniku...?
Nicmene vic znamych mam v Laguna Clubu, ktery ma v ten samy vikend sraz v Doksech-Machovo jezero, tedy 25 km...
Takze jedu na sobotu urcite tam ;)
_________________
ex: 6 x R19 a pak různě samé Rencky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel V



Založen: 25.7.2013
Příspěvky: 118
Bydliště - POVINNÉ *: Kolín

PříspěvekZaslal: 29.05.14 08:04    Předmět: Citovat

pokud nebude adminovi nebo moderátorům vadit, dovolím si o malé OT Arrow

Jestli mohu, zasvětím vás do podrobností jednotlivých Renault klubů v ČR. Předem upozorňuji, že se moje informace mohou lišit a nevím, zda je vše tak, jak se mě podařilo nebo nepodařilo zjistit, případně mě prosím opravte nebo doplňte. Rozhodně nechci nikoho tímto příspěvkem jakkoli naštvat Exclamation Historie Renault klubů sahá až do 50 let 20 století. Tehdy se motoristické kluby sdružovali pod Svazarmem. První oficielně založeným lokálním klubem byl Renault klub Praha. Postupem času v Československu začalo přibývat mnoho dalších oficielních lokálních klubů. Dohledal jsem například Renault klub Brno, Liberec, Plzeň,Tábor,Bratislava,Pardubice, České Budějovice a další. Ke konci 80 let a hlavně počátkem 90 let velice rychle všechny tyto lokální Renault kluby zanikly. Jediný, který se udržel do dalších let byl Renault klub Praha. od poloviny 90 let hlavně díky internetu začali vznikat nové, tentokrát již ne lokálně zaměřené,ale typově zaměřené " Renault kluby a spolky ". Například "Renault klub ČR/SR,Twingo klub, R21 klub, Megane klub, Renault 5 klub,Renault sport klub, Laguna klub, Safrane klub, R19 klub,Scenic spolek " a nevím, jestli jsem na nějaký zapomenul, případně se omlouvám. Napsal jsem je schválně do uvozovek Exclamation Nevím jestli všechny, ale většina těchto klubů žádným klubem nejsou, nemají žádnou právní subjektivitu, nemají žádné stanovy, členové nevolí pravidelně vedení a předsedy, nejsou přihlášené na finančních úřadech, nejsou registrované ve státní správě a proto oficielně ani nemůžou existovat. Před dvěma roky byl založen asi poslední klub s názvem Renault Car Club. Tento klub je oficielně registrovaný u ministerstva vnitra a má všechny právní náležitosti.

A pokud se zdá někomu, že je v ČR ( oficielně 2, neoficielně cca 12 ) klubů hodně, tak mě se to rozhodně mnoho nezdá. Pokud by tu byl jen jeden klub, jeden nebo dva srazy, které by byly opakující se a stejné, domnívám se, že by postupem času většinu lidí omrzelo, okoukalo a podobně a už by na další srazy nejezdilo. Čím více akcí,srazů atd od více " klubů " je, tím více si mohou lidé vybrat a zažít příjemné,ale i nepříjemné zážitky. Jen pro porovnání. V 85 miliónovém Německu je oficielně registrovaných cca 80 Renault klubů, ve Francii asi 30, Španělsko asi 10, Itálie 6 ....
_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 29.05.14 08:35    Předmět: Citovat

Patrně mi uniká záměr a smysl tohoto příspěvku plného domněnek Confused

Ano náš klub není jeden z těch oficiálních s právní subjektivitou a nejsme tedy ani přihlášeni na finančním úřadě i když jsme i tuto variantu řešili a došlo se k názoru, že by nám to nic dobrého nepřineslo. Jsme tu stabilně přes deset let tak o nás prosím nemluv jako o neexistujících... Náš klub není nijak výdělečný a řekl bych, že je náš klub všeobecně vnímán jako silný a stále fungující na což jsme patřičně hrdí. Nemůžeme tedy existovat?
S tímto prosím opatrně. Věřím, že to od Tebe nebylo myšleno nijak zle ale zní to trošku divně...

A teď prosím vysvětlení čím jste víc klub... Registrací? Účetnictvím? Počtem členů? Počtem účastníků srazů?


Martin "Boris" Boreš
Admin

_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Pavel V



Založen: 25.7.2013
Příspěvky: 118
Bydliště - POVINNÉ *: Kolín

PříspěvekZaslal: 29.05.14 08:42    Předmět: Citovat

Asi jsem se špatně vyjádřil, jak jsem psal na začátku, nechci se kohokoli dotknout ! Chtěl jsem spíš napsat k té historii klubů v ČR, a přitom jsem napsal něco o klubech, který jsou evidované, tak jak psal Honza v předešlém příspěvku, že je jeden klub originální a ostatní od něj odvozené. Tak jsem to napsal jinak.

