Obsah fóra Renault 19 Club Renault 19 Club
Fórum Renault 19 clubu ČR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

převodovka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
4kola



Založen: 14.5.2013
Příspěvky: 92
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 21.05.13 12:23    Předmět: Citovat

Otazka pro mistni:

Bude pasovat staly prevod z Prevodovky JB1 047 do prevodovky JB3 028 ?

Pokud ano,z ceho je prevodovka JB1 047? Na jake motory se to davalo? Byl by nekdo ochotny prodat? Za kolik?

Diky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedlik18



Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 362
Bydliště - POVINNÉ *: Plzeň

PříspěvekZaslal: 21.05.13 12:54    Předmět: Citovat

byla na Cliu I, Expresu, některejch devatenáctkách a rapidech, vesměs ale na slabších motorech 1,2 nebo 1,4
_________________
Renault 19 - Abarth
Renault Twingo - žába
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marv
Vítěz Drhlen 2007


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7357
Bydliště - POVINNÉ *: Rousínov u Vyškova

PříspěvekZaslal: 21.05.13 14:11    Předmět: Citovat

4kola: teda holka ty jedeš... se nestačím divit, co to tu máme za odborníka. Myslím že tak hluboce tu rozumí převodovkám tak 10% členu. Já se za něho rozhodně nepovažuji. Naposled jsem viděl rozebranou převodovku na učnáku při závěrečkách...
Ale dám ti jednu radu, čím víc se hrabeš v hovně, tím víc smrdí a o renckách to platí dvojnásob.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mercury



Založen: 20.1.2008
Příspěvky: 1924
Bydliště - POVINNÉ *: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: 21.05.13 16:49    Předmět: Citovat

Neni to ztrata casu hrabat se v prevodovce?
_________________
R19 Chamade 16S
Octavia RS 1.8T
BMW E36 328i
ex R19 Chamade 16V
http://n4n0b1t.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
4kola



Založen: 14.5.2013
Příspěvky: 92
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 21.05.13 16:53    Předmět: Citovat

Marv napsal:
4kola: teda holka ty jedeš... se nestačím divit, co to tu máme za odborníka. Myslím že tak hluboce tu rozumí převodovkám tak 10% členu. Já se za něho rozhodně nepovažuji. Naposled jsem viděl rozebranou převodovku na učnáku při závěrečkách...
Ale dám ti jednu radu, čím víc se hrabeš v hovně, tím víc smrdí a o renckách to platí dvojnásob.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ja jsem si jen pomohla tabulkou prevodovych pomeru jednotlivych prevodovek a Rencky muzu soudit jen podle Laguny co mam a frantiky pouze dle predchoziho vlastnitvi Peugeotu 206,jinak se u nas motalo jen par Xantii...Prevodovky se nebojim,pac je to ciste mechanicka zalezitost,ceho se opravdu bojim jak cert krize a smrdi to,jak tu pises,cim vic se v tom clovek hrabe,je elektrika.Buh me chran pred tim,aby se vysralo neco v elektrice.Jsem rada,kdyz najdu spatnou pojistku,nebo nejaky jednoduchy banalni zasery...(Taticek je konstrukter prevodovek a byvalej mechos,takze jsem si s nim napred dlouze popovidala o teto problematice,nez jsem vyplodila neco na forum.) Skoda,ze nemas nejakou,co hledam,na prodej...


Naposledy upravil 4kola dne 21.05.13 16:55, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
4kola



Založen: 14.5.2013
Příspěvky: 92
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 21.05.13 16:54    Předmět: Citovat

sedlik18 napsal:
byla na Cliu I, Expresu, některejch devatenáctkách a rapidech, vesměs ale na slabších motorech 1,2 nebo 1,4


Jestli mohu poprosit kdyztak vest v patrnosti,ze toto shanim,pak dam vedet,jak cely experiment dopadl :-) "Motokrosove zprevodovani" udela z toho auta draka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedlik18



Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 362
Bydliště - POVINNÉ *: Plzeň

PříspěvekZaslal: 21.05.13 17:19    Předmět: Citovat

Elektrika je zase moje záležitost Very Happy mechaniky nebo rozborky/zborky se nebojím jen jelikož sem Strojař mám starost o tu převodovku jako takovou, ty osy hřídelů nemusejí bejt stejně pak by to s kucháním koleček a přehazováním nedopadlo, krom toho sem viděl fotky kde se převodovky sundal dekl a tam je na mě až moc koleček...

Pokud bys chtěla, převodovku vůbec měnit nemusíme a můžu ti jí prodat, v Domažlicích mají JB3060 původem z 1.9D za litr a jezdim k němu často, slevu bych měl tak na 7 stováků.

