Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Moc kouří a nechce se mu!:-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
monttii



Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 1
Bydliště - POVINNÉ *: Krkonoše

PříspěvekZaslal: 03.11.10 01:41    Předmět: Moc kouří a nechce se mu!:-) Citovat

Mám R19 dT rok 95,měnil jsem přetržený rozvoďák a po nastartování auto moc a stále kouří i po zahřátí!Co by mohlo být špatně?díky

Jo a motor přežil,myslel jsem si,že bez újmy na zdraví,stalo se to v nulové rychlosti,po rozdělání byl jen lehce obtisklí jeden ventil na třetim válci-pístu!!Žádný vryp,nic!Hlavu jsem očistil,ventil ohnutý není,krásně se vracel do sedla,píst taky očištěn,žádná známka poškození!Po nastartování auto stále kouří a když se rozjede,tak než sepne turbo se mu moc nechce,ale po sepnutí turba jede jako kule!Nevim co by se mohlo pokazit?Špatně nestavené čerpadlo,vstřiky,předvstřik,hžavičky,nebo že by to odnesla ta hlava?Jo a ještě po přetržení rozvodu auto stálo dva roky!Díky každému za radu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bucho



Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 431
Bydliště - POVINNÉ *: Ziar nad Hronom

PříspěvekZaslal: 03.11.10 04:45    Předmět: Citovat

mne to robilo,ked som mal preskoceny rozvodak o jeden zub na cerpadle..ale ja mam hladky diesel bez turba
_________________
mam rad <> a 19tky obzvlast.. ;)

http://bucho01.rajce.idnes.cz/dT_2014/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
danix.m



Založen: 14.10.2009
Příspěvky: 149
Bydliště - POVINNÉ *: Benešov

PříspěvekZaslal: 05.11.10 14:13    Předmět: Citovat

Špatně udělaný rozvody
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danix.m



Založen: 14.10.2009
Příspěvky: 149
Bydliště - POVINNÉ *: Benešov

PříspěvekZaslal: 05.11.10 14:14    Předmět: Citovat

Ať ti to nastavý někdo kdo tomu rozumí.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danix.m



Založen: 14.10.2009
Příspěvky: 149
Bydliště - POVINNÉ *: Benešov

PříspěvekZaslal: 05.11.10 14:15    Předmět: Citovat

nastaví Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alexander.cz



Založen: 14.11.2010
Příspěvky: 69
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 17.11.10 09:35    Předmět: Re: Moc kouří a nechce se mu!:-) Citovat

monttii napsal:
Mám R19 dT rok 95,měnil jsem přetržený rozvoďák a po nastartování auto moc a stále kouří i po zahřátí!Co by mohlo být špatně?díky

Jo a motor přežil,myslel jsem si,že bez újmy na zdraví,stalo se to v nulové rychlosti,po rozdělání byl jen lehce obtisklí jeden ventil na třetim válci-pístu!!Žádný vryp,nic!Hlavu jsem očistil,ventil ohnutý není,krásně se vracel do sedla,píst taky očištěn,žádná známka poškození!Po nastartování auto stále kouří a když se rozjede,tak než sepne turbo se mu moc nechce,ale po sepnutí turba jede jako kule!Nevim co by se mohlo pokazit?Špatně nestavené čerpadlo,vstřiky,předvstřik,hžavičky,nebo že by to odnesla ta hlava?Jo a ještě po přetržení rozvodu auto stálo dva roky!Díky každému za radu!


I když myslíš ,že ventily nejsou ohlé tak to nemusí být pravda..pohledem se to nepozná, jednoduchá zkouška by byla je zalapovat -zabrousit a zkusit pokud netečou-samozřejmě při sundané hlavě.
u diesla si to motor veme když nesedí jen čoudí víc a jede když mu přidáš.
Hlavně vodítka aby nebyla chycená.
Ale to vše jsi asi udělal když jsi hlavu měl dole nebo ne ?? Idea
_________________
Renault 19 B/C 53 1.8 GTS (1721ccm 54kw r.v.1992) červená barva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kovaljuk



Založen: 18.5.2010
Příspěvky: 350
Bydliště - POVINNÉ *: Praha

PříspěvekZaslal: 17.11.10 20:06    Předmět: Citovat

Jestli si nevyměnil ten ventil, který byl "lehce" ťuknutý o píst, tak to bude tim. Stačí malinko ohnutej(neni šance poznat pouhým okem) a už to bude dělat bordel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 06.09.13 18:10    Předmět: Citovat

Zdar. Nastíním "problém"... Po natankování na benzince šel z výfuku bílý dým, začalo to pomalu při stání,potom při jízdě to šlo vidět fest. Natankoval sem jinde plnou a nic.. Dnes (cca po 2 dnech bez problému) to kouří zase (přijel sem domů se zahřátým motorem a začalo to při couvání ke garáži). Po chcípnutí a nastartování furt.. Benzín sem dál netankoval. Voda neubývá, olej taky ne, z výfuku žádný bordel nejde. Může to dělat i lambda sonda? Smrdí to jakoby nespálený benzín Sad (dým se dá přirovnat k dýmu přeředěného benzínu olejem v pionýru). Jinak jede jak má,nedusí se,táhne krásně.

Edit: dnes večer opět bez dýmu Rolling Eyes
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 09.09.13 13:46    Předmět: Citovat

Idea Question
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com