Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ŽELEZNÉ HORY-Chotěboř-16-18.5.2014.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BOBES
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 1408
Bydliště - POVINNÉ *: SEMILY

PříspěvekZaslal: 20.05.14 11:08    Předmět: Citovat

glittermann napsal:
Boris napsal:
PETIN napsal:
Boris napsal:
Rád bych podotknul, že mluvit už dnes o příště je předčasné
Netušim proč předčasné,příští ročník rozhodně proběhne Wink

A jsme opět u toho... ano uděláme si každý svůj sraz pěkně víkend po víkendu...

Tohle už nemám chuť řešit Evil or Very Mad


a ty se divíš? když umíte akorát kritizovat? Johnymu jste Olešku vždy taky jen zkritizovali a vykašlal se na to...každej to nemusí dělat pořád dokola jako vy!!! pojal to jinak, předem nás na to upozornil tak co řešíte? měli jste zůstat doma a ne to tady takhle veřejně ted kritizovat, myslíte si že je to Petinovi příjemné? zamyslete se nad sebou!!!


Jen tak mezi námi, Oleška byla velmi dobrá!!! Johny jen teď neměl čas ji organizovat! Ale to je jen můj názor. Já se netajil tím, že srazy bez programu mě moc nebaví a napsal jsem to již před srazem. Skusil jsem a potvrdil si to. Nikoho nekritizuji! Napsal jsem jen svůj názor. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 20.05.14 11:10    Předmět: Citovat

Frenky byl na sraze taky? A dokonce jako organizátor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Frenky



Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 475
Bydliště - POVINNÉ *: Rajhrad

PříspěvekZaslal: 20.05.14 11:13    Předmět: Citovat

Já nebyl protože bylo nepojídný auto ale ano pomáhal jsem mu to vymýšlet. Něco se ti nezdá Mirečku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 20.05.14 13:17    Předmět: Citovat

Jste jak malé děti co se hádaj na písečku kdo znova a opět postavil lepší bábovku z kyblíku. Tohle se tady dje odjakživa tomu, co zorganizuje nový, jiný sraz. Já nikdy nebyl proti aby srazů bylo více ale s tím, že to nebudou oficiální srazy klubu. Těch srazů mimo může být klidně více, né každý má příležitost být alespoň na těch oficiálních, takže mít příležitost vidět tady tuhle bandu tupců, ožralů a zvrhlíků jindy by bylo fajn Laughing
Takže se už přestaňte hádat jak malé děti, dík Wink
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 16115
Bydliště - POVINNÉ *: Ostrava

PříspěvekZaslal: 20.05.14 13:39    Předmět: Citovat

Frenky napsal:
Já nebyl protože bylo nepojídný auto ale ano pomáhal jsem mu to vymýšlet. Něco se ti nezdá Mirečku?


Neříkej mi Mirečku ty ocásku, jen jsem za celý víkend nezaregistroval že si tam byl, proto jsem se ptal. Je mi jedno kdo to organizoval když nic krom aut zorganizováno nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger Skype Name
PETIN



Založen: 17.9.2010
Příspěvky: 7471
Bydliště - POVINNÉ *: Chotěboř

PříspěvekZaslal: 20.05.14 16:41    Předmět: Citovat

Frenky bud tý dobroty a neser se do toho.Srazu jsi obětoval dohromady ani ne hodinu tak drž hubu Exclamation Exclamation Exclamation Jinak,díky glittermanne,máme na to stejnej názor...
Nepotřebujeme deset srazů za rok,to je blbost,nikdo by nepřijel.Ostatní už zde bylo mnohokrát řečeno,takže tečka.
Díky že jste přijeli,moc si toho vážím přátelé. PETIN
_________________
EX Chamade PH2 16v-92
+Chrysler Town and Country 3,8V6 4x4-97
+Jaguar Daimler Six-91
+Jaguar XJR6(x300)-95
+Peugeot 307 3D HDI-04
PETIN 721 686 734
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBES
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 1408
Bydliště - POVINNÉ *: SEMILY

