Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Potřebuju poradit

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milan



Založen: 3.12.2011
Příspěvky: 12
Bydliště - POVINNÉ *: Moravské Budějovice

PříspěvekZaslal: 27.06.13 14:23    Předmět: Potřebuju poradit Citovat

Čau klubaci potřebuju poradit ja sundat sklíčka na osvětlení nárazniku spz na ph2 nerad bych je ulomil.Kdybyste někdo věděl nějakej figl na to tak vam budu vděčny diky za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 27.06.13 14:25    Předmět: Citovat

Pokud je máš z nárazníku už vyndané, tak se podívej jak jsou ty plastové západky a prostě to vyhákni plochým šroubováčkem. Pokud to máš ještě v nárazníku, tak se neboj zabrat taktéž plochým šroubovákem...
_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milan



Založen: 3.12.2011
Příspěvky: 12
Bydliště - POVINNÉ *: Moravské Budějovice

PříspěvekZaslal: 27.06.13 14:30    Předmět: Citovat

Dobře zkusim to měl jsem právě strach zabrat abych to nezlomil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 27.06.13 14:35    Předmět: Citovat

Je to ještě v nárazníku jo? Tam je takový ohnutý plíšek na jedné straně, na kterém to je, jenom moc nezabírej na straně druhé, tak jsou nějaké plastové zobáčky a ty by se asi ulomily. Mám dojem, že to je nějak poznat, která strana je která. Zkus se na to první pečlivě podívat...
_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 27.06.13 14:41    Předmět: Citovat

Teď jsem se byl pro jistotu podívat do garáže a mám dva druhy. Jeden má ten plíšek jak jsem psal a druhý má po obou stranách plastové západky. Tak či tak bys to snad ulomit neměl, když to budeš páčit šroubovákem. To bys musel asi sakra moc blbě zabrat...
_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milan



Založen: 3.12.2011
Příspěvky: 12
Bydliště - POVINNÉ *: Moravské Budějovice

PříspěvekZaslal: 27.06.13 18:19    Předmět: Citovat

diky za radu malinko jsem zabral bylo to o.k. nic neprasklo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Exterier Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com