Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

3D folie

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
strouhalik



Založen: 4.3.2013
Příspěvky: 27
Bydliště - POVINNÉ *: tovacov

PříspěvekZaslal: 09.05.14 12:38    Předmět: 3D folie Citovat

Pfrosím vás má někdo zkušenoisti s těma karbonovyma foliema? nedávno semi stala nehoda někdo do mě nacouval s vozíkem a promáškl mi kapotu trošku sice, ale už se odlepila barva..a za chvilku to pujde do kytek..lakovat to nebudu..to bych netrefil stejnou barvu, takže mě napadá, buď sehnat kapotu(červená vínová metla) nebo to prostě zakitovat a plácnout na u´´tu kapotu tu 3D černou folii. Tak se ptám jesli s tím má někdo zkušenost popřípadě jak těžce se shání kapota téhle barvy (ve slušném stavu). děkuji a oak abych nezakládal další téma..tak bych se chtěl zeptat na sedačky..alespoň přední..jsou strašně měké..jak to vyřešit..jestli jsou všechny tak měký a nebo mám všechny proseděný(což se mi nezdá) popřipadě jak to řešit kdybych chtěl tvrdší..jestli pasují třeba z megana nebo tak. děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dunga



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 4073
Bydliště - POVINNÉ *: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 09.05.14 15:18    Předmět: Citovat

I z 16v jsou dost měkké, je to holt poplatné svému věku a tehdejší francouzské produkci. Kapotu jsem tím nelepil, jen noťas jsem si tím balil, protože jsem hovado a se vším mlátím a padá mi a docela se s tím dobře dělá, ale na druhou stranu, na rožcích to nijak velkolepě nedrží... Kapota by mohla být ok... Taky jsem nad tím uvažoval na 19ku mladé, ale pak byla ta nová na kelly Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Jinak kapota z jiného rencka tě vyjde co kvalitní fólie, tak bych to možná nekombinoval a dal jinou, nebo (a to je podle mě u těchhle pekáčů ideální/už fuk) bych to opravil a stříkl barvou +-autobus, žádnou parádu už s tím stejně nenaděláš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com