PříspěvekZaslal: 20.05.14 17:51    Předmět: Citovat

PETIN napsal:
Frenky bud tý dobroty a neser se do toho.Srazu jsi obětoval dohromady ani ne hodinu tak drž hubu Exclamation Exclamation Exclamation Jinak,díky glittermanne,máme na to stejnej názor...
Nepotřebujeme deset srazů za rok,to je blbost,nikdo by nepřijel.Ostatní už zde bylo mnohokrát řečeno,takže tečka.
Díky že jste přijeli,moc si toho vážím přátelé. PETIN


Prosím nehádejte se! Každý kdo něco zorganizuje si zaslouží obdiv a každý to děla podle svého nejlepšího vědomí a svědomí! Sdělte svůj názor a HOVG Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 20.05.14 18:37    Předmět: Citovat

no netušil jsem že když v sobotu řeknu něco nahlas mezi masem a Petinem tak se to tu takhle rozjede. Laughing
no co říct, Petin už ví kde se stala chyba.
Páteční program byla klasika, tváře které kdykoliv rád uvidím a popiji s nima. sobotní dopolední program byl super, svezení takovýmy autama tu opravdu ještě nebylo, navíc v takovém počtu a takovými cestami necestami.(pro pamětníky, na morávce bylo i clio sport z renaultu k dispozici a ještě něco, nevím už co, tenkrát svezení nikdo nevyužil.)
Odpolední nic nedělání a zahálení šlo vyřešit jednoduchým zpusobem a to říct jen lidem že tam a tam je nějaká zajímavost kam se muže podniknout výlet, ovšem zcela nepovinně. veliká škoda byla že Petinovy utekla trošku ta vudčí osobnost a že nás ovečky blbečky nedokázal trošku nasměrovat a vodit. i přes malé upozornění že by to chtělo lidem něco málo říct k programu se stejně nic nestalo.... no vlastně stalo... Laughing Laughing a to jsem jen lapal po dechu a šel do mrákot.
počasí nikdo neovlivní ale nejen na olešce bylo dokázáno že přes nepřízen počasí se dá lehce přenést.
já bych to už moc nerozmazával, vyměnil jsem si s Petinem několik SZ s Borískem několikrát telefonoval.
Shrnul bych to asi takhle, že za mě nebude podpora pro další Petinuv sraz jakož to OFICIÁLNÍ. Neoficiálních pokecu si muže pořádat kdo chce v jakémkoliv počtu. Pak ale by jste se měli podívat dopředu a zamyslet se nad tím jak dlouho vás to bude bavit jezdit na srazy jen chlastat.
R19 srazy byli odjak živa o pohodě, přátelích, pokecu, chlastu(kdysi dávno šukání) a hlavně o nabitém programu který se potažmo vztahuje na celovíkendové ježdění autama.
Na některé výroky některých členu zde v diskuzi nebudu radši reagovat, asi by mi praskla cévka....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pivinek



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 3024
Bydliště - POVINNÉ *: na pivu v Čermné

PříspěvekZaslal: 20.05.14 20:29    Předmět: Citovat

a tahal bys nohu
_________________
Renault 19 - 2.0 16V - phI Cœur de l'champion suisse
r.v. - 1991, 3dvířko...
-> http://www.pivinek.rajce.idnes.cz/Ventil_-_2017/
http://www.renault19.cz/forum/viewtopic.php?t=9477
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
GT
KoTaSs


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 1815
Bydliště - POVINNÉ *: Vyškov na Moravě

PříspěvekZaslal: 20.05.14 20:30    Předmět: Citovat

Howgh je tusim s w..Bobesku. :-D

+ zazemi..super camp, dobry ceny, snidane
+ predvadecka, svezeni v Dusterovi
+ ziva hudba v sobotu vecer :-)

- chybely informace
- chybel program
- kdyz chtel Petin lidi vyhnat na spanilku, nekdo rekl, ze nezajem a nejelo se...
- byli jsme krom patecniho vecera rozstrkani po skupinkach vsude mozne, pritom prostory byly dostatecny

Bez debat je ORGANIZACE srazu makacka a idealne se srazy delaji ve vice lidech..kazdej je dobrej na neco.
Ocekavani od Chotebore bylo za me urcite vetsi i z toho duvodu, ze Petin par srazu objel jako ucastnik a mohl mit predstavu o tom, co asi lidi chteji. Nemluvim o programu, jen o organizaci a informacich.

