Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stroboskop
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Geoorg
Anonymní





PříspěvekZaslal: 07.03.08 14:25    Předmět: Stroboskop Citovat

Zdravím,chtěl bych se zeptat jestli někdo máte na svím autě ve světlech stroboskopy.Jak to funguje a jak to máte zapojený?A jakou značku mám koupit nebo nějaké rady ohledně toho.Díkec Idea
Návrat nahoru
Ufas



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 2995
Bydliště - POVINNÉ *: Bechyně

PříspěvekZaslal: 07.03.08 14:27    Předmět: Citovat

moje rada... ser na to... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vítek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 1483
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 07.03.08 15:07    Předmět: Citovat

ja ho mam ale ne ve svetlech nacpal jsem to pod nohy nepouzivam to je to nanic ale dostal jsem ho zadara tak jsem to chtel vyzkouset jinak jsem to napych na draty od zapalovace a pridal jeste vipinac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radecek7



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 5176
Bydliště - POVINNÉ *: Brno-Vlezprdelkov

PříspěvekZaslal: 07.03.08 15:21    Předmět: Citovat

Vítek napsal:
ja ho mam ale ne ve svetlech nacpal jsem to pod nohy nepouzivam to je to nanic ale dostal jsem ho zadara tak jsem to chtel vyzkouset jinak jsem to napych na draty od zapalovace a pridal jeste vipinac
a stejne ti to nefunguje....
_________________
BMW E36 CABRIO:)
Renault 19 16v PH1
Volvo V70 2.5 TDI rakev
VW Golf Cabrio III dostala moje draha:)
Felda pracant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
mckoci



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 6584
Bydliště - POVINNÉ *: Pardubice

PříspěvekZaslal: 07.03.08 15:39    Předmět: Citovat

to sem mel asi kdyz mi bylo 18 nebo 19...pak jsem to odstrihl a stejne sem se to docela bal pouzivat...je to hodne napadny kdyz to blika a pak kolem toho projde nejakej jouda a rejp klicem do laku..
_________________
´91 19 16V ph.1 [ F7R 700 & JC5 014 inside ]
´98 Laguna I ph.2 [ 2.0 16V 102kW ]
´07 Outback 3.0R H6 [ EZ30 AT 180kW, 4x4 ]
´06 W251 R Classe 320CDI [ 4Matic, AT, 165kW ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 07.03.08 15:42    Předmět: Citovat

jo a kamoš to má na ventu a jak se jednou zničehonic objevil zamnou v noci na cestě tak to na mě spustil a já malem skončil mezi haluzema, páč jsem se lekl, že to jsou Benga!! On je měl totiž modré a v parkovačkách a já se lekl... Laughing
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
giff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 239
Bydliště - POVINNÉ *: metylovice

PříspěvekZaslal: 07.03.08 17:03    Předmět: Citovat

čau ja mam strobače v mlhovkach a večer to vypada luxusne mam tam modre a ještě mám modre diodove obrysovky tak když to večer zapnu tak luxus. červeny + sem přivedl od baterky a do středoveho panelu sem si dal vypinač, kostru - si už hodíš kam chceš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 07.03.08 17:21    Předmět: Citovat

giff napsal:
čau ja mam strobače v mlhovkach a večer to vypada luxusne mam tam modre a ještě mám modre diodove obrysovky tak když to večer zapnu tak luxus. červeny + sem přivedl od baterky a do středoveho panelu sem si dal vypinač, kostru - si už hodíš kam chceš

a pojistku máš kde?
_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
giff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 239
Bydliště - POVINNÉ *: metylovice

PříspěvekZaslal: 07.03.08 17:23    Předmět: Citovat

na + ,takovy ten maly žolík na tu sklenenou pojistku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r0mik



Založen: 13.10.2007
Příspěvky: 651
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 07.03.08 17:50    Předmět: Citovat

strobace mam v focusu dane misto blinkru v narazniku, dva tydny fungovaly, tak jsem jak malej blikal, pak prestaly fakcit (cena 250,- --> shity X-tune tuším). stejne to clovek nevyuzije, a je to proti predpisum za jizdy pouzivat..... kazdopadne u me pujdou ven.. Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 07.03.08 18:06    Předmět: Citovat

mirek napsal:
jo a kamoš to má na ventu a jak se jednou zničehonic objevil zamnou v noci na cestě tak to na mě spustil a já malem skončil mezi haluzema, páč jsem se lekl, že to jsou Benga!! On je měl totiž modré a v parkovačkách a já se lekl... Laughing


prave proto se nesmi použivat a poliši te za ne milujou Smile
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
giff



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 239
Bydliště - POVINNÉ *: metylovice

PříspěvekZaslal: 07.03.08 19:08    Předmět: Citovat

je to blbost no používal sem to první tyden a pak me to přestalo bavit ale je to pekne... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzuchla
Anonymní





PříspěvekZaslal: 08.03.08 16:21    Předmět: Citovat

dej si to do mlhovek vypada to fakt pěkně měl jsem to ve fačku (stroboskopy ve světleh i mlhovkach )ale ted už bych to do světel nedal ne fakt světla si nekurvi dej to do mlhovek pokud nějake maš ,sice to použiješ jednou za uhersky rok ,my to třeba použivame když nas jede tak 20 aut na vyjiždku přes vesnice nebo do ostravy to štubi jen čiumi ale netroufnou si protože je nas moc a každy by jim ujel Laughing Laughing
Návrat nahoru
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 08.03.08 18:58    Předmět: Citovat

Dzuchla napsal:
dej si to do mlhovek vypada to fakt pěkně měl jsem to ve fačku (stroboskopy ve světleh i mlhovkach )ale ted už bych to do světel nedal ne fakt světla si nekurvi dej to do mlhovek pokud nějake maš ,sice to použiješ jednou za uhersky rok ,my to třeba použivame když nas jede tak 20 aut na vyjiždku přes vesnice nebo do ostravy to štubi jen čiumi ale netroufnou si protože je nas moc a každy by jim ujel Laughing Laughing


che che se do Ostravy odvážíte, jen když vás je dvacet?
Asi aby jste nezabloudili?!?..

_________________
Levné nové náhradní díly http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?p=246432#246432
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Morris



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 440
Bydliště - POVINNÉ *: Letovice

PříspěvekZaslal: 10.03.08 18:12    Předmět: Citovat

strobáče má švagřík , já bych si je taky pořídil ale do mlhovek , až bude cash .. Je to masakr , bliká to jak sviň , uplně brutálně to oslní , má to několik režimů . A když potřebujete večer aby vám někdo uhnul tak to je super věc , všici si myslí že sou to fízli když se to na ně pustí zezadu Laughing http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feMenu=product&prodSelected=11721 něco takovýho , myslím že je to přímo ono :-)
_________________
R19- red ph1 16V 3dv. ať odpočívá v pokoji.
R19- red ph1 16V 5dv. ať odpočívá v pokoji.
R19- black ph2 16V 5dv. byl moj mazel-prodán
VW- golf IV 1.9Tdi :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com