Jste klubem tak jako všechny ostatní. Nevím, jestli je nějaký klub výdělečný nebo ne. Prostě jsem to rozdělil ještě na oficielní a neoficielní kluby a rozhodně jsem nechtěl žádný nijak ve zlém poškodit, chtěl jsem uvézt rozdíl. Klub dělají klubem hlavně členové. Nezáleží na tom, kolik jich kde je, jaké mají auta,ale záleží podle mě na spokojenosti jeho členů. A to ve vašem klubu nepochybně spokojený členi jsou, což vám i ostatním klubům spokojené členy přeji Smile
_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 29.05.14 11:14    Předmět: Citovat

Pavel V napsal:
Asi jsem se špatně vyjádřil, jak jsem psal na začátku, nechci se kohokoli dotknout ! Chtěl jsem spíš napsat k té historii klubů v ČR, a přitom jsem napsal něco o klubech, který jsou evidované, tak jak psal Honza v předešlém příspěvku, že je jeden klub originální a ostatní od něj odvozené. Tak jsem to napsal jinak.

Jste klubem tak jako všechny ostatní. Nevím, jestli je nějaký klub výdělečný nebo ne. Prostě jsem to rozdělil ještě na oficielní a neoficielní kluby a rozhodně jsem nechtěl žádný nijak ve zlém poškodit, chtěl jsem uvézt rozdíl. Klub dělají klubem hlavně členové. Nezáleží na tom, kolik jich kde je, jaké mají auta,ale záleží podle mě na spokojenosti jeho členů. A to ve vašem klubu nepochybně spokojený členi jsou, což vám i ostatním klubům spokojené členy přeji Smile


Ok teď už chápu a myslel jsem si, že to tak i bylo myšleno původně ale opravdu to nebylo úplně šťastně napsané Wink

Jinak s tím co jsi teď napsal lze jen souhlasit Cool

Omlouvám se, že jsem se takto ozval ale také to nebylo myšleno nijak špatně Wink
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Pavel V



Založen: 25.7.2013
Příspěvky: 118
Bydliště - POVINNÉ *: Kolín

PříspěvekZaslal: 29.05.14 11:37    Předmět: Citovat

Nemusíš se omlouvat, Důležité je a jsem rád, že si lidi dokážou vysvětlit a pochopit, co kdo čím jak myslel. Nejsem dobrý spisovatel a ne vždy v ostatní pochopí jak to ten druhý myslel.
_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
beda



Založen: 15.11.2008
Příspěvky: 3330
Bydliště - POVINNÉ *: Rožnov p. R./Brno

PříspěvekZaslal: 29.05.14 13:15    Předmět: Citovat

to bude tím, že jsou tady benevolentní pravidla Very Happy
_________________
www.89buildesign.cz www.levne-projekty.cz www.3dvize.cz - Projekční kancelář, vizualizace atd.

Auto : Volvo V70, D5 Ocean Race
Moto : Suzuki Bandit 600 N, Aprilia RSV Tuono, Amperia Caf e, Aprilia RS 125 Extrema :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubais
Zoofil


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 7176
Bydliště - POVINNÉ *: Drsný kraj,drsní lidé-Bruntál

PříspěvekZaslal: 29.05.14 20:57    Předmět: Citovat

No už sem chtěl být vulgární a napsat co je to za píííčovinu,ale takový já nejsem. Takle si to škatulkovat není košér, kdyby tu kdokoliv nechtěl být tak tu není. Nazvat nás neoficiálním neexistujícím, to je jako by si napsal marvovi, že má malé péro !
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 29.05.14 21:19    Předmět: Citovat

Kubais napsal:
No už sem chtěl být vulgární a napsat co je to za píííčovinu,ale takový já nejsem. Takle si to škatulkovat není košér, kdyby tu kdokoliv nechtěl být tak tu není. Nazvat nás neoficiálním neexistujícím, to je jako by si napsal marvovi, že má malé péro !

Ale on má malé péro... alespoň tak jsi to Kubais křičíval na srazech ze spaní Very Happy
_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz


Naposledy upravil Boris dne 30.05.14 08:23, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
Osly



Založen: 5.4.2011
Příspěvky: 5653
Bydliště - POVINNÉ *: Loučná nad Desnou okr. Šumperk

PříspěvekZaslal: 29.05.14 21:55    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
_________________
Clio III ph2 Grandtour 94kw 09
R19 PH2 81kw 94 - Baccara - In progress

R19 PH2 81kw 95 - Baccara - sold
R19 PH1 54kw 92 - sold
Šáde 120 (sešrotovaná)

www.osly.rajce.idnes.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oto911



Založen: 25.10.2012
Příspěvky: 357
Bydliště - POVINNÉ *: Bratislava / Senec

PříspěvekZaslal: 30.05.14 13:13    Předmět: Citovat


_________________
http://oto911.rajce.idnes.cz/Renault_19/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Víťa



Založen: 11.7.2009
Příspěvky: 3105
Bydliště - POVINNÉ *: Krnov, Bola, Opa, Ova a tak...

PříspěvekZaslal: 30.05.14 13:27    Předmět: Citovat

Malé péro Laughing Jinak mě pobavilo, když mi pár "zkušených" VWčkářů říká, jak je R19 fórum rychlé v reakcích na otázky, že to je nejrychleji fungující fórum v ČR Laughing
_________________
No mainstream, just French...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com