Netreba tady hrotit emoce, kazdej jsme nejak zacinal, pokud se do budoucna pouci z chyb, mohl by z toho byt pekny srazek.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETIN



Založen: 17.9.2010
Příspěvky: 7471
Bydliště - POVINNÉ *: Chotěboř

PříspěvekZaslal: 20.05.14 20:37    Předmět: Citovat

GT napsal:
Howgh je tusim s w..Bobesku. :-D

+ zazemi..super camp, dobry ceny, snidane
+ predvadecka, svezeni v Dusterovi
+ ziva hudba v sobotu vecer :-)

- chybely informace
- chybel program
- kdyz chtel Petin lidi vyhnat na spanilku, nekdo rekl, ze nezajem a nejelo se...
- byli jsme krom patecniho vecera rozstrkani po skupinkach vsude mozne, pritom prostory byly dostatecny

Bez debat je ORGANIZACE srazu makacka a idealne se srazy delaji ve vice lidech..kazdej je dobrej na neco.
Ocekavani od Chotebore bylo za me urcite vetsi i z toho duvodu, ze Petin par srazu objel jako ucastnik a mohl mit predstavu o tom, co asi lidi chteji. Nemluvim o programu, jen o organizaci a informacich.

Netreba tady hrotit emoce, kazdej jsme nejak zacinal, pokud se do budoucna pouci z chyb, mohl by z toho byt pekny srazek.
Díky,rozhodně hodlám zapracovat Wink
_________________
EX Chamade PH2 16v-92
+Chrysler Town and Country 3,8V6 4x4-97
+Jaguar Daimler Six-91
+Jaguar XJR6(x300)-95
+Peugeot 307 3D HDI-04
PETIN 721 686 734
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 20.05.14 21:32    Předmět: Citovat

glittermann napsal:
Boris napsal:
PETIN napsal:
Boris napsal:
Rád bych podotknul, že mluvit už dnes o příště je předčasné
Netušim proč předčasné,příští ročník rozhodně proběhne Wink

A jsme opět u toho... ano uděláme si každý svůj sraz pěkně víkend po víkendu...

Tohle už nemám chuť řešit Evil or Very Mad


a ty se divíš? když umíte akorát kritizovat? Johnymu jste Olešku vždy taky jen zkritizovali a vykašlal se na to...každej to nemusí dělat pořád dokola jako vy!!! pojal to jinak, předem nás na to upozornil tak co řešíte? měli jste zůstat doma a ne to tady takhle veřejně ted kritizovat, myslíte si že je to Petinovi příjemné? zamyslete se nad sebou!!!


Nelze neraegovat...
S tímto výrokem jsi komplet vedle a lze to i dohledat tak se příště zkus zamyslet než napíšeš takovouhle zavádějící blbost!!! Nebo budu tahat nohu já Rolling Eyes

Jinak plně souhlasím s tím co napsal Bizon ale třeba i Kotas vč. plusů a mínusů...

Pánové zkuste se zamyslet nad tím o co se tu snažíme... Někteří svou krátkozrakostí nevědomky klubu škodí ať už výroky či případným pletením se svévolně do plánovaných akcí a organizace. Né nadarmo jsem se v časech zpět rozčiloval aby srazy byly od sebe dost daleko i datumově...
Tohle nelze dělat nahodile tohle se musí plánovat!!!

_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
BOBES
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 1408
Bydliště - POVINNÉ *: SEMILY

PříspěvekZaslal: 20.05.14 21:56    Předmět: Citovat

Aby ses ne...ral. WWWWWWW!!! Tady je máš do budoucna!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boris
Organizátor Drhlen


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 10287
Bydliště - POVINNÉ *: Semily

PříspěvekZaslal: 20.05.14 21:58    Předmět: Citovat


_________________
Renault 19 16V 99kWoltu
www.djmartinbores.cz I www.danceparty.unas.cz I www.indoorpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky Skype Name
LANiN



Založen: 6.12.2007
Příspěvky: 16283
Bydliště - POVINNÉ *: OVA

PříspěvekZaslal: 20.05.14 23:01    Předmět: Citovat

Heej kobylo, že tu tak bekáš, kde máš datum Drhlen? Laughing
_________________
Renault 19 Cabrio
Lexus IS300 LPG
Volvo V50


Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

http://lanin.rajce.idnes.cz
www.youtube.com/user/valoun1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
Strana 18 z 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com