Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výpadek kapacitoru?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Autohifi
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 20.04.13 06:35    Předmět: Výpadek kapacitoru? Citovat

Hoj, stal se mi takovy zajimavy ukaz ;) asi pred mesicem nebo dvema sem nabijel auto a mel zaplou hudbu..prestal mi jet kapacitor, ukazoval porad jen 8 voltu a nejel mi zesilovac k subwooferu tak jak ma...obcas se stalo, ze po delsim stani a zapnuti klicku naskocilo na kapiku 12 V a zesik jel, vse ok, ale trvalo to asi 15 sekund ... a asi pred tydnem, jak bylo hodne teplo, se kapacitor zase rozjel a vse je dodnes ok..kabely byly kompletne zkontrolovany a napeti mezi nima taky..ostatni zesilovace hraly normalne..nevi nekdo cim by to mohlo byt? Podotykam, ze po uplnem vyrazeni kapacitoru z auta zesilovac na subwoofer porad nejel..ale funkcni byl, hral jen na funkci srs-wow -> na radiu Panasonic CQ-C7305N..a diody na zesilovaci silne blikaly...
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
PR0V0CATEUR
Provokovat a škodit


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 6989
Bydliště - POVINNÉ *: Strážnice

PříspěvekZaslal: 20.04.13 08:47    Předmět: Citovat

Neměnil jsi kostru? Něco podobného mi to dělalo, když jsem to špatně ukostřil...
_________________
telefon: 601/222282

Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Scray



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 2260
Bydliště - POVINNÉ *: Brumov-Bylnice (Zlín)

PříspěvekZaslal: 20.04.13 08:49    Předmět: Citovat

Nemenil sem vubec nic prave...jooo, s kostrou sem mel driv problem, ale to sem opravil a vsechno cajk..dokonce sem i po tom co mi to zacalo delat oontroloval oomplet vsechny kabely, takze i ukostreni a nic...stalo se to pri nabijeni..tak jestli to nema nejaky vliv..kapacitor uz ma dost za sebou, tak jestli to neni nejaky naznak na vymenu...ale proc mi potom nejel zesik ani bez neho na primo?
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype Name
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Autohifi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com