Má necelejch 20 kilo tak jí můžu poslat poštou do dvou stováků (už sem posílal 4 disky i s kolama a mělo to 29,5kg po dvou balíkách)

Ale jak říkám, rozebírat převodovku která je v perfektním stavu abych vyměnil primár a sekundár... jó kdyby se to nechalo vyzkoušet na nějaký pochybný
_________________
Renault 19 - Abarth
Renault Twingo - žába
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
4kola



Založen: 14.5.2013
Příspěvky: 92
Bydliště - POVINNÉ *: Brno

PříspěvekZaslal: 21.05.13 17:41    Předmět: Citovat

sedlik18 napsal:
Elektrika je zase moje záležitost Very Happy mechaniky nebo rozborky/zborky se nebojím jen jelikož sem Strojař mám starost o tu převodovku jako takovou, ty osy hřídelů nemusejí bejt stejně pak by to s kucháním koleček a přehazováním nedopadlo, krom toho sem viděl fotky kde se převodovky sundal dekl a tam je na mě až moc koleček...

Pokud bys chtěla, převodovku vůbec měnit nemusíme a můžu ti jí prodat, v Domažlicích mají JB3060 původem z 1.9D za litr a jezdim k němu často, slevu bych měl tak na 7 stováků.

Má necelejch 20 kilo tak jí můžu poslat poštou do dvou stováků (už sem posílal 4 disky i s kolama a mělo to 29,5kg po dvou balíkách)

Ale jak říkám, rozebírat převodovku která je v perfektním stavu abych vyměnil primár a sekundár... jó kdyby se to nechalo vyzkoušet na nějaký pochybný


tak ta by mi vubec nepomohla,stalej pp ma uplne stejnou hodnotu jako muj soucasnej,ale dekujiii.Ta by spis pomohla tobe-bude o poznani vic do rychla.Svou by jsi mi pak mohl poslat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kisi48



Založen: 29.11.2010
Příspěvky: 51
Bydliště - POVINNÉ *: Pocenice-Tetetice

PříspěvekZaslal: 12.06.13 22:10    Předmět: prevodovka na turbinu Citovat

Zdravim chlapy,nema a nebo nevite nekdo nekde o nejake prevodovce na
1,9dt????poslaly mi jednu z mostu ze je to z teho demomtovany,akorad mi nesedely cisla.ted mi to jede max 120km/h pri 3500/min ale kopec to nepozna a rozjezdy na trojku no problem,ale ja bych prece jen radsi tu co tam patri....je na ni asi nejaky pomer 1.2 ta co sem tam ted montoval ma 1.25 diky...... Sad
_________________
(Modrak)
Renault 19 1.9 dt 68,5Kw modra metal
http://kisi48.rajce.idnes.cz/Modrak_2012/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 12.06.13 22:13    Předmět: Citovat

Dt maj jc5 002
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kisi48



Založen: 29.11.2010
Příspěvky: 51
Bydliště - POVINNÉ *: Pocenice-Tetetice

PříspěvekZaslal: 13.06.13 07:38    Předmět: Citovat

Aha,a nahodou nemas tuseni kde nebo kdo by ju prodaval.na te stare se mi rosypal diferencial tak sem koupil tuhle ze je to stoprocentne ono a vono ne.
_________________
(Modrak)
Renault 19 1.9 dt 68,5Kw modra metal
http://kisi48.rajce.idnes.cz/Modrak_2012/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
m1tv
Moderátor


Založen: 8.10.2007
Příspěvky: 17951
Bydliště - POVINNÉ *: PrAhA

PříspěvekZaslal: 13.06.13 14:01    Předmět: Citovat

To nevim dt je jak maku spis asi mrknout po naky prevodovce z megana tech bude vic.
_________________
Říkají o mě že sem flegmatik. A mě je to jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kisi48



Založen: 29.11.2010
Příspěvky: 51
Bydliště - POVINNÉ *: Pocenice-Tetetice

PříspěvekZaslal: 13.06.13 18:14    Předmět: Citovat

megana a jakej obsah?1,9d??
_________________
(Modrak)
Renault 19 1.9 dt 68,5Kw modra metal
http://kisi48.rajce.idnes.cz/Modrak_2012/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik1.8



Založen: 20.10.2011
Příspěvky: 39
Bydliště - POVINNÉ *: Marhan 220

PříspěvekZaslal: 14.06.13 18:06    Předmět: Citovat

chlapci da sa vymenit 5tkove sukolie za nejake ine myslim do rychla, niekde som cital ze sa to da a da sa zohnat komplet set tych koleciek , vadi mi na 5ke vysoky otacky a aj spotreba ide hore mam 1.8i 65kw ten motor by dokazal utiahnut aj 6ku, najjednoduchsie by bolo vymenit spominane sukolie je knemu aj dobry pristup nakolko sa nemusi demontovat a rozoberat prevodovka. nemate niekto skusenosti scoho by to sukolie mohlo pasovat, alebo či je to realne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kisi48



Založen: 29.11.2010
Příspěvky: 51
Bydliště - POVINNÉ *: Pocenice-Tetetice

PříspěvekZaslal: 14.06.13 18:12    Předmět: Citovat

Jeste sem se chtel zeptat.jestly bych si pomohl,kdybych preskladal ty stromky z puvodni dt prevodovky do te co tam mam bez bez diferencialu?diky
_________________
(Modrak)
Renault 19 1.9 dt 68,5Kw modra metal
http://kisi48.rajce.idnes.cz/Modrak_2012/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Renault 19 Club -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 